لاپورتا و ژرژ مندس مخفیانه در لیسبون ملاقات می کنند


کد خبر: 1783168/29

زمان: ساعت 14:40
1400/07/12

هدیه: 10،359

تمدید قرارداد فاتی

پیش از دیدار بارسلونا و بنفیکا ، سران بارسلونا با مامور آنسو فاتی توافق کرده بودند که موضوع تمدید قرارداد وی حل شود.

به گزارش “ورزش سه” ، فصل 20-2019 بود که شاهد حضور آنسو فاتی در بارسلونا بود. در غیاب لیونل مسی و لوئیس سوارز که هفته های ابتدایی را از دست دادند ، فاطمه این فرصت را داشت که در بازی افتتاحیه مقابل بتیس به میدان برود و انواع رکوردها را در سن 116 سالگی به ثبت برساند. او به زودی توانست برای بارا گل بزند و نوید یک روز بسیار خوش را داد.

فتی فصل گذشته نیز شروع خوبی داشت و در چرخه گلزنی مصدوم شد و 10 ماه از میادین دور بود. او در 45 بازی برای بارسا 14 گل به ثمر رسانده است که آخرین آن در پیروزی 3 بر صفر مقابل لوانته در هفته گذشته بوده است. این بازی به او فرصتی دوباره داد تا در زمین ظاهر شود و دو روز پیش در آخرین دقیقه مقابل اتلتیکو وارد زمین شد.

مشکل بزرگ اما تمدید قرارداد فاتی است. قرارداد در پایان فصل به پایان می رسد ، اما بار सा ادعا می کند که قرارداد آنها تا سال 2024 شامل بند تمدید یک طرفه بازیکن است. مدیر برنامه پرتغالی فاتی با ادعای ژرژ مندیس موافق نیست.

بارسلونا هیچ برنامه ای برای مبارزه با سرمربی فتی ندارد ، بنابراین او اخیراً پیشنهاد جدیدی برای جذب او ارائه کرده است.

در سفر اخیر بارسلونا به لیسبون برای رویارویی با بنفیکا ، یک ملاقات محرمانه بین نمایندگان آنها از جمله خوان لاپورتا و ژرژ مندس انجام شد.

محل ملاقات یک رستوران در پایتخت پرتغال بود و به نقل از Mundodeportivo ، همه چیز خوب پیش رفت. اگر اتفاق خاصی نیفتد ، به زودی توافق جدیدی بین طرفین حاصل می شود و دستمزد فتی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. بند فسخ فاتی در حال حاضر 400 میلیون است و انتظار می رود که افزایش یابد. فاتی در حال حاضر کمتر از یک میلیون یورو دستمزد می گیرد که برای بازیکنی در سطح خود بسیار پایین است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم