قیمت کارخانه و بازار تیگو هشت پرو چقدر است؟

آینده– قیمت کارخانه ای تیگو اییت پرو یک میلیارد و 794 میلیون تومان است و خرید اقساطی این محصول از مدیران خودرو می تواند با احتساب اقساط 12 ماهه قیمت کل خریدار را به 2.5 میلیارد تومان برساند. در بازار آزاد برخی از فروشندگان می خواهند این محصول را با قیمتی کمتر از کارخانه به فروش برسانند و بیشترین قیمت تیگو هشت نزدیک به دو میلیارد تومان است. قیمت تیگو هشت پرو در بازار آزاد از یک میلیارد تا 700 میلیون تومان و 2 میلیارد متغیر است و حداقل پنج محصول دیگر در این بازه قیمتی معامله می شود.

قیمت کارخانه Tigo Eight پرو; یک میلیارد و 794 میلیون

فینیکس تیگو هشت پرو در پایان آذرماه سال گذشته با قیمت یک میلیارد و 750 میلیون تومان توسط مدیران خودرو رونمایی شد. در آن زمان، سازمان دیده بان مصرف کننده فروش تیگو 8 پرو را به دلیل عدم شفافیت در روش قیمت گذاری متوقف کرد. اکنون پس از گذشت شش ماه از این موضوع، مدیران خودرو تیگو هشت پرو را یک میلیون و 794 میلیون و 730 هزار تومان قیمت گذاری کرده اند. تیرماه امسال مدیران خودرو طرح اقساطی تیگو هشت پرو را منتشر کردند که در آن خریداران این طرح باید ابتدا 50 درصد مبلغ خودرو یعنی حدود 897 میلیون تومان و با انتخاب طرح اقساطی 12 ماهه پرداخت کنند. میلیارد و 543 میلیون تومان دیگر به این کارخانه پرداخت می شود که باید واریز شود. به این ترتیب خرید اقساطی تیگو هشت پرو پس از یک سال دو میلیارد و 440 میلیون تومان تمام می شود.

قیمت Tigo Eight پرو در بازار آزاد; حداکثر دو میلیارد

برخی فروشندگان از نزدیک شدن قیمت تیگو هشت پرو در بازار آزاد به دو میلیارد تومان خبر داده اند. یکی از فروشندگان تیگو اییت پرو مشکی در تهران، قیمت تیگو 8 پرو را 1.950 میلیارد تومان اعلام کرد که یکی از بالاترین قیمت های آگهی شده برای تیگو هشت پرو است. از سوی دیگر برخی از فروشندگان در بازار آزاد تمایل دارند این خودرو را با قیمتی کمتر از قیمت کارخانه به فروش برسانند. مثل فردی که در تهران قیمت تیگو ایت پرو را میلیارد و ۷۲۷ میلیون تومان در نظر گرفت. در حالی که مدیران خودرو قیمت تیگو هشت پرو را در تیرماه سال جاری در نمایندگی های خود یک میلیارد و 794 اعلام کردند. اما اطلاعیه ها در خصوص فروش تیگو ایت پرو نشان می دهد که اکثر فروشندگان قیمت پیشنهادی خود را تا قیمت اعلامی کارخانه یعنی یک میلیارد و 794 میلیون تومان افزایش داده اند.

رقبای Tigo Eight Pro در بازار

Tigo Eight Pro در بازار بین 1 میلیارد و 720 میلیون تومان تا حدود 2 میلیارد تومان قیمت دارد. در این مدت حداقل پنج محصول دیگر خرید و فروش شد. بورگوارد BX7، DS6، سوزوکی گرند ویتارا مونتاژ، کیا سراتو، هیوندای النترا وارداتی هستند. بورگوارد BX7 کراس اوور با موتور 2 لیتری حدود یک میلیارد و 950 میلیون تومان به فروش می رسد. دی اس 6 نیز به عنوان یکی دیگر از کراس اوورهای موجود در بازار شناخته می شود که با حجم موتور 1.6 لیتری و قیمت تقریبی دو میلیارد تومان می توان آن را یکی از رقبای تیگو هشت پرو دانست. سوزوکی گرند ویتار آخرین بار در سال 2018 توسط ایران خودرو مونتاژ شد و اکنون مدل هایی از این خودرو با طول بیش از صفر کیلومتر نزدیک به یک میلیارد و 700 میلیون تومان به فروش می رسد. از سدان های موجود در بازار می توان کیا سراتو و هیوندای النترا وارداتی را با توجه به ارزشی نزدیک به قیمت تیگو اییت پرو، رقیب جدیدترین محصول رانندگان دانست. کیا سراتو اتوماتیک با موتور 2 لیتری با قیمت یک میلیارد و 790 میلیون تومان در بازار است و هیوندای النترای وارداتی با قیمت یک میلیارد و 710 میلیون تومان دیگر رقیب تیگو هشت پرو است. از نظر اقتصادی.

مشخصات رقبای Tigo Eight Pro

جمله ها

مدل

اندازه موتور

قیمت

بورگوارد BX7

2018

دو لیتر

یک میلیارد و 950 میلیون تومان

DS6

2018

1.6 لیتر

دو میلیارد تومان

سوزوکی گرند ویتارا (مونتاژ)

98

دو لیتر

یک میلیارد و 700 میلیون تومان

سراتو چیست؟

2018

دو لیتر

یک میلیارد و 790 میلیون تومان

هیوندای النترا

2018

دو لیتر

یک میلیارد و 710 میلیون تومان

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما