فیورنتینا 4-3 میلان: شکست هیجان انگیز روسونری!


به گزارش “ورزش سه”، شاگردان استفانو پیولی که تاکنون حتی یک فصل را از دست نداده اند و با ناپولی به عنوان مدعیان اصلی قهرمانی شناخته می شدند، امشب در آرتمیو فرانکی فلورانس با نتیجه 3 بر 3 مغلوب فیورنتینا شدند. .

میلان شروع خوبی داشت و در دقیقه اول چند موقعیت خوب داشت اما فیورنتینا در دقیقه 15 به گل رسید. اشتباه عجیب تاتاروشانو روی یک ضربه کرنر توپ را به فیورنتینا رساند و آلفرد دانکن گل اول را برای ارغوان به ثمر رساند قبل از اینکه گابیا توپ را دفع کند.

در ادامه باز هم میلانی ها بیشترین توپ و مساحت را در اختیار داشتند و چندین بار تا آستانه تساوی پیش رفتند، اما همه موقعیت هایشان یکی یکی از بین رفت.

از سوی دیگر فیورنتینا در نیمه اول در وقت اضافه گل دوم را به ثمر رساند. در جریان دوندگی این تیم، توپ با پاس دوسان والاوویچ پشت محوطه جریمه میلان به ساپونارا رسید و او با ضربه ای دیدنی توپ را به گوشه دروازه تاتاروشانو فرستاد تا در پایان نیمه اول نتیجه 2-0 شود. برای فیورنتینا

میلانی ها در نیمه دوم شروع خوبی داشتند و در دقیقه اول چند موقعیت خوب داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند. در مقابل این تیم میزبان در دقیقه 60 گل سوم را به ثمر رساند.

ولاوویچ روی پاس عالی آلفرد دانکن پشت مدافعان میلان پیش افتاد و با عبور از دروازه بان یک ضربه دقیق را تکمیل کرد.

میلانی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند پیش افتادند و در فاصله 5 دقیقه دو بار به گل رسیدند. ابتدا در دقیقه 62 فشار شدید میلان باعث شد خط دفاعی فیورنتینا از دست برود و زلاتان ضربه محکمی را تکمیل کند.

پنج دقیقه بعد روی حرکت تئو هرناندز از سمت چپ و ارسال او، زلاتان با یک پیکان مطمئن کار را تمام کرد و اختلاف را به یک گل رساند.

میلانی ها به امید جبران نتیجه به حملات خود ادامه دادند اما فیورنتینا در دقیقه 85 گل چهارم را به ثمر رساند. این بار نیکلاس گونزالس ولاوویچ را در موقعیت قرار داد که منجر به اشتباه تئو هرناندز شد و ضربه ای که او اندازه گرفت باعث برتری 4-2 آنها شد.

اما ماجرا به پایان نرسید و میلانی ها به تلاش خود تا گل سوم در دقیقه ششم وقت باخت ادامه دادند. روی پاس محوطه جریمه فیورنتینا، زلاتان ضربه سر را زد که به تیرک دروازه برخورد کرد اما توپ برگشتی به بدن لورنزو ونوتی برخورد کرد و وارد دروازه شد و گل خودش را به ثمر رساند.

اما میلان دیگر فرصتی برای گلزنی نداشت و بازی 4-3 به سود فیورنتینا به پایان رسید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم