لیورپول و اورتون به یاد دختر مرده با هم متحد شدند (عکس)


کد خبر: 1795660/29

زمان: 16:09
1400/09/11

هدیه: 7,385

به سلامتی دقیقه 12 دربی مرسی ساید

در دقیقه 12 دربی جانبی مورس در استادیوم گودیسون پارک، هواداران برای یادآوری دختر 12 ساله لیورپولی که هفته گذشته به ضرب گلوله کشته شد، جمع شدند.

به گزارش “وارش سه”، لیورپول شب گذشته در دربی مرسی ساید را با نتیجه 1–4 مقابل اورتون برد و همچنان اختلاف 2 امتیازی خود را نسبت به چلسی حفظ کرد. این دیدار در ورزشگاه اورتون برگزار شد.

در گودیسون پارک، هواداران هر دو تیم در دقیقه 12 برای درگذشت آوا وایت 12 ساله که هفته گذشته به طرز غم انگیزی در مرکز شهر درگذشت، کف زدند. ترنت الکساندر آرنولد، ستاره لیورپول نیز پیراهنی بر تن داشت که روی آن نوشته شده بود «روح تو در آرامش است».

اوا وایت هفته گذشته پس از چند ضربه چاقو در مرکز شهر لیورپول آسیب جدی دید و جان باخت. در ارتباط با این قتل یک پسر 14 ساله ناشناس دستگیر شده است. این نوجوان با چاقو مرتکب قتل شد.

این نوجوان تنها برای تایید نام، تاریخ تولد و نشانی خود در دادگاه حاضر شده و هنوز اتهامی به او وارد نشده است، اما باید در تاریخ 26 اردیبهشت سال آینده در پرونده قتل در دادگاه حاضر شود. دادگاه و جلسه مقدماتی در 18 فوریه 2022 برگزار می شود. درخواست وثیقه نشده است، اما کودک در مکانی امن نگهداری شده است. علاوه بر این کودک بازداشتی، سه کودک دیگر 13، 14 و 15 ساله نیز بازداشت شده بودند که با قرار وثیقه آزاد شدند.

پنجشنبه شب گذشته، هنگامی که خانواده ها برای روشن کردن چراغ های کریسمس جمع شده بودند، به شهر برخورد کردند. در حالی که یکی از افراد ناامیدانه تلاش می کرد تا جان آوا را نجات دهد، امدادگران اورژانس به محل رسیدند. آوالا سریعاً به بیمارستان منتقل شد، اما متأسفانه نتوانست دختر را بهبود بخشد که درگذشت و لیورپول شوکه شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم