قیمت اجاره آپارتمان در کیش در جام جهانی!

آینده– مسئولان وزارت ورزش و جوانان برای حل مشکل اسکان ایرانیان در جام جهانی، پیشنهاد سفر یک روزه کیش به قطر را دادند. حالا در فاصله یک ماه تا شروع این مسابقات تب اجاره روزانه آپارتمان در کیش بالا گرفته است. حتی برخی از صاحبخانه ها همزمان با جام جهانی برای اجاره روزانه آپارتمان های خود در آذر ماه تقاضای پول بیشتری می کنند. حداقل بودجه مورد نیاز برای اجاره آپارتمان در کیش روزانه 200 میلیون و 300 هزار تومان است که این هزینه برای واحدهای متراژ بزرگ و امکانات ویژه مانند استخر و کنسول بازی می تواند تا شبی 3 میلیون و 400 هزار تومان افزایش یابد.

ارزان ترین واحدهای اجاره ای در جزیره کیش

به گزارش فرارو، اجاره آپارتمان در کیش می تواند روزانه حداقل 200300 هزار تومان هزینه داشته باشد. این هزینه ها را باید به عنوان بودجه مورد نیاز برای اجاره آپارتمان در کیش در نظر بگیریم. برای مثال اجاره آپارتمان 76 متری دو خوابه 250 هزار تومان است. این آپارتمان 5 نفره، حمام و سرویس بهداشتی همه چیزهایی است که این واحد در کیف خود دارد. با این حال، مالک امکانات رفاهی ساده ای مانند تلویزیون، ستاپ باکس دیجیتال و یخچال را به عنوان امکانات اقامتی در نظر گرفته است. از جمله واحدهای اجاره ای در کیش یکی از واحدهای 30 متری است. به گفته مالک، اجاره روزانه این واحد 370 هزار تومان است و حداکثر سه نفر می توانند در این آپارتمان اقامت کنند. از نظر امکانات تقریبا هیچ تفاوتی بین این واحد با واحد قبلی وجود ندارد اما نکته هزینه اضافی 300000 تومانی برای هر مهمان اضافه است. یکی دیگر از واحدهای 60 متری در بین آپارتمان های اجاره ای کیش به چشم می خورد که صاحب آن روزانه 400 هزار تومان میهمان پذیرایی می کند. البته این رقم می تواند همزمان با شروع جام جهانی به 670 هزار تومان هم برسد. مهم ترین تفاوت این واحد با دو دستگاه قبلی وجود وسایل خنک کننده مانند کولر می باشد وگرنه با وجود اینکه در طبقه سوم ساخته شده اما آسانسور ندارد.

گران ترین واحدهای اجاره ای

اجاره آپارتمان در کیش گاهی شبی بین سه تا چهار میلیون تومان هزینه دارد. این واحدها از جمله گران ترین گزینه ها برای اجاره آپارتمان در کیش هستند و معمولا با فضای فراوان و امکانات ویژه به مسافران واگذار می شوند. به عنوان مثال مالک یک واحد 170 متری سه خوابه، اجاره بها را روزانه سه میلیون تومان تعیین کرده است. در این واحد علاوه بر میزهای بیلیارد و تنیس روی میز، کنسول PS4 و Xbox، سه سرویس بهداشتی فرانسوی و ایرانی و دو سرویس بهداشتی وجود دارد. واحد در طبقه سوم و دارای آسانسور می باشد. یا مثلا یک واحد دوبلکس سه خوابه را با قیمت سه میلیون و 500 هزار تومان اجاره می کنند. مهمان این واحد می تواند از امکاناتی مانند استخر، سونا و جکوزی استفاده کند، مالک حداکثر ظرفیت آپارتمان را شش نفر اعلام کرده است. اجاره روزانه یک واحد لوکس دیگر شبی چهار میلیون تومان است. این واحد سه خوابه به همراه سالن اجاره داده می شود.

ویژگی های آپارتمان های اجاره ای در کیش

متراژ

تعداد اتاق ها

مهمترین امکانات

اجاره روزانه

76 متر

دو اتاق

حمام و توالت

250 هزار تومان

30 متر

یک اتاق

حمام و توالت

370 هزار تومان

60 متر

یک اتاق

دستگاه های خنک کننده

400 هزار تومان

220 متر

سه اتاق

جکوزی، پارکینگ

چهار میلیون تومان

170 متر

سه اتاق

کنسول بازی، میز بیلیارد

سه میلیون تومان

120 متر (دوبلکس)

سه اتاق

میز بیلیارد

3.5 میلیون تومان

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما