قیمت دلار امروز چهارشنبه 18 بهمن را پیش بینی کنید

[ad_1]

در رفتن– قیمت دلار در بازار آزاد استراحت کرده و امروز چهارشنبه 30 بهمن ماه منتظر همین دور خرید و فروش هستیم. اسکاناس آمریکایی در اولین روز هفته با کشف سیگنال های سیاسی معنای «تومانی» را آزمایش کرد و در نیم کانال به نیم هزار تومان رسید. دلار از آن روز نه توانسته وارد کانال شود و نه دلیلی برای عقب نشینی وجود دارد. ارزش دلار در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه نیم هزار تومان اعلام شد. دور هشتم مذاکرات در حال انجام است و روند بعدی با توجه به دلار با این دور از مذاکرات کوتاه شده است.

قیمت دلار در بازار آزاد

به گزارش فرارو، قیمت دلار در بازار آزاد روز سه شنبه 28 بهمن با 2 تومان کاهش مواجه شد. ارزش اسکاناس آمریکایی هشت ساعت و همزمان با آخرین معامله رسمی در بازار فعلی 7 هزار و 2 تومان بود که روز دوشنبه 8 هزار تومان خرید و فروش کردند. نرخ دلار 7 تومانی در کمترین قیمت در بازار آمریکا طی 6 ماه اخیر به ثبت رسیده است. دقیقا نود و نه دلار 4002 تومان فروخته شد و این مدت هیچ گاه کمتر از این مقدار نبوده است. بازار با استقبال از اخبار و سیگنال های برجامی مواجه شد و سایر نرخ های مهم ارز با دلار ارزان شد. یورو به قیمت 2000 و 2 تومان رسید و تومان کاهش یافت. درهم امارات نیز 7 هزار تومان فروخته شد و 2 تومان ارزان شد.

نرخ دلار در بازار آزاد

قیمت روز دوشنبه

قیمت روز سه شنبه

تغییر دادن

5 هزار و 2 تومان

5 هزار و 2 تومان

تومان کهش

ارزش دلار در بورس ملی

نرخ دلار در صرافی ملی روز سه شنبه 28 بهمن همزمان با کاهش قیمت ها در بازار آزاد ارزان شد. دلار دولتی که آخرین بار 7 هزار و 7 تومان فروخته شده بود، روز دوشنبه با کاهش قیمت ها تا حدود 2 تومان، 2 هزار و 4 تومان ارزش گذاری شد. ارزش دلار در صرافی ملی برای افرادی که به دنبال ارزش سفر هستند مهم است. به عنوان نمونه شخصی، روز گذشته بانک مرکزی پاکستان (CBP) برای خرید این ارز تحت نظارت بانک مرکزی هند (CBOI) درخواست داده بود و سهمیه سالانه دو هزار و دو هزار یورویی خود را پیدا کرده بود. (دو هزار و دو تومان). همین مقدار دلار امروز در بازار آزاد حدود 2 میلیون و 3 هزار تومان آب بخرید. یعنی حدود پنج میلیون تومان بیشتر.

تغییر ارزش دلار در پول ملی

قیمت روز دوشنبه 13 بهمن

قیمت روز سه شنبه 4 بهمن

تغییر دادن

5 هزار و 2 تومان

5 هزار و 2 تومان

تومان کهش

قیمت دلار در بک لینک

قیمت دلار در پشت معاملات دیشب روند صعودی محدودی داشت و با شروع خرید و فروش بازارهای آزاد، شاهد همین حرکت در بازار آمریکا بودیم. روز سه شنبه 29 بهمن ماه پس از اتمام معاملات رسمی بازار آزاد، ارزش اصلی این پویش ها از مرز 5 هزار و 2 تومان به 2 هزار و 2 تومان رسید و از کانال نیمی 4 هزار تومان عبور کرد. بیشترین قیمت روز گذشته ۲۷ هزار تومان و کمترین آن ۲۶ هزار و ۲۳۰ تومان بوده و آخرین معامله انفرادی نیز به رقم ۱۰۰۰ و ۶۵۰ تومان انجام شده است. با توجه به اینکه ایالات متحده آمریکا با قیمت 265000 و آزاد 2000 آزاد و 261000 و6502 در معاملات تکی خرید و فروش را حداقل از روز چهارشنبه 30 بهمن ماه در مسیر صعودی آغاز می کند.

تغییر ارزش دلار در بک لینک

شروع معاملات

قیمت کاف

حداکثر قیمت

نوسانات

۲۷ هزار تومان

5 هزار و 2 تومان

۲۷ هزار تومان

وم تومان

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما