فیلم درمانی – معرفی فیلم برای مواجهه با احساس شکست

[ad_1]

امروزه همه ما احساس دردناک شکست را تجربه می کنیم. چه در زندگی حرفه ای و چه در زندگی شخصی، اغلب به دلایل مختلف شکست می خوریم. فیلم های زیادی با موضوع شکست و نحوه برخورد با آن ساخته شده است و تماشای آن نگاه ما را به شکست تغییر می دهد. در این قسمت از فیلم درمانی به سراغ فیلم هایی رفتیم که از شکستگی های متعدد رنج می برند و حال خود را بهبود می بخشند. برای دیدن فیلم های شکست خورده مقدماتی با ویجایاتو در تماس باشید.

دنبال خوشبختی رفتن

دنبال خوشبختی رفتن

در جستجوی خوشبختی از آن دسته فیلم هایی است که مدام مخاطب را با زندگی واقعی و واقع گرایی روبرو می کند و از او می خواهد لحظاتی را برای فیلم و روایت زنده آن صرف کند و از مضمون آن در زندگی خود استفاده کند.

فیلم از سر فقر و بی پولی به دنبال خوشبختی است. بیشتر شکست ها و ناامیدی ها ناشی از مشکلات مالی است و ناامیدی گسترده ای را در جوامع مختلف به ویژه در جامعه خودمان ایجاد می کند.

این فیلم داستان پدری به نام کریس گاردنر با بازی ویل اسمیت را روایت می کند که به دلیل مشکلات مالی زندگی بسیار سختی را پشت سر می گذارد. کریس که همسرش را نیز به دلیل بی پولی ترک می کند، با فرزندش تنها زندگی می کند و سعی می کند اوضاع را کمی بهتر کند.

این فیلم بر اساس یک داستان واقعی از زندگی کریس گاردنر ساخته شده است و از آنجایی که یک داستان واقعی است، می تواند دیدگاه شما را نسبت به شکست و اتفاقات بعدی تغییر دهد.

رهاسازی شوشانک

فیلم The Shashank Redemption

رتبه اول در 250 فیلم برتر IMDB که قرار نیست جای خود را ترک کند. این فیلم یکی از بهترین گزینه ها برای تماشای پس از یک شکست بزرگ است. حالا دلیلش را توضیح می دهم.

رستگاری در شوشانک داستان مردی را روایت می کند که با وجود بی گناهی به حبس ابد محکوم شد. اگرچه او از جنایات خود بی گناه است، اما در زمینه های دیگر گناهکار است و مجازات خود را می پذیرد.

فیلم موفق می شود جوهر امید را در روایت به تصویر بکشد و این پیام را منتقل می کند که حتی بزرگترین شکست ها را می توان جبران کرد. فقط صبر، امید و پشتکار می تواند بدترین شکست ها را به موفقیت های بزرگ تبدیل کند.

پس اگر به هر دلیلی احساس شکست کردید و راه جبران بسته شد، دیدن این فیلم را توصیه می کنم.

از سرگیری

Start Again یکی دیگر از فیلم های تحسین شده ای است که در فهرست فیلم های شکست خورده قرار دارد.

داستان فیلم درباره مردی به نام دن مولیگان (مارک رافلو) است که در زمینه موسیقی فعال است. داستان این فیلم در مورد حرکت شخصیت و اکشن برای درست کردن اوضاع است.

ممکن است شنیده باشید که در حال حرکت هستید و خداوند به شما برکت داده است. داستان فیلم نشان می دهد که با نشستن و احساس حقارت هیچ اتفاقی نمی افتد. بنابراین باید پیش بروید و راه ها و ایده های جدیدی را برای جبران زمان از دست رفته امتحان کنید.

اگر احساس می‌کنید بازنده هستید و به تنهایی همه چیز را درست می‌کنید، این فیلم را در آخر هفته تماشا کنید و با احساس شکست خداحافظی کنید.

تیک، تیک… بوم

تیک تیک بوم جدیدترین فیلم این لیست است. این آخرین فیلمی است که در حال حاضر اندرو گارفیلد در آن نقش آفرینی می کند.

این فیلم داستان واقعی موسیقیدانی به نام جاناتان لارسون است که با بحران های میانسالی دست و پنجه نرم می کند و در عین حال می ترسد.

موضوع فیلم زمان است. وقتی هر لحظه می گذرد و دیگر برنمی گردد. کمی تلخ و افسرده‌کننده است، اما فیلم با روایت زیبایش نشان می‌دهد که زمان زیادی برای تاریخ‌سازی وجود دارد. به شرطی که از همین الان شروع کنید و سعی کنید شکست ها و ضررهای خود را جبران کنید.

خانم سان شاین کوچولو

خانم سان شاین کوچولو

این فیلم بیشتر درباره ترس از شکست است تا احساس شکست. اما مضامین و مضامین بیان شده در آن امیدبخش و روشنگر است.

داستان فیلم درباره دختر جوانی است که قرار است در مسابقه رقص و آهنگ شرکت کند. اما مشکل اینجاست که می ترسد بازی را ببازد.

فیلم برد-باخت متفاوت است. این یک رویکرد اطمینان بخش و الهام بخش است. تماشای این فیلم برای تمام سنین مناسب است و می تواند به نوعی راهنما و الهام بخش شما باشد تا باورتان را نسبت به موفقیت و شکست تغییر دهید.

آخرین کلمه

اجازه ندهید احساس شکست شما را ترک کند؛ چون در این صورت تمام وجودت را می گیرد و به تمام باورهایت لطمه می زند.

فیلم درمانی نقش مهمی در بهبود خلق و خوی شما دارد. روزی روزگاری تجربه خود را داشتید و اکنون شکست خورده دیدن زندگی می تواند به شما احساس خوب و مثبت بدهد و می تواند چیزهای زیادی به شما بیاموزد. فیلم فوق به عنوان فیلمی برای احساس شکست ارائه شد که نقدها و واکنش های مثبتی داشت. پس استراحت کن

فیلم درمانی بعدی را دوست دارید؟

بیشتر بخوانید:

فیلم درمانی – ارائه فیلم هایی برای مقابله با شکست عشقی

فیلم درمانی – ارائه فیلمی برای پرداختن به غم درگذشت یکی از عزیزان

[ad_2]

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما