(فیلم) خلاصه 0-1 پرسپولیس تراکتور; از دست دادن یک ضربه پنالتی خاکی

در ادامه هفته هفتم لیگ برتر انگلیس برای باشگاه های کشور که از امروز (دوشنبه) با برگزاری سه دیدار از سر گرفته شد، تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت شش عصر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی به پایان رسید. از تیم تیم بازدید کننده محمد عباس زاده در این دیدار برای جرار گلزنی کرد. پرسپولیس در اواخر بازی یک پنالتی را هم از دست داد.

با این نتیجه اولین شکست پرسپولیس در بیست و دومین دوره لیگ برتر و البته سومین برد متوالی تراکتور به دست آمد. شاگردان بردیف با این سه امتیاز به رده پنجم جدول صعود کردند. تراکتور نیز از سال 93 که موفق به شکست ورزشگاه آزادی پرسپولیس نشد، این طلسم را شکست.

این دیدار قرار بود از ساعت 17 و 30 دقیقه آغاز شود اما به دلیل روشن نشدن لامپ ورزشگاه آزادی با 30 دقیقه برگزار شد.

نیمه اول

دقیقه 1: دی مارو واگنن در ابتدای بازی در موقعیت خوبی برای شوتزنی در محوطه جریمه پرسپولیس قرار گرفت اما ضربه او از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

دقیقه 3: علی نعمتی به دلیل خطا روی بازیکن تراکتورسازی توسط داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 7: ضربه هاشم نژاد را بیرانوند از گوشه ای از محوطه جریمه پرسپولیس دفع کرد.

دقیقه 28: ضربه فنی سروش الرافعی از محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه تراکتورسازی به بیرون رفت.

40 دقیقه: پرتاب تراکتوری ها در محوطه جریمه پرسپولیس با ضربه سر ردا عیسی به پایان رسید. در این صحنه ضربه سر هافبک تراکتورسازی با فاصله زیادی از دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

نیمه دیگر

دقیقه 58: ارسال زمینی سعید صادقی از سمت راست به داخل محوطه جریمه تراکتورسازی با ضربه سریع دانیال اسمالیور همراه بود و واکنش خوب محمدرضا اکبری و مهار دروازه بان را به دنبال داشت.

دقیقه 63: مهدی هاشم نژاد با ضربه سر مدافعان پرسپولیس را فریب داد اما ضربه این بازیکن به مدافعان پرسپولیس برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 64: شوت آکروباتیک محمد عباس زاده در محوطه جریمه پرسپولیس به تیر دروازه بیرانوند برخورد کرد و نزدیک خط دروازه به زمین افتاد. در این صحنه بازیکنان تراکتورسازی معتقد بودند توپ از خط دروازه عبور کرده است و این اعتراض با انتقاد پرسپولیسی ها همراه شد. در این صحنه داور به هادی محمدی از تراکتورسازی و علیرضا بیرانوند کارت زرد نشان داد.

70 دقیقه: فرار لوکادیا منجر به شوت این بازیکن به سمت دروازه تراکتور شد که ضربه هلندی به تیرک دروازه برخورد کرد. وقتی توپ برگشت، ضربه عمری از کنار دروازه تراکتورسازی به بیرون رفت.

دقیقه 75: محمد عباس زاده در لاین عمقی ریکاردو آلوز با علیرضا بیرانوند تقابل تک به تک داشت. دروازه بان پرسپولیس برای اولین بار ضربه این بازیکن را دفع کرد اما با برگشت توپ این مهاجم موفق شد با یک ضربه دیگر گل اول مسابقه را به ثمر برساند.

80 دقیقه: ریکاردو آلوز از تراکتورسازی توسط داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 84: مهدی عبدی در حالی که خود را برای ضربه سر پس از ارسال صادقی آماده می کرد، پس از برخورد با بازیکن تراکتورسازی در محوطه جریمه چرخید که این بازیکن یک ضربه پنالتی را به سود پرسپولیس اعلام کرد. این تصمیم با اعتراض شدید بازیکنان و صندلی های تراکتورسازی همراه شد و داور به اخباری کارت زرد نشان داد. در ادامه اعتراض تراکتورسازی باعث شد تا این دیدار برای سه دقیقه متوقف شود. در نهایت مهدی الترابی در دقیقه 88 پشت توپ ایستاد و پنالتی این بازیکن را مهار کرد تا اینکه پرسپولیس در این دیدار موفق به گلزنی نشد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، یورگن لوکادیا، دانیل اسماعیلیور، علی نعمتی (61- وحید امیری)، سروش رفیعی (61- محمد عمری)، مرتضی بورعلیجانجی، مهدی ترابی (2 + 90 – سیامک نعمتی)، میلاد سرلک (2 + 90 – واحد) حنانوف)، سینا الصداقی (78- ​​مهدی عبدی)، سعید صادقی و خورخه گولچیانی.

پیکربندی تراکتور: محمدرضا اکبری، هادی محمدی، سید محمد حسینی، حجه حقوردی، رضا اسدی، ریکاردو آلوز، محمد آقاجانپور، ابوالفضل رازک پور، گوستاوو (81 صفا هادی)، مهدی هاشم نژاد (66 محمد قنبری) و محمد عباس زاده (5+90) رضا عباسی)

قانون: وعده اصلی فرد

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما