قیمت سری آیفون 14 اعلام شد

بعدی- اپل در حال آماده شدن برای رونمایی از نسل بعدی گوشی های هوشمند آیفون 14 خود در هفته آینده است و قبل از رویداد رسمی، تقریباً همه چیز مربوط به این دستگاه ها به صورت آنلاین به بیرون درز کرد. با این حال یکی از مهم ترین اخبار مربوط به این گوشی ها بحث قیمت بود که شایعات قبلی حاکی از آن بود که باید منتظر افزایش قیمت آن ها باشیم.

البته اکنون گزارش جدیدی در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد این افزایش قیمت کمتر از پیش بینی های قبلی خواهد بود. گزارش های قبلی ادعا می کردند که آیفون 14 اپل 799 دلار قیمت دارد، در حالی که آیفون 14 مکس جدید 899 دلار قیمت دارد.

مدل‌های Pro با قیمت 1099 دلار و مدل Pro Max با قیمت 1199 دلار، 100 دلار افزایش قیمت خواهند داشت.

در همین حال، گزارش جدیدی از وب سایت TrendForce نشان می دهد که نباید این شایعات را جدی گرفت، زیرا آیفون 14 همچنان با قیمت پایه 749 دلار و آیفون 14 مکس با قیمت 849 دلار در دسترس خواهند بود. این سایت همچنین قیمت نهایی آیفون 14 پرو و ​​14 پرو مکس را به ترتیب 1049 و 1149 دلار اعلام کرد.

این گزارش می افزاید که اپل برای این قیمت گذاری توجه ویژه ای به شرایط فعلی بازار داشته است، زیرا آمارهای اقتصادی نشان می دهد که وضعیت اقتصادی در ماه های آینده دشوارتر خواهد شد که بازار گوشی های هوشمند را کوچک می کند.

در این میان، برخی گزارش های اقتصادی دیگر نیز مدعی هستند که بحران اقتصادی نمی تواند تاثیر محسوسی بر بازار گوشی های اپل داشته باشد و محبوبیت این محصولات در جهان همچنان نقطه قوت آن باقی خواهد ماند.

اپل گوشی های سری آیفون 14 را در رویداد Far Out در 25 شهریور 1401 ساعت 21:30 به وقت تهران معرفی می کند. مدل‌های iPhone 14 Pro و iPhone 14 Pro Max در این سری از گوشی‌های پیشرفته قرار خواهند گرفت که پردازنده A16، دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی و نمایشگر سوراخ‌دار را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. از سوی دیگر، آیفون 14 و آیفون 14 مکس پردازنده A15، دوربین 12 مگاپیکسلی و نمایشگر را حفظ خواهند کرد.

منبع: شما را راهنمایی کند

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما