لیورپول 2 – 2 شهر ؛ پپ بدون توجه به کاری که باشگاه انجام داد پاسخ داد!


به گزارش “ورزش سه” ، لیورپول نتوانست برتری خود را یک شبه حفظ کند زیرا در نیمه دوم دو بار از منچسترسیتی پیش بود تا این دیدار هیجان انگیز در ورزشگاه آنفیلد با تساوی 2-2 به پایان رسید.

اتفاق خاصی روی گل های دو تیم در دقایق ابتدایی رخ نداد و پاس های لیورپول و منچسترسیتی دقیق نبود ، مدافعان حریف از آنها جلوگیری کردند. در دقیقه 17 تحت تأثیر ژائو کانسپشن از سمت چپ ، گابریل ژسوس می توانست گل اول را به ثمر برساند اما اندرو روبرتسون به دلیل حضور به موقع اجازه نداد این اتفاق رخ دهد.

در دقیقه 20 ، برناردو سیلوا یک حرکت انفرادی به فیل فودن داد و یک پاس زمینی به سمت چپ محوطه جریمه داد ، اما خروج آلیسون بیکر اجازه نداد ضربه چیپ ستاره جوان به یک ضربه تبدیل شود. هدف

در دقیقه 32 ، فیل فودن به چپ حرکت کرد و با یک پاس دقیق موقعیت خوبی را برای سیتی به ارمغان آورد ، اما ضربه سر کوین دی بروین ضعیف و دروازه لیورپول بود.

در ثانیه های پایانی نیمه اول ، فیل فودن می توانست با گل لیورپول تک به تک شود که آلیسون اجازه نداد و سیتی با وجود برتری ملموس برای سیتی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

لیورپول در نیمه دوم بازی خوبی را آغاز کرد و در دقایق ابتدایی چرخش دیدنی دیگو جوتا شانس گل اول را داشت اما ضربه این بازیکن زاویه نداشت و ادرسون توپ را مهار کرد.

اما لیورپول گل اول را در دقیقه 60 به ثمر رساند. محمد صلاح ، که برای بازی در خانه برگشت ، با شروع عالی خود از سمت راست سر خورد و در نهایت با پاس عمقی فرصتی به سادیو مانه داد. ستاره سنگالی در بیش از یک موقعیت با یک ضربه دقیق دروازه را باز کرد و لیورپول را در خانه پیش انداخت.

اما منچسترسیتی سعی کرد جبران کند و در دقیقه 69 بازی را به تساوی کشاند. گابریل عیسی یک حرکت فنی از راست به چپ انجام داد و با پاس زمینی خود به فیل فودن فرصت داد. ستاره جوان در گوشه زمین روی توپ قدم گذاشت و با یک ضربه زمینی کار را تمام کرد.

اما لیورپول دوباره در دقیقه 75 گلزنی کرد. محمد صلاح ستاره مصری از سمت راست از طریق برناردو سیلوا و آمریک لاپورت عبور کرد و موفق شد با یک ضربه دقیق به کرنر گل دوم را به ثمر برساند.

اما سیتی نمی خواست زمین را ترک کند و در دقیقه 81 بازی را به تساوی کشاند. کوین دی بروین در انتهای محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و ضربه فنی بعد از ضربه زدن به جوئل ماتیپ و ورود به دروازه لیورپول باعث تغییر بازی 2-2 شد.

در دقیقه 86 در خروج اشتباه ادرسون ، فابینیو صاحب موقعیتی مقابل دروازه سیتی شد اما تاخیر این بازیکن سرانجام چهره دروازه تیمش را نجات داد. اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان