(فیلم) تولد سه توله شیر زیر آتش جنگ غزه

چند روز پس از حملات هوایی رژیم صهیونیستی و حملات موشکی مقاومت فلسطین به اسرائیل، 3 توله شیر تازه متولد شده در غزه به نمایش درآمدند.

به گفته فرارو، علیرغم انفجارهای شدیدی که بر حیوانات وحشی فشار می آورد، تولد موفقیت آمیز بود.

توله‌های شیر سه روزه روز شنبه در یک جعبه مقوایی در باغ‌وحش شهر غزه به نمایش گذاشته شدند که منظره‌ای نادر برای کودکان و بزرگسالان است، تنها چند روز پس از دور جدیدی از درگیری‌ها که طی آن هواپیماهای اسرائیلی نوار غزه را بمباران کردند و مقاومت فلسطینی یک گلوله شلیک کرد. هزار موشک به سمت سرزمین های اشغالی.

دامپزشک فلسطینی محمود السلطان گفت که وزن هر توله سگ حدود 700 گرم است. او گفت که احساس خوش شانسی می کند که علیرغم انفجارهای کر کننده در طول سه روز درگیری، تولد موفقیت آمیز بوده است. وی گفت: مادر این توله ها در گذشته سقط جنین کرده است.

او گفت که صداهای بلند حیوانات وحشی به ویژه شیرها را خسته می کند و به صورت دایره ای در داخل قفس حرکت می کنند.

کارکنان باغ وحش اقدامات احتیاطی زیادی را برای اطمینان از سلامت توله ها پس از تولد انجام دادند. هر توله سگ باید هر یک ساعت با شیر مادر تغذیه شود.

روز شنبه، بازدیدکنندگان به باغ وحش کوچک نما در حومه شهر غزه هجوم آوردند، جایی که کودکان اجازه داشتند کودکان خردسال را بزرگ کنند. ناما توسط یک بنیاد خیریه خصوصی اداره می شود. مدارس سفرهای روزانه به باغ وحش را سازماندهی می کنند، هزینه پذیرش کمتر از یک دلار است.

همچنین پرندگان مختلفی به همراه میمون، آهو، روباه، گرگ و کفتار در این باغ وحش نگهداری می شوند.

این توله ها به طور پراکنده در روز جمعه، پنج روز پس از آتش بس با میانجیگری مصر که نبرد بین اسرائیل و جنبش جهاد اسلامی فلسطین را متوقف کرد، به دنیا آمدند.

به گفته مقامات حماس، در این درگیری ها 49 فلسطینی از جمله 17 کودک کشته و صدها نفر زخمی شدند.

در گذشته تعدادی از حیوانات در باغ وحش های خصوصی کوچک غزه یا از گرسنگی می مردند یا در درگیری ها کشته می شدند.

گروه های بین المللی حمایت از حیوانات چندین بار تخلیه را برای انتقال شیرها و ببرهای آسیب پذیر به پناهگاه های اردن و آفریقا انجام داده اند. تلاش پرهزینه برای نجات حیوانات، با گیر افتادن حدود 2.3 میلیون غزه در منطقه کوچکی، انتقاداتی را نیز برانگیخته است.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم