(فیلم) خلاصه بازی نفت مسجد سلیمان 1-2 پرسپولیس. لوکادیای دوگانه

پرسپولیس در چارچوب هفته ششم لیگ برتر انگلیس از ساعت 20 (شنبه) در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت و این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

در این دیدار سامان نریمان جهان با یک گل زیبا در دقیقه 11 تیم نفت را پیش انداخت اما در نیمه دوم لوکادیا در دقیقه 54 از روی یک ضربه پنالتی دو گل به ثمر رساند و در دقیقه 69 سه امتیاز این دیدار حساس را به ثمر رساند. . ..

قرمزها با این برد خارج از خانه چهارمین برد متوالی خود در فصل بیست و دوم را جشن گرفتند و با 14 امتیاز به صدر جدول بازگشتند.

نیمه اول

دقیقه 11: پاس بلند رضا دهقانی و ضربه سر برگشت به سامان نریمان در پشت محوطه جریمه با ضربه ای زیبا برای این بازیکن که از دروازه پرسپولیس گذشت تا تیم میزبان خیلی زود از مقابل قرمزها پیش بیفتد.

دقیقه 12: یکی از اعضای کادر فنی مسجد نفت سلیمان کارت زرد گرفت.

دقیقه 15: حسین شنانی و سروش رفیعی داور دو تیم در این لحظه با کارت زرد جریمه شدند.

دقیقه 22: ضربه سر دانیل اسماعیلیور از روی کرنر رفیعی از بیرون دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 23: سعید صادقی در موقعیت خوبی نتوانست دروازه مسجد سلیمان را باز کند و تاخیر این بازیکن باعث شد مدافعان توپ را به او برگردانند.

دقیقه 23: ضربه فنی ردا دهقانی بسیار خطرناک به تیرک بیرانوند برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 30: لوکادیا با نگه داشتن توپ پشت مدافعان نفت خود را در موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه این بازیکن با برخورد به مدافعان نفت به کرنر رفت.

دقیقه 30: ضدحمله بسیار خطرناک بازیکنان نفت در فرار زیبای نریمان جهان گل دوم میزبان را به ثمر می رساند اما ضربه نازک این بازیکن از فاصله بسیار کمی از بالای دروازه بالیبوشان بیرون آمد.

دقیقه 45: میلاد باقری با خطای سر از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقایق 45+3: در آخرین لحظات نیمه اول لوکادیا دروازه نفت را باز کرد اما کمک داور گل را آفساید اعلام کرد و آن را لغو کرد.

نیمه دیگر

دقیقه 53: فرار لوکادیا پشت محوطه جریمه این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد که با اشتباه میلاد باقری این بازیکن در محوطه جریمه متوقف شد و داور اعلام ضربه پنالتی کرد.

دقیقه 53: باقری با دریافت کارت زرد دوم زمین را ترک کرد.

دقیقه 54: لوکادیا از روی ضربه پنالتی گل اول پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه 66: جولچیانی به دلیل خطا روی بازیکن نفت کارت زرد گرفت.

دقیقه 69: یورگن لوکادیا با کنترل توپ زیبا در داخل محوطه جریمه و یک دگرگونی فوق العاده گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند تا قرمزها در نیمه دوم بازگشت خود را کامل کنند.

دقیقه 74: ضدحمله پرسپولیس با فرار دنیل اسماعیلیور آغاز شد، سپس توپ به لوکادیا رسید که سعید صادقی را با یک پاس برگشتی در موقعیت بسیار خوبی قرار داد اما ضربه بی پروا این بازیکن از بالای دروازه عبور کرد.

دقیقه 87: محمد العمری هم از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه 3+90: حمید باکدل به داور کارت زرد نگرفت.

تاسیسات نفت مسجد سلیمان: سعید جلالی راد، مجتبی مقتدی، علی رضا دغاگلا، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان، حسین شنانی، پیمان زنگباری، رضا دهقانی (58- علی عبدالله زاده)، میلاد باقری، اسماعیل بابایی و امیرحسین کریمی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولچیانی، مرتضی بورعلیجانجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک (74 – وحدت حنان اف)، سینا اسدبیگی، مهدی ترابی (88 – سیامک نعمتی)، سعید صادقی (90 – کمال سغدانیا)، سروش محمد. یورگن لوکادیا (88 – حامد باکدل).

قانون: محمدرضا مهدوی

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما