(فیلم) زرافه سعی می کند از نوزاد خود در برابر حمله کفتار، شغال، عقاب و شیر محافظت کند.

صحنه ای که در آن یک زرافه سعی می کند از نوزاد خود در برابر حملات شیرها، کفتارها، کرکس ها و شغال ها محافظت کند، توسط گروهی از علاقه مندان به حیات وحش در پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی به تصویر کشیده شده است.

به گزارش فرارو، استیو بوتا راهنمای 30 ساله و تانیا کوتزی اخیرا شاهد این منظره دلخراش و دلخراش بودند.

تانیا کوتزی یادداشت های خود را در مورد این رویداد به اشتراک گذاشت: ما به سمت S25 می رفتیم تا ببینیم آیا می توانیم پلنگی را در منطقه پیدا کنیم که دیدیم این زرافه بسیار عصبی به نظر می رسد. او بالا و پایین می رفت و به زمین خیره می شد، ما کاملاً مطمئن نبودیم که چه خبر است. ابتدا فکر می‌کردیم این یک پلنگ دروغ‌گو است، اما معلوم شد که این یک بچه زرافه است. بعد از مدتی دیدیم که بچه برای بلند شدن تقلا می کند.

هر بار که می خواست بلند شود، با صورت یا پهلو می افتاد. وقتی دیدم او با مادرش که سعی می کند به او کمک کند و انگیزه بلند شدن را به او انگیزه دهد، مدام زمین می خورد، قلبم را شکست. به عنوان یک بیننده می توانید شرکت کنید، بنابراین فقط باید منتظر بمانید و ببینید که در ادامه چه اتفاقی می افتد. من و شوهرم به این نتیجه رسیدیم که گوساله در بدو تولد از ناحیه کمر یا پاهایش آسیب دیده است و به همین دلیل نمی تواند بایستد.

عقابی برای بررسی زرافه کوچک از راه رسید و جمعیت پر از ترس و انتظار بود. مادر زرافه به کمک آمد و عقاب را بدرقه کرد. همه آهی از سر آسودگی کشیدیم. بعد یک جفت شغال آمدند و آنها را دور کردند. روز بعد شنیدیم که گوساله در طول شب مرده است. صبح مادر سعی کرد شیرها و کفتارها را دور کند اما در نهایت شیر ​​کوچک زرافه را خورد.

استیو نیز در این باره توضیح داد: بعد از اینکه متوجه شدیم بچه زرافه به دنیا آمده است به محلی که حدود 3 کیلومتر با دروازه پل کروکودیل فاصله داشت رفتیم و آنها را پیدا کردیم اما بچه زرافه مرده بود. من نزدیک به پنج ساعت را در آنجا صرف فیلمبرداری از تمام اتفاقات کردم.

صحنه احساسی بود زرافه ها حدود 15 ماه باردار هستند و از دست دادن نوزاد بلافاصله پس از تولد باید تجربه وحشتناکی باشد. گوساله باید در طول شب مرده باشد و این مادر زرافه تمام شب آنجا ایستاده بود و از آن محافظت می کرد تا اینکه صبح روز بعد شیرها رسیدند. او با شغال ها، کفتارها و شیرهای زیادی روبرو شد. در حالی که زرافه در تعقیب کفتار بود، شغال‌ها می‌آمدند و با کندن بخشی از لاشه آن را می‌کشیدند، وحشتناک بود.

زرافه برای لیسیدن زخم باز خم شد و سعی کرد به پسر کوچک بی جان کمک کند. دلم برای این زرافه که از غرایز مادرانه اش پیروی می کرد شکست.

حدود ساعت 11 صبح اسد به محل حادثه رسید. مادر فقط پس از ورود به شیر تصمیم گرفت تسلیم شود. شاید به این دلیل که جان او اکنون در خطر است. وقتی او رفت، شیر بچه را گرفت و به داخل بوته رفت.

بسیاری از بازدیدکنندگان چند دقیقه توقف کردند و سپس رفتند. با این حال، همیشه بهتر است در این مواقع کمی صبر داشته باشید، می توانید از تماشای رفتار حیوانات چیزهای زیادی یاد بگیرید.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما