لواندوفسکی برای بردن توپ چه کار دیگری باید انجام می داد؟


کد خبر: 1796987/52

زمان: 19:43
1400/09/17

هدیه: 4,018

جروم بواتنگ:

ژروم بواتنگ، مدافع آلمانی لیون تاکید کرد که رابرت لواندوفسکی شایسته بردن توپ طلا است.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود روزهای خوب ژروم بواتنگ با بایرن مونیخ در فصل 2020-21، یواخیم لو در نهایت این بازیکن را برای اردوی تیم ملی آلمان برای یورو دعوت نکرد. با این حال بواتنگ که اکنون در لیون بازی می کند امیدوار است با هدایت هانس فلیک به تیم ملی آلمان بازگردد.

جروم بواتنگ در مصاحبه ای درباره غیبتش از یورو گفت: “من خودم نمی دانستم و فکر می کنم پس از فصل حضورم در بایرن شایسته این بودم که دعوت شوم. فکر می کنم برخی از مردم چنین احساسی داشتند. حیف است. اما کاری از دستم برنمی آید. من عصبانی هستم.” فوتبال، گاهی اوقات درک تصمیمات دشوار است، اما باید با آنها روبرو شد. من برای یواخیم لو و عملکرد او به عنوان سرمربی تیم ملی احترام زیادی قائل هستم.”

بازگشت احتمالی به تیم ملی آلمان: “خندیدم. اول از همه، برای من مهم است که در لیون عملکرد خوبی داشته باشم. فراموش نکنید که من هیچ پیش فصلی نداشتم و در ابتدای فصل 90 دقیقه کامل بازی نکردم.”

ژروم بواتنگ از جدایی از بایرن مونیخ شکایت کرد“البته من به روش دیگری فکر کردم خداحافظی کنم. نه فقط برای من، بلکه برای دیوید آلابا، خاوی مارتینز و هانسی فلیک. پس از سال ها و موفقیت، با عرصه پر از اتحاد خداحافظی کنید.”

روبرت لواندوفسکی توپ طلا را دریافت نکرد: “این برای لواندوفسکی ناراحت کننده است، زیرا او مطمئناً مستحق این جایزه بود. این من را به یاد سال 2013 می اندازد که فرانک ریبری نیز نتوانست توپ طلا را بدست آورد. من برای لواندوفسکی متاسفم. او دیگر چه می خواهد؟ روی سر خود بایست.” لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قطعاً حضور خواهند داشت، اگر تنها نکته مهم انتخاب بهترین بازیکنان جهان باشد، اما اگر بخواهید بر اساس عناوین و آمار ارزیابی کنید، شرایط متفاوت است. ناامیدی بزرگ برای او با این حال، از آنچه در مورد شما می دانم، می دانم که الهام بخش است.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم