لیگ قهرمانان و دوباره هیجان؛ نوار کوهنوردی را ببندید

لیگ قهرمانان اروپا وارد مرحله دوم مرحله گروهی می شود و بسیاری از تیم ها ماموریت خود را تا حد زیادی در پایان دور چهارم مشخص می کنند.

در مهمترین بازی شب، چلسی در بازی رفت خانگی خود در ورزشگاه میلان برتری را تکرار خواهد کرد. اگرچه میلان در خانه مطمئناً تیم منفی بازی خارج از خانه در بریج نیست، اما به دلیل روحیه خوب پیروزی در بازی ابتدای هفته در لیگ، 4 امتیاز به امتیاز قبلی اضافه می کند و ادعا را تقویت می کند. . چلسی همچنان روزهای کاملاً عادی شوک مثبت را پس از تغییر سرمربی سپری می کند و در حالی که در توانایی های پاتر و البته قدرت تیم لندنی شکی نیست، برای قضاوت در مورد عملکرد آبی ها به کمی صبر نیاز داریم. میلان پیولی با پیروزی مقابل یوونتوس به پیست قهرمانی سری آ بازگشت و باید دید نتیجه این نبرد باشکوه چه خواهد شد. چلسی و آث میلان با 4 امتیاز کمتر از سالزبورگ، صدر غافلگیرکننده با 5 امتیاز دوم و سوم هستند و می توان گفت برنده این نبرد تا حد زیادی بار صعود به دور بعد را می بندد.

نبردهای اصلی
در دیگر دیدارهای مهم گروه F، رئال مادرید با 9 امتیاز به دنبال پیروزی دیگری برابر شاختار است. این تیم در آستانه ال کلاسیکو می تواند رکورد پیروزی صددرصدی در گروه خود در لیگ قهرمانان اروپا را حفظ کند و در این صورت می تواند صعود زودهنگام را جشن بگیرد. شاختار متاثر از شرایط اوکراین، دیگر تیم ضعیف گذشته نیست، اما با این وجود در رویارویی با بزرگان دوباره به همان تیم قدرتمند تبدیل می شود. در گروه F پس از رئال مادرید 9 امتیازی، شاختار با 4، لایپزیگ با سه امتیاز و سلتیک با یک امتیاز ظاهرا خطری گروه اول قهرمان اروپا را تهدید نمی کند.

سیتی و دورتموند هاربن
در گروه G، شانس دورتموند و سیتی برای صعود بیشتر از سایرین بود. دورتموند پس از یک فرار عالی از شکست در “درکلاسیسر” مقابل بایرن مونیخ، آماده شکست سویا مانند بازی اول است و از سوی دیگر، سیتی شکست ناپذیر مقابل کپنهاگ احتمالا جشن گلزنی را آغاز خواهد کرد. در این گروه سیتی با 9 امتیاز و دورتموند با 6 امتیاز در صورت پیروزی در هفته چهارم با یک امتیاز پرش از سویا و کپنهاگ، جشن صعود خواهند گرفت.

یوونتوس به پیشرفت فکر می کند، پاریس به صعود
در گروه H، یوونتوس که اولین برد فصل خود در لیگ قهرمانان اروپا را در هفته سوم کسب کرد، چاره ای جز تکرار برد مقابل مکابی نداشت و باید امیدوار باشد که پاریس گردن بنفیکا را بگیرد. در این گروه پاری سن ژرمن و بنفیکا با 7 امتیاز صدرنشین هستند و یوونتوس با 3 امتیاز باید امیدوار باشد که با پیروزی در تمامی دیدارهای پیش رو از یکی از دو تیم برتر عقب بماند. با این حال، آلگری پس از باخت به میلان در ابتدای هفته به اخراج شدن نزدیک است.

فوتبال 360

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما