قطعنامه مقابل توپ طلای لیونل مسی!


به گزارش “ورزش سه”، لیونل مسی دوشنبه شب موفق به کسب هفتمین توپ طلای دوران حرفه ای خود شد. این اتفاق زمانی رخ داد که روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، جایزه رسمی، شاید بهترین مهاجم سال، به او اهدا شد.

اهدای توپ طلا به لیونل مسی جنجال زیادی به پا کرد. در واقع لواندوفسکی در یک سال گذشته یک گلزن ثابت بوده و در واقع از همان ابتدا یکی از محبوبیت های فوتبال فرانسه بوده است. با این حال، بسیاری این را باور نکردند، زیرا ستاره لهستانی پس از لیونل مسی در رده دوم قرار داشت و نتوانست توپ طلا را از آن خود کند.

ناکامی لواندوفسکی در کسب توپ طلا در لهستان نیز پیامدهای گسترده ای داشت. کامیل جاسترزفسکی، یکی از اعضای شورای ویلیسکا، از مردم شهر خواست تا روبرت لواندوفسکی را به عنوان بهترین بازیکن جهان بشناسند. وام می خواست توپ طلا را برد و گفت آنچه اتفاق افتاد یک بی عدالتی وحشتناک بود.
یاسترزوسکی در توییتر نوشت: «شهر باید به طور نمادین اعلام کند که لوا بهترین بازیکن جهان است.

در همین حال، لواندوفسکی به دلیل آنچه “رسمی محض” توصیف کرد و برای کاهش برخی انتقادات از ستاره لهستانی به دلیل ناکامی در کسب توپ طلا، به عنوان بهترین مهاجم سال انتخاب شد.

به ویژه، یاسترزفسکی پیش نویس قطعنامه ای را تهیه کرد که در آن اعلام کرد نتایج فوتبال فرانسه مشخص نیست و روبرت لواندوفسکی بهترین بازیکن جهان در سال 2021 است نه لئو مسی.

یاسترزوفسکی در حمایت از ادعای خود اصرار داشت که همه از کلاس بازی رابرت لواندوفسکی اطلاع دارند و این کاملاً غیرقابل انکار است. سال گذشته، کورونا، مهاجم بایرن مونیخ به دلیل شیوع ویروسی نتوانست جایزه ای را که شایسته آن بود، کسب کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: ما باید تمام تلاش خود را برای معرفی بهترین ورزشکاران لهستانی به کار بگیریم، باید قدردان این دستاوردها باشیم و در نهایت درک کنیم که نشان دهنده چهره لهستان است.

لواندوفسکی احتمالاً یکی از معدود بازیکنانی بود که برای دو سال متوالی واجد شرایط توپ طلا شد، اما موفق به کسب این عنوان نشد. اتفاقی که هر بازیکنی را تا مرز ناامیدی پیش می برد. اما در حالی که ناکامی روبرت لواندوفسکی در کسب توپ طلا، هواداران فوتبال لهستان و هواداران بایرن مونیخ را ناامید کرده است، به نظر می رسد که باعث تقویت روحیه بازیکنان شده است. با مشاهده گزارش دیروز در بیلد متوجه این موضوع خواهید شد.

روبرت لواندوفسکی با چهره ای خندان و ظاهری آرام به تمرین روز گذشته بایرن مونیخ آمد و اتفاقاً الهامات زیادی از خود نشان داد.

در واقع لواندوفسکی برای اولین بار پس از توپ طلا روز گذشته در تمرین بایرن مونیخ حاضر شد. خیلی ها فکر می کردند عملکرد و رفتار این بازیکن ممکن است ناامید کننده باشد، اما او سخت تر از قبل تمرین کرد و 20 دقیقه بعد هم تیمی هایش در کمپ تمرینی بایرن توقف کردند، نه تنها برای اینکه حرفه ای بودن خود را ثابت کند، بلکه نشان دهد که هنوز امیدوار به آمدن است. سال های فوتبال او و شاید برای این جایزه.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم