ماتا در اینستاگرام – زومیت آواتارها را به سحابادی اضافه کرد

[ad_1]

این شرکت اخیراً اعلام کرده است که آواتارهای خود را در اینستاگرام و آواتارهای پست و همچنین در فیس بوک و خود برنامه پیام رسان پست خواهد کرد. کاربران در ایالات متحده، کانادا و مکزیک همچنان می توانند شخصیت مجازی خود را بر روی استیکرها، پست ها، عکس های فیس بوک و غیره نشان دهند.

به گزارش TechCrunch، این پایگاه خبری حلزون ها و سمعک های جدیدی را در چندین رنگ در تمامی سیستم عامل ها از جمله پلتفرم واقعیت مجازی این شرکت اضافه خواهد کرد. این خبرنامه ها همچنین دارای ویلچرهایی هستند که می توانند در استیکرهای فیسبوک، پیام رسان ها و پست های اینستاگرام و پیام های متنی نمایش داده شوند. علاوه بر این، می توانید آواتارها را با ظاهری رسمی تر بهتر جلوه دهید. این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد به افزودن آیات بیشتری به آواتار آواتار ادامه دهد.

کاربران می توانند از این پلتفرم واقعیت مجازی در تمامی پلتفرم ها از جمله پلتفرم های واقعیت مجازی استفاده کنند. هر تغییری که کاربران در آواتارهای فیس بوک یا مسنجر خود ایجاد می کنند به طور خودکار در اینستاگرام نیز ظاهر می شوند.

همچنین تغییرات آواتار در اینستاگرام به طور خودکار روی آواتار فیس بوک و مسنجر کار می کند. همچنین، کاربران می توانند آواتارهای مختلفی برای هر پلتفرم ایجاد کنند. گفته می شود با گذشت زمان، کارمندان می توانند آواتارهای خود را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنند و در آینده این شرکت بیشتر اخبار در این زمینه را به اشتراک خواهد گذاشت.

آواتارهای سه بعدی

او همچنین با NFL همکاری می کند تا راهی برای جشن گرفتن Super Bowl فراهم کند. کاربران همچنان می توانند از آواتارهای فوری خود در این زمینه پشتیبانی کنند. همچنین، Super Bowl LVI خنثی یک مسکن برای کاربرانی است که نمی خواهند تیمی را انتخاب کنند.

ایگریم شورمانمدیر مسئول گفت.

واقعیت مجازی و آزمون‌ها جذابیت‌های مهمی هستند. اما ماتاوارس را نیز به عنوان متصل به دنیای دیجیتال می بینیم. علاوه بر این، جهان پلتفرم هایی مانند صداهای هوشمند و هوشمند، پلتفرم های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را برای آشنایان ایجاد کرده است. گسترش آواتارها در پلتفرم های ما اولین قدم برای تحقق این امر است و امیدواریم که شخصیت مجازی جدید به شما کمک کند همانطور که در فضا به صورت آنلاین دیده می شوید.

مقالات مرتبط:

این شرکت برای اولین بار طی یک سال آواتار را راه اندازی کرد و به عنوان راهی برای رقابت با بیت کوین Wave Snap، از آن زمان به طور مداوم در گردش بوده است. به عنوان مثال، این تغییرات جدید در طول سال گذشته با هدف افزایش تنوع و ارائه شخصی، پیشروی آواتارهای جدید برای بینایی، بینایی، ریش و مدل صورت گرفته است. اما امروز ماتا تمایلی به به اشتراک گذاشتن آمار مربوط به پذیرش آواتارها ندارد.

امروز گزارش شده است که انتظار می رود این شرکت درآمدهای “فوری” خود را در سه ماهه چهارم و کل سال خود راه اندازی کند. در نظر گرفته شده است که برای اولین بار، نتایج یک واقعیت مجازی سخت هسته ای و خود بزرگ بینی به اشتراک گذاشته شود.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما