لستر 0-1 منچستریونایتد: به نظر رقیب است – ورزش سه

کد خبر: 1841641
سپتامبر 11, 1401 در 01:31
46.5 هزار بازدید |

39
نقطه نظر

منچستریونایتد در بازی رفت با نتیجه 1-0 لسترسیتی را شکست داد.

لستر 0-1 منچستریونایتد: به نظر رقیب است

به گزارش “واریش سی”، شاگردان اریک تن هاچ که با شکست در دو بازی ابتدایی خود در دو بازی اخیر خود پیروز شده بودند، امشب موفق شدند با تک گل جیدون سانچو بر خانه لستر پیروز شده و به رده پنجم برسند. جدول

دو تیم بازی را مساوی آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون ایجاد موقعیت خاصی روی گل گذشت. در دقیقه یازدهم کریستین اریکسن با مالزی، برونو فرناندز و سانچو صاحب موقعیت شد اما ضربه او با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.
در پایین، بازیکنان یونایتد بودند که مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند، اما تیم میزبان این فرصت را داشت، اما ضربه دیوزبری هال راهی به دروازه داوید دخیا نیافت.
حملات دو تیم تا دقیقه 23 ادامه داشت و این منچستریونایتد بود که به گل رسید. در یک حمله سریع و پاس های یکباره بازیکنان منچستریونایتد این جیدون سانچو بود که مقابل دروازه بان حریف قرار گرفت و پس از عبور از او به راحتی دروازه را باز کرد.

تنها پس از گذشت 4 دقیقه، یونایتد می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه اریکسن دقیقا همان جایی که دنی وارد انتظار داشت به بیرون رفت.
در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل دنبال شد و هر دو تیم در نیمه اول یکی دو موقعیت داشتند که نتوانستند از آن استفاده کنند و در نهایت نیمه اول با یک گل به پایان رسید.
لستر نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 51 با یک ضربه ایستگاهی خطرناک جیمز مدیسون می توانست بازی را به تساوی بکشاند اما دخیا به موقع دروازه یونایتد را نجات داد.
در ادامه مسابقه گرمای کمی وجود داشت و موقعیت های زیادی روی گل نبود تا اینکه دقیقه 67 لستر باز هم ضربه ایستگاهی زد اما از این فرصت استفاده نکرد.
بازی به همین روال ادامه داشت و حملات دو تیم تا دقیقه 83 به موقعیت های خطرناکی منجر نشد و چیزی برای گل دوم یونایتد برای کریستیانو رونالدو نمانده بود اما ضربه فوق العاده او در بازی برگشت با اختلاف کمی به بیرون رفت. هدف. هدف.
در دقایق پایانی این تیم لستر بود که تلاش زیادی برای گلزنی کرد اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه عبور نکرد و این دیدار با همان گل به سود یونایتد به پایان رسید.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما