قالیباف: دنیا بدون آمریکا زیباترین جاست

رئیس شورای مسلمانان با اشاره به فرا رسیدن سالگرد 22 آبان، جهان را بدون آمریکا زیباتر دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) شورای اسلامی، ضمن گرامیداشت سیزدهمین سالگرد سیزدهم آبان، روز دانشجو و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، گفت: گفت: دنیا بدون آمریکا زیباتر است.

رئیس شورای اسلامی شهر گفت: ایالات متحده آمریکا با مظهر استکبار جهانی در چند دهه گذشته بارها بر خلاف میل ملت ها عمل کرده و هیچ اقدامی از جمله کودتا، طراحی جنگ داخلی، تسلیح افراطیون انجام نداده است. گروه های تروریستی، اشغال و تدارک انقلاب ها و عزم آن مانع از آن نمی شود.

با اشاره به اینکه آمریکا از نظر ساختاری مانع تحقق خواست کشورهای جهان می شود، تصریح کرد: ملت ایران از چهار دهه پیش با انقلاب مردمی تصمیم گرفت و سپس با اشغال جایگاه جاسوسی در سفارت آمریکا، خود را تحمیل کند. بر آن خواهد بود. اراده استکبار برای تحمیل مردم ایران تصمیم گرفت که نفر اول کشور دیگر گوش به فرمان برخی از دیپلمات های درجه دو آمریکایی نباشد و هیچ اراده استکباری قادر به جدایی سرزمین و استان ایران از ایران نباشد. دولت

قالیباف یادآور شد: ایرانی ها در 22 آبان 58 با اشغال سفارت آمریکا به جهانیان ثابت کردند که دوران کودتا در این سرزمین به پایان رسیده و قدرت استکبار در برابر اراده ملت ها مانند پر کاه است. در برابر یک طوفان با تحریم ملت ایران، حمایت از صدام در دوران دفاع مقدس، تشکیل شبکه های جاسوسی، خرابکاری و تروریسم در ایران، حمایت از گروه های تروریستی با هدف برهم زدن امنیت کشور و اتحاد رسانه ها برای تولید اخبار کذب علیه ایران. در عراق. پیشرفت های علمی کشور به ویژه در حوزه هسته ای، حمایت از رژیم قاتل صهیونیستی، حمایت از هرج و مرج و ناامنی در کشور و بسیاری اقدامات دیگر، سعی می کند به مردم جهان گوشزد کند که اگر راه استقلال را در پیش بگیرید. باید منتظر جنگ، تحریم و تهدید بود.

وی افزود: این وعده خداوند است که سرنوشت جنایتکاران و استکبار را با تمام توان نظامی، امنیتی و رسانه ای به اراده ملت ها بسپارد.

رئیس شورای اسلامی با بیان اینکه «جهان بدون آمریکا زیباتر است»، تاکید کرد: در اتفاقات اخیر آمریکا، شبکه جاسوسی و عوامل برانداز آن، نقشه پیچیده و متمایزی را طراحی کرده بودند، اما این بار به عنوان در گذشته در مورد ملت آگاه ایران اشتباه کردند. همه مردم، اعم از منتقدان و معترضان، هر نقطه از ایران را دوست دارند. به تحریم‌گران، جنگ‌طلبان و تروریست‌ها باج داده نمی‌شود و همزمان با اعلام انزجار از دخالت کودتاگران آمریکایی، مطالبات مورد نظر خود را نیز پیگیری می‌کنند و ما وظیفه داریم بستر لازم را برای شنیدن آن فراهم کنیم. و اقدامات مقتضی را انجام دهند تا دشمن از فرصت طلبی ناامید شود

قالیباف خاطرنشان کرد: آمریکا می داند که امروز مردم جهان در آستانه رسیدن به همان آگاهی تاریخی از استکبارستیزی هستند که ملت ایران در چهار دهه پیش به آن رسید و به همین دلیل از تمام توان خود برای ایجاد بن بست استفاده کرد. در ایران اسلامی

وی در پایان گفت: قبلا هم تاکید کردم که مبارزه اصلی با آمریکا کار و تلاش برای مردم است. فقط تشویق کردن کافی نیست. امروز هرکس که بار مشکلات مردم را به دوش بکشد مشت محکمی بر دهان آمریکا زده است و به فضل الهی مردم آزاده ایران بر این نقشه پیروز خواهند شد انشاالله.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما