(فیلم) خلاصه بازی استقلال 0-2 سپاهان. طوفان زرد به مدت 5 دقیقه

تیم های استقلال و سپاهان در نخستین دیدار خود در بیست و دومین دوره لیگ برتر از ساعت 19:05 امروز (جمعه 31 مرداد) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 2 بر صفر سپاهان به پایان رسید. یاسین سلمانی در دقیقه 53 و رامین رضاییان در دقیقه 57 برای زردوشان اصفهانی گلزنی کردند تا مورائیس در دیدار مقابل پرتغالی ها در هفته اول لیگ برتر انگلیس به پیروزی برسد.

استقلال که فصل قبل با هدایت فرهاد مجیدی در 30 بازی رکورد شکست ناپذیری را به نام خود ثبت کرده بود، در اولین بازی فصل بیست و دوم شکست خورد.آخرین شکست استقلال 379 روز پیش و در آخرین هفته لیگ 20 مقابل سپاهان در تهران.

نیمه اول

دقیقه 6سهل انگاری رامین رضاییان و خطای ضربه ایستگاهی این بازیکن برای او کارت زرد به همراه داشت.

دقیقه 28 : ارسال ارسالی بازیکنان استقلال در محوطه جریمه سپاهان به مدافع اصفهانی برخورد کرد و در این صحنه سابینتو و استقلالی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

35 دقیقه: پاس تیز یامجا به طرز خطرناکی از مقابل دروازه سپاهان عبور کرد که در ادامه مدافعان ضربه جلالی را دفع کردند.

45 دقیقه: امید نوراکین یک ضربه ایستگاهی برای سود سپاهان با یک ضربه محکم به سمت دروازه استقلال فرستاد که سید حسین حسینی با واکنش توپ را برگشت داد. توپ برگشتی در موقعیت بسیار خوبی زیر پای فرشاد احمدزاده قرار گرفت اما ضربه حسینی از روی خط شش قدم، حسینی را با واکنش فوق العاده راهی کرنر کرد.

نیمه دیگر

45 دقیقه: محمدعلی نژاد دیگر اخطار این دیدار از سپاهان بود.

دقیقه 53: حمله تند سباهانی از جناح راست توسط علینگاد، زردبوشان اصفهانی را به گل اول این دیدار رساند. علینگاد با فراری فوق العاده وارد محوطه جریمه استقلال شد و با یک پاس پراکنده توپ را نزدیک نقطه پنالتی به یاسین سلمانی رساند و ضربه کناری دقیق به دروازه سید حسین حسینی برخورد کرد.

دقیقه 54: سپاهانی ها پس از گلزنی دوباره روی یک ضد حمله خطرناک ظاهر شدند اما این بار روزبه چشمی با یک مداخله توپ را از موگانلو دور کرد.

دقیقه 57بازیکنان سپاهان تسلیم نشدند و با ضد حمله سریع رامین رضاییان بار دیگر گل دوم خود را به ثمر رساندند. ضربه رضاییان از داخل محوطه جریمه با برخورد به پای روزبه چشمی تغییر جهت داد و گل دوم زردوشان اصفهانی شد.

دقیقه 64: حذف طولانی مدت بازیکنان استقلال شرایط خطرناکی ایجاد می کرد که رشید مظاهری موفق شد توپ را از ارسلان مطهری دور کند.

دقیقه 72: ضربه فنی رجی از پشت محوطه جریمه به طرز بسیار خطرناکی از دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه 85: صحنه مشکوک پنالتی در محوطه جریمه سپاهان صدای استقلال را بلند کرد. در این صحنه مدافع سپاهان آرمان رمضانی را متهم کرد اما داور اعتقادی به ضربه نداشت.

دقیقه 90: تعلل سپاهانی ها ضد حمله خطرناک این تیم را به هدر داد و ضربه فنی حسینی در این صحنه از کنار دروازه عبور کرد.

90 + 1 دقیقه: محمد کریمی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

مخلوطی از استقلال: سید حسین حسینی، رسپی چیشمی، رافائل سیلوا (62 امیرعلی صادقی)، جعفر سلمانی، عارف غلام، رضا میرزایی (62 پیمان بابایی)، ابوالفضل جلالی، مهدی مهدی پور، زبیر نقنفس، سجاد شهباززاده (62) شهباززاده. . کوین یاماگا.

ترکیب سپاهان: رشید مظاهری، رناتو دا سیلویرا، محمد دانشگر، امید نوراکین (متولد زکی پور 84)، رامین رضائیان، مسعود رجی، محمد کریمی، یاسین سلمانی (نلسون جونیور 84)، فرشاد احمدزاده (محمدرضا حسینی احمدی‌جهانی 73)، و شهریار مقانلو.

قانون: بیژن حیدری

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما