قرص های ضد کرونر مرک خطر بستری شدن یا مرگ در بیمارستان را به نصف می رسانند

[ad_1]

داروی ضد ویروسی خوراکی مرک و ریج بک مولنوپیراویر در مرحله سوم آزمایشات بالینی به نتایج امیدوارکننده ای دست یافت و باعث بستری شدن یا مرگ و میر در بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب تقریباً 50 درصد شد. مرک به دنبال مجوز استفاده اضطراری از قرص های ضد کرونر خود است.

تجزیه و تحلیل اولیه مرحله سوم آزمایشات بالینی نشان می دهد که تقریبا 7.3 درصد از افرادی که داروی مولانوپیرویر را دریافت کرده اند 29 روز پس از مصرف دارو در بیمارستان بستری شده اند. در مقابل ، 14.1 درصد از افرادی که دارونما دریافت کرده بودند در آن مدت در بیمارستان بستری شده یا فوت کردند.

هیچ موردی در بین افرادی که مولنوپیرویر مصرف می کردند گزارش نشده است ، اما هشت نفر از گروه دارونما در طول مطالعه جان خود را از دست دادند. همه 775 داوطلب در مطالعه مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب بودند و به طور تصادفی به مدت 5 روز پس از شروع علائم به قرص کرونر یا دارونما اختصاص داده شدند.

شرکت کنندگان در آزمایش ، واکسن دریافت نکردند و همچنین حداقل یک بیماری زمینه ای داشتند که خطر بروز علائم را افزایش می داد. شایع ترین عوامل خطر برای چاقی شامل چاقی ، سن بالای 60 سال ، دیابت یا بیماری قبلی است.

طبق این مطالعه ، اثربخشی قرص Corona Merck به دلیل شروع علائم و همچنین عوامل نبوده است. علاوه بر این ، داروهای خوراکی شرکت بر روی انواع سویه های دلتا موثر است.

تقریباً 10 effects از عوارض جانبی در گروه مولنوپیرویر و دارونما گزارش شده است. از این تعداد ، 1.3 درصد در گروهی که قرص کرونری ضد تیر را مصرف می کردند ، به دلیل عوارض جانبی ، درمان را کنار گذاشتند ، در حالی که این میزان برای گروه دارونما 3.4 درصد بود.

قرص های ضد کرونر مرک

دکتر آنتوچی فاوست ، مشاور پزشکی کاخ سفید با اعلام اثربخشی داروی ضد ویروسی ، گفت که این شرکت ها نتایج تحقیقات خود را به سازمان غذا و دارو (FDA) گزارش می دهند:

“FDA داده ها را به طور موثر و در اسرع وقت بررسی و آزمایش می کند.”

مرک می خواهد در اسرع وقت مجوز استفاده اضطراری در ایالات متحده را دریافت کند و در نظر دارد آن را به بازار بین المللی عرضه کند. در صورت مجوز ، Mulnopiravir اولین داروی ضد ویروسی خوراکی برای Covid-1 برای افراد می شود. درمان های ضد ویروسی فعلی ، مانند درمان ، به صورت داخل وریدی انجام می شود.

مرک امیدوار است تا پایان امسال 10 میلیون دوره داشته باشد و این تعداد تا سال 2022 افزایش می یابد. حال باید دید آیا هنگامی که این دارو در سراسر جهان مجوز و به فروش می رسد و همچنین واکسیناسیون ، انسان ها قادر به کنترل کرونا خواهند بود یا با مجوزهای جدید و بحران های جدید روبرو خواهند شد.

[ad_2]

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما