مادر نوجوان «اوتیستیک» کریستیانو رونالدو را رها نمی کند

فصل گذشته و شکست 1-1 مقابل اورتون، فشار روانی بر ستاره های منچستریونایتد از جمله کریستیانو رونالدو به اوج خود رسید. پس از آن مسابقه، رونالدو در مسیر رفتن به سمت تونل رختکن، به دست یکی از هوادارانی که گوشی خود را برای گرفتن عکس بلند کرده بود، برخورد کرد و تلفن همراهش شکست و به دست آن هوادار نیز آسیب وارد شد. بلافاصله پس از این اتفاق، قربانی واکنش رونالدو شناسایی شد. پسر 14 ساله مبتلا به اوتیسم.

عذرخواهی بی فایده

بلافاصله پس از این اتفاق، رونالدو در صفحه شخصی خود ضمن عذرخواهی از این کودک، از رفتار خود ابراز پشیمانی کرد و او را به تماشای رایگان یکی از بازی های منچستریونایتد در اولدترافورد دعوت کرد؛ این برنامه توسط سارا کلی، مادر این نوجوان طراحی شده است. خانم کلی در ماه های اخیر جنگ سردی را با ستاره پرتغالی به راه انداخته است و حالا قصد دارد هر طور شده او را به دادگاه بکشاند.

رونالدو مغرورترین مرد است!

روزنامه انگلیسی “میرر” مطالبی را منتشر کرد که توسط “سارا کلی” منتشر شد. مادر این نوجوان به روزنامه انگلیسی گفت: روز بعد شخصی با من تماس گرفت و خود را به نزدیکان رونالدو معرفی کرد. او به من گفت که با رونالدو ملاقات کنم و به پیشنهادات او گوش دهم. من به او پاسخ منفی دادم و گفتم: آیا اصلا می دانی رونالدو کیست؟”

به گفته سارا کلی، دو روز بعد رونالدو شخصا با او تماس گرفت و گفت: “می توانی با خانواده ام ملاقات کنی و ببینی که من پدر بدی نیستم. من هم وقتی بچه بودم مشکلات خودم را داشتم. مثلاً من وقتی بچه بودم پدرم را از دست دادم. به او گفتم این صحبت ها ربطی به این موضوع ندارد.” همه ما در گذشته مشکلاتی داشتیم. او حتی اسم من را نمی دانست و من را جک صدا می کرد و من گفتم اسم من است. سارا نه جک! او حتی اسم پسرم را هم نمی دانست و مدام او را پسر صدا می کرد! گفت: “می دانم فرزندت مشکل دارد!” تو همانی که مشکل داری! گفت: “من هستم” ببخشید، من کار بدی نکردم، کسی را نکشتم و زیر پا نگذاشتم.» به او گفتم ضربه زدن به دست فرزندم و کبودی دست او کار بدی نیست؟! از من پرسید از من چه می خواهی و من چیزی به او نگفتم!» پلیس در این مورد مشغول است.

ملاقات در دادگاه

به گزارش روزنامه میرور سارا کلی، کریستیانو رونالدو بالاخره تصمیم گرفت به هر شکلی خواستگاری کند. او گفت: “رونالدو پرافتخارترین مردی است که تا به حال با او صحبت کرده ام، من عدالتی را می خواهم که تا امروز وجود نداشته است. من می خواهم که او هزینه کار خود را قانونی بپردازد و تنها راه برای رسیدن به عدالت ادامه مبارزه است! “

فوتبال 360

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما