(فیلم) حمله وحشتناک روباه به یک زن

ویدئویی از حمله روباه به یک زن در شمال ایالت نیویورک در فضای مجازی منتشر شده است. این فیلم که ظاهراً در 25 ژوئیه توسط دوربین‌های امنیتی خانه ضبط شده است، زنی را نشان می‌دهد که حیوان را در حالی که مکرراً در حیاط خلوتش در ایتاکا به او حمله می‌کند دفع می‌کند.

به گفته فرارو، این کلیپ بدون صدا حدود 45 ثانیه طول می کشد. ابتدا روباهی در حالی که زن با تلفن همراهش صحبت می کرد به دنبال او دوید و او را گاز گرفت. زن چندین بار سعی می کند حیوان را دور کند، اما هر بار روباه بر شدت حمله خود می افزاید. سپس مردی با یک چوب بزرگ نزدیک می شود و وقتی به آنجا می رسد روباه فرار می کند.

اد روسو، کارشناس هواشناسی اخیراً این ویدئو را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و این زن را پسر عموی او معرفی کرده است. توییت: پسر عموی من در ایتاکا نیویورک مورد حمله روباه هار قرار گرفت. “خوب است. اما این ویدیو دیوانه کننده است!

روسو ویدیو را با پیامی مشابه در همان زمان در فیس بوک به اشتراک گذاشت. وی بعداً در بخش نظرات این پست تصریح کرد که این زن بلافاصله به مراکز درمانی منتقل شده و پس از حمله تحت درمان مناسب قرار گرفته است.

روسو نوشت: او همه چیز را درست انجام داد. او گفت که روباهی که به او حمله کرده بود تقریباً بلافاصله پس از تصادف با شخص دیگری همین کار را کرد.

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، روباه ها یکی از شایع ترین ناقلین هاری در ایالات متحده هستند، اگرچه موارد کمتری نسبت به سایر حیوانات وحشی مانند خفاش، راکون و راکون دارند.
دستورالعمل های آژانس بهداشت بیان می کند که رفتار پرخاشگرانه بیش از حد در یکی از این حیوانات، یا کمتر در حیوانات خانگی، می تواند نشانه هاری باشد، اما طیف گسترده ای از علائم وجود دارد.

در حالی که ویروس هاری از حیوانات سرچشمه می گیرد، می تواند از طریق گاز گرفتن یا خراش به انسان منتقل شود. اگر بیماری به مغز برسد، هاری می تواند کشنده باشد، اما معمولا تا زمانی که درمان در مدت کوتاهی پس از مواجهه انجام شود، قابل پیشگیری است. مقامات بهداشتی توصیه می کنند تمام حیوانات خانگی را برای کاهش خطر ابتلا به هاری واکسینه کنید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما