لی چیا مینگ چین کیست – شایعه شده است ژنرال ارتش جایگزین شی جین پینگ در یک کودتا شود

شایعات بزرگی در رسانه های اجتماعی منتشر شد – که بسیاری از آنها از چین سرچشمه می گیرند – مبنی بر اینکه شی جین پینگ رئیس جمهور چین در خطر یک کودتای نظامی قرار دارد و قرار است ژنرال قدرتمند نظامی لی شیائومینگ به عنوان رئیس جمهور این کشور جایگزین شود. لی کیامینگ که یکی از مقامات ارشد ارتش آزادیبخش خلق چین است، از سپتامبر 2017 تا سپتامبر 2022 به عنوان فرمانده فرماندهی تئاتر شمال خدمت می کرد.

لی چیا مینگ در سمت های مهم مختلف در ارتش چین خدمت کرد، از جمله به عنوان رئیس ستاد هنگ 361، فرمانده هنگ 364، رئیس ستاد لشکر 124، معاون رئیس ستاد ارتش از گروه 42، و فرمانده. از لشکر 124 ارتش 42.

در سال 2017، لی کیائومینگ به عنوان عضو نوزدهمین کمیته مرکزی حزب کمونیست چین انتخاب شد.

شایعه کودتای نظامی چین و حبس خانگی شی جین پینگ

رسانه‌های اجتماعی مملو از شایعات حبس خانگی شی جین‌پینگ، رئیس‌جمهور چین و کودتای احتمالی در این کشور است، یک هفته پس از محکومیت دو وزیر سابق این کشور به اتهام فساد – تصمیمی بحث‌برانگیز در تاریخ این کشور.

با توجه به پست های رسانه های اجتماعی، چندین کارشناس در سراسر این زمینه از خود چین، یک حرکت نظامی بی سابقه به سمت محل اقامت شی جین پینگ در پکن مشاهده شد. خودروهای نظامی در نزدیکی محل سکونت شی در حال حرکت بودند. تعداد کمی از ویدئوهای جعلی چنین حرکاتی در شبکه های اجتماعی منتشر شد. با این حال، آنها هیچ تایید رسمی در مورد همان.

تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی از چین گفتند که کودتا تقریباً تأیید شده است زیرا این کشور بدون ذکر دلیل خاصی بیش از 9000 پرواز داخلی را لغو کرده است. برخی حتی گفتند که ژنرال لی کیامینگ، فرمانده ارتش، قرار است رئیس جمهور بعدی شود.

“خودروهای نظامی ارتش آزادیبخش خلق چین در 22 سپتامبر به سمت #بیجینگ حرکت می کنند. از شهرستان هوانلای در نزدیکی پکن شروع شده و به شهر Zhangjiakou در استان هبی ختم می شود، طول کل راهپیمایی 80 کیلومتر است. در همین حال، شایعاتی وجود دارد که # شی جین پینگ پس از اینکه سالمندان #ح.ک.چ گفتند که یک کاربر توییتر با نام جنیفر ژنگ “او را از سمت خود به عنوان رئیس ارتش آزادیبخش خلق برکنار کرد” دستگیر شد.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان