لطفاً قبل از اینکه خیلی دیر شود، دنیای فیلم مارول را نابود کنید

[ad_1]

در فیلم مرد عنکبوتی پیتر پارکر، عموی پیتر پارکر، در سال 2002 به برادرزاده خود گفت: “با قدرت زیاد، مسئولیت زیادی به همراه دارد.” چیزی که به صورت دراماتیک نگفت این بود: “خیلی قهری، بیش از سی فیلم می آید!” کوین فاگی، مدیر عامل مارول، مفهوم کتاب های مصور را اشتباه تفسیر کرد. ابدی این فیلم بیست و ششمین فیلم دنیای سینماست که به تازگی اکران شده است که “دنیای سینمایی مارول” نام دارد. شبکه بزرگی از ابرقهرمانان به اندازه تگزاس، با ویژگی‌هایی که همه سینماها را در خود فرو می‌برد، و این موضوع از زمان فیلم ۲۰۰۸ ادامه داشته است. مرد آهنی تا امروز ادامه دارد.


اکشن فیگور آهنی من را بخر

زمانی که Ant-Man and the Wasp: Quantumania اعلام شد در سال 2023 اکران می شود، هفت نمونه مشابه از این فیلم به نمایش در می آمد که بیشتر شبیه یک داستان چینی بود تا تهدید! اگر مارول با این سرعت متوقف نشود و سالی سه فیلم منتشر نکند، تا سال 2029 می توانیم حدود 50 فیلم را در این دنیای سینمایی ببینیم. به این جنون پایان بده

محتوای پیشنهادی:5 ویژگی خاص بدنه فیلم سیاهبیوه سیاه ممکن است شبیه یک مرد به نظر برسد، اما وضعیت جسمانی او متفاوت است
5 ویژگی خاص بدنه فیلم سیاه

حال سوال اینجاست که چرا باید این حریصان الان پول جمع کنند؟ فایگی و دوستانش در واقع برای این موش شیطانی، شرکت دیزنی، پول چاپ می کنند! ( بازی را تمام کن فروش جهانی آن حدود 2.8 میلیارد دلار است) و طرفداران همچنان اشک های خود را با دستمال پاک می کنند. اگر از این طرفداران استقبال می کنید پلنگ سیاه و بازی را تمام کن این بدان معنا نیست که آخرین فیلم Avengers نمی تواند دوباره اکران شود آواتار با موفقیت به پرفروش ترین فیلم جهان تبدیل شد.

این دو فیلم مارول به عنوان با کیفیت ترین فیلم های مارول نیز شناخته می شوند. اگر فراموش کردید فیلم را ببینید پلنگ سیاه او در سال 2019 نامزد بهترین فیلم در جوایز اسکار شد. اگر کسی کوین فاگی باشد، قطعا یک جزیره یونانی می خرید. حتی ثواب نظافت را هم نمی گیرند! دنیای سینمایی مارول توسط این فیلم فعال شد ابدیجیمز باند با ۲۵ فیلم از دنیای سینما پیشی گرفت. با این حال، این فیلم به عنوان بدترین فیلم مارول جهان تا کنون شناخته می شود. فیلم برنده اسکار کلوئه ژائو سرگردان، راتن تومیتوز 53 امتیاز کسب کرد. در این لینک می توانید نقد و بررسی این فیلم توسط ویزیاتو را بخوانید.

چه شرم آور است که ببینم یک مرد خوابیده به یک طرف می پرد! این فیلم ده شخصیت نجیب را معرفی می کند که شما از آنها لذت نمی برید و به آنها اهمیت نمی دهید. اما درست مانند رومی ها، ما باید بارها و بارها نگاه کنیم. چون خانواده نفرین شده اند! همه ما این را می دانیم عنکبوت و شانگ چی و افسانه ده حلقه او بهتر از این فیلم بازی کرده است. با این حال، طرفداران مارول از ته دل می‌دانند که کرونا پاناما دوران خوبی را برای این شرکت به پایان رساند. این نیروی سینمایی با نسخه های خنده دار Solvent Green به زور به مخاطبانش می دهد کاپیتان مارول و مرد مورچه ای و زنبور سرکارد. به علاوه، شما از شر درهم و برهمی که به آن نیاز ندارید خلاص خواهید شد.

محتوای پیشنهادی:13 Marvel Series G Black Widow بعدا منتشر خواهد شدادامه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول
13 Marvel Series G Black Widow بعدا منتشر خواهد شد

وقتی یک کار خیر نشان داده می شود و افسانه ای اعلام می شود به آن می گویند «بیشتر! بیشتر! درعوض، ما حاضریم قرن های آخر پول خود را برای چیزی خرج کنیم تا زمانی که مرگ تلخ او را ببینیم.در این مدت، دیزنی مجموعه فیلم های جنگ ستارگان را به داستانی بی پایان تبدیل کرده است.از سوی دیگر، هریسون فورد، 79 ساله، ایندیانا جونز مجبور شد دوباره این نقش را بازی کند!اگر بازی جمجمه کریستالی او را تماشا کنید متوجه می شوید که خسته است.


خرید Captain Marvel Funko Fun

اما همیشه این اتفاق نمی افتد. کمدی موقعیت سینفلد در سال 1998 به پایان رسید، اگر او بهترین روزهای خود را سپری کند. تنیسور پیت سمپرز در سال 2002 پس از قهرمانی در مسابقات آزاد آمریکا بازنشسته شد. هارپر لی همچنین به تازگی “کشتن مرغ مقلد” را نوشته است. این مقاله را با این جمله به پایان می برم: همیشه اشتها برای صعود و ماندن در اوج یا پرواز و صعود به قله وجود دارد.

محتوای پیشنهادی:کدام عضو Avengers می تواند تایتان را شکست دهد؟برای حل مشکل تایتان ها به Avengers بروید؟
کدام عضو Avengers می تواند تایتان را شکست دهد؟

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم