(فیلم) سیل مرگبار در امامزاده داود تهران

بعدی- بر اثر جاری شدن سیل در برخی مناطق غرب و جنوب استان تهران 9 نفر مجروح و 5 نفر جان باختند و با توجه به شدت سیل و رانش زمین در برخی نقاط، هم اکنون تیم های امدادی در تهران در حال واکنش سریع هستند. شهرهای این شهرستان مشغول امداد رسانی هستند و جستجو برای یافتن مفقودین احتمالی ادامه دارد.

پس از اخطارهای سازمان هواشناسی از شب گذشته شاهد بارش شدید باران در استان تهران بودیم و در پی این بارندگی ها بسیاری از نقاط استان به ویژه مناطق غربی و جنوبی شاهد سیل، رانش زمین و رانش زمین به ویژه در منطقه کاین بود. (امام زاده داود). بر این اساس عناصر هلال احمر، اورژانس کشور و مدیریت بحران استان در حالت آماده باش قرار گرفتند. در همین راستا به گفته هلال احمر استان تهران بیش از 80 نیروی عملیاتی در منطقه حضور دارند و به امداد رسانی می پردازند.

بر اساس اعلام هلال احمر، ترقه به امامزاده نفوذ کرد و خودروها روی زمین معلق شدند. این حادثه حوالی ساعت 1:30 بامداد رخ داد و بلافاصله تیم های عملیاتی لازم به منطقه اعزام شدند.

(فیلم) سیل مرگبار در امامزاده داود تهران.  تعداد کشته شدگان 3 نفر بود

(فیلم) سیل مرگبار در امامزاده داود تهران.  تعداد کشته شدگان 3 نفر بود

(فیلم) سیل مرگبار در امامزاده داود تهران.  تعداد کشته شدگان 3 نفر بود

(فیلم) سیل مرگبار در امامزاده داود تهران.  تعداد کشته شدگان 3 نفر بود

عکسهای اولیه خسارات سیل توسط امامزاده داود تهران

محدودیت تردد در میدان کهسار و امامزاده داود

سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به شدت بارندگی و بسته شدن محور، ماموران منطقه 5 و کلانتری 142 تردد در مسیر امام زاده داود (سلام الله علیها) را محدود کردند. بر او). ) در میدان کوهسار. وی از رانندگان خواست با توجه به این محدودیت از تردد در این محور خودداری کنند.

حضور نیروی انتظامی در امامزاده داود (علیه السلام)

سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به حضور پلیس در مناطق سیل زده امامزاده داود (علیه السلام) گفت: از همان دقایق اولیه این حادثه عوامل و یگان های مختلف فرماندهی انتظامی تهران بزرگ حضور داشتند. در محل حادثه و اقدامات لازم در خصوص استقرار و تامین امنیت و کمک به سیل زدگان انجام شد. همچنین تا زمان تکمیل ساماندهی این منطقه، نیروی انتظامی در منطقه حضور فعال داشته و تمام تلاش خود را صرف خدمت رسانی به آسیب دیدگان این حادثه خواهد کرد.

تعداد کشته شدگان سیل امام زاده داود 6 نفر بود

مرتضی مرادی پور، معاون سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: 14 نفر بر اثر سیل امامزاده داوود همچنان مفقود هستند. با کشف یک جسد دیگر، تعداد کشته شدگان به شش نفر رسید.

برآورد دقیقی از خسارات سیل تهران وجود ندارد

قدرت الله محمدی رئیس سازمان آتش نشانی تهران گفت: برآورد دقیقی از مفقودین سیل تهران نداریم و همچنان در حال جستجوی اجساد هستیم. در حال حاضر به دلیل حضور زائران و سایر افراد در محل، در جستجوی مفقودان آمار دقیقی نداریم. هلال احمر همچنین مکانی را برای مردم در نظر گرفت تا در صورت مفقودی امدادگران را مطلع کنند. وی درباره خسارات سیل گفت: در اثر این سیل به مغازه ها، شرکت ها و واحدهای تجاری آسیب جدی وارد شد.

9 جاده به دلیل بارندگی و سیل قطع شد

احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاع رسانی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فرگا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از بسته شدن 9 محور از جمله جاده هراز و جاده تهران – امامزاده داود به دلیل بارش باران و سیل خبر داد. . به دلیل سیل

هم اکنون جلسه مدیریت بحران اضطراری با حضور وزیر کشور، رئیس جمعیت هلال احمر، استاندار و شهردار تهران و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برگزار شد.

لحظه ورود سیل به امام زاده داود

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما