قیمت آپارتمان در بارند چقدر است؟

آینده– قیمت آپارتمان در پرند گاهی با گران ترین مناطق تهران رقابت می کند. یک دستگاه آپارتمان سه خوابه 145 متری در پرند با قیمت هفت میلیارد و 638 میلیون تومان و قیمت یک متر مربع آن 57 میلیون به فروش می رسد. بر اساس آمارهای رسمی، این رقم تنها کمتر از میانگین قیمت مسکن در مناطق 1، 2 و 3 تهران است. وقتی از گران‌ترین آپارتمان‌های بارند دور می‌شویم و سراغ ارزان‌ترین گزینه‌ها می‌رویم، واحدهایی را می‌بینیم که مالک آن کمتر از 10 میلیون مترمربع طلب دارد.

قیمت آپارتمان یک خوابه در پرند

قیمت آپارتمان در پرند برای واحدهای یک خوابه می تواند زیر 500 میلیون باشد. مثل یک واحد 64 متری که 440 میلیون تومان تبلیغ می شود. این واحد نوساز بدون پارکینگ و انباری به فروش می رسد و با وجود اینکه در طبقه دوم ساخته شده ولی آسانسور ندارد. یا مثلا یکی از واحدهای 57 متری مهر بارند 498 میلیون تومان فروخته شد که باید متری آن را حدود هشت میلیون و 700 هزار تومان در نظر گرفت. این واحد نوساز علاوه بر آسانسور دارای انباری و پارکینگ می باشد. این ارقام را در پروژه باید کف قیمت آپارتمان های یک خوابه در نظر بگیریم وگرنه ممکن است برخی از فروشندگان بخواهند میلیاردها دلار بفروشند. یک واحد 93 متری در پرند در سال 1397 ساخته شده را در نظر بگیرید، قیمت این آپارتمان یک میلیارد و 670 میلیون تومان است و فروشنده متری حدود 18 میلیون تومان سفارش داده است. این واحد با تجهیزات کامل نیز به فروش می رسد.

قیمت آپارتمان دو خوابه در پرند

قیمت آپارتمان در پرند برای واحدهای دوخوابه کمتر از پنج سال از 500 میلیون تومان شروع می شود. مالک مانند یک واحد 75 متری 550 میلیون تومان به خریداران پیشنهاد می دهد. یعنی متری هفت میلیون و 300 هزار تومان. این واحد در پله ششم پرند واقع شده و با کلیه امکانات به فروش می رسد. گاهی قیمت آپارتمان در پرند با برخی از مناطق تهران برابری می کند. یک واحد 107 متری در پرند دو میلیارد و 130 میلیون تومان فروخته شد. 20 میلیون متر معادل متوسط ​​قیمت مسکن در منطقه 18 تهران که به عنوان ارزان ترین نقطه بازار مسکن پایتخت شناخته می شود. این واحد در سال گذشته در طبقه دوم ساخته شده و به صورت مبله به فروش می رسد. فروشنده قیمت آپارتمان 135 متری دو خوابه در سه طبقه را 3 میلیارد و 100 میلیون تومان اعلام کرد. یعنی متری 23 میلیون تومان. این واحد در سال 1400 ساخته و با امکانات کامل به خریدار تحویل داده شد.

قیمت آپارتمان سه خوابه در پرند

خرید یک آپارتمان در پرند برای واحدهای سه خوابه می تواند چندین میلیارد دلار هزینه داشته باشد. یکی از واحدهای سه خوابه سفارشی پرند با رقم خیره کننده 7 میلیارد و 638 میلیون تومان اعلام شد. به زبان ساده، ارزش هر متر از این واحد 134 متری دقیقاً 57 میلیون تومان است که تنها کمتر از میانگین قیمت مناطق 1، 2 و 3 تهران است. این واحد با پارکینگ و انباری در فاز سوم بارند به فروش می رسد. یکی دیگر از واحدهای سه خوابه در پرند به مساحت 145 فوت مربع در ساختمانی سه طبقه به قیمت 3 میلیارد و 190 میلیون تومان به فروش می رسد و خریدار باید متری 22 میلیون تومان بپردازد. آسانسور، انباری و پارکینگ از جمله امکانات این واحد می باشد.

مشخصات آپارتمان های پرند با عمر ساخت حداقل پنج سال

متراژ

تعداد اتاق ها

سن ما

تعیین کنید

قیمت

64 متر

یک اتاق

ساخت جدید

طبقه دوم بدون آسانسور و بدون پارکینگ و انباری

440 میلیون تومان

57 متر

یک اتاق

ساخت جدید

آسانسور، انباری و پارکینگ

498 میلیون تومان

93 متر

یک اتاق

سه سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

یک میلیارد و 670 میلیون تومان

75 متر

دو اتاق

یک سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

550 میلیون تومان

107 متر

دو اتاق

یک سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

دو میلیارد و 130 میلیون

135 متر

دو اتاق

یک سال

آسانسور، انباری و پارکینگ

سه میلیارد و 100 میلیون

134 متر

سه اتاق

ساخت جدید

آسانسور، انباری و پارکینگ

هفت میلیارد و 638 میلیون تومان

145 متر

سه اتاق

ساخت جدید

آسانسور، انباری و پارکینگ

سه میلیارد و 190 میلیون تومان

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما