(فیلم) خلاصه بازی اینتراخت فرانکفورت 1-6 بایرن مونیخ. به نام طوفان!

بایرن مونیخ در اولین بازی فصل جدید بوندسلیگا موفق شد با نتیجه 6-1 آینتراخت فرانکفورت را شکست دهد. در دیدار شب گذشته شاگردان یولیان ناگلزمن در نیمه اول 5 گل به ثمر رساندند و در پایان با نتیجه 6 بر یک پیروز شدند.

در بازی اینتراخت و بایرن مونیخ چه گذشت؟

باواریایی ها برای زدن گل اول فقط 5 دقیقه منتظر ماندند و جاشوا کیمیچ با یک ضربه ایستگاهی هوشمندانه بایرن را پیش انداخت. در خطای روی سادیو مانه، کیمیچ ضربه را از دست داد و از غفلت مدافعان و دروازه بان حریف استفاده کرد و با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

پس از 6 دقیقه، بایرن گل دوم را به ثمر رساند. این بار کیمیش در حرکت بود که ضربه کرنر او با تکل توماس مولر به بنجامین پاوارد برخورد کرد و با یک ضربه مهار نشدنی نتیجه را 2-0 کرد. حملات بایرن ادامه داشت و این تیم دو بار به گل سوم نزدیک شد، اما شوت های توماس مولر و جمال موسیالا قبل از اینکه سادیو مانه اولین گل خود در بوندسلیگا را در دقیقه 29 به ثمر رساند به تیرک دروازه برخورد کرد.

این ستاره سنگالی که مقابل آر بی لایپزیگ در سوپرجام گلزنی کرد، با ضربه سر سرژ گنابری دروازه را باز کرد. حملات بایرن پس از این گل ادامه داشت و در دقیقه 35 جمال موسیالا با ضربه کناری ارسال توماس مولر به درون دروازه، گل چهارم را به ثمر رساند. در دقایق پایانی نیمه اول کمی از فشار حملات بایرن کاسته شد اما در دقیقه 43 باز هم توماس مولر به عنوان آقای گل ظاهر شد و سرژ گنابری با یک ضربه محکم به گل 5-0 رسید تا بایرن به برتری قاطع برسد. در نیمه اول

نیمه دوم را فرانکفورت بهتر آغاز کرد و در دقیقه 55 به گل رسید اما داور با استفاده از فناوری دستیار ویدئویی این گل را نپذیرفت. تلاش تیم میزبان تا دقیقه 64 ادامه داشت و این تیم توانست یکی از گل های خورده خود را جبران کند. با خطای نویر، رندال کولو پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه کناری ساده دروازه بایرن را باز کرد.

پس از این گل، بایرن حملات خود را از سر گرفت و هر دو تیم فرصت های گلزنی داشتند تا اینکه موسیلا در دقیقه 83 بار دیگر موفق به گلزنی شد. زمانی که موسیالا با یک پاس عمقی به لروی سانه، موقعیت خود را به دست آورد و توانست با یک ضربه شلخته دروازه کوین تراپ را باز کند، یک حرکت تیمی عالی بود.

در دقایق پایانی اتفاق خاصی نیفتاد و بازی با نتیجه 6-1 به سود بایرن به پایان رسید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما