ماساژ دادن؟ برای کسانی که این کار را خوب انجام می دهند ساده است

ماساژدرمان‌های مجاز ما روی عضلات، تاندون‌ها و سایر بافت‌های نرم بدن شما کار می‌کنند، با فشاری که از یک ضربه ملایم تا رهاسازی ساختاری عمیق متغیر است. ماساژ بافت عمیق شامل بسیاری از سکته‌های ماساژ کلاسیک می‌شود، اما نوع درمانی بیشتر بدن است. سبک های ماساژ ارائه شده عبارتند از بافت عمیق، سوئدی، تکنیک های طب فشاری، شفابخش و لمس درمانی. جای تعجب نیست، زیرا ماساژ ملایم بدن و روح را ناز می کند و تنش های عمیق را به صورت هدفمند از بین می برد. استرس و تنش خود را با درمان آب شدن ماهیچه در Viva Day Spa رها کنید.

Viva Day Spa طیف گسترده ای از تکنیک های ماساژ را برای درمان نیازهای مختلف و ارائه مزایای درمانی متنوعی ارائه می دهد. ماساژ درمانی قدرت عضلانی را افزایش نمی دهد، اگرچه می تواند عضلات ضعیف و غیر فعال را تحریک کند، که به جبران کمبود ورزش و عدم تحرک ناشی از بیماری یا آسیب کمک می کند. خستگی را از بین ببرید، تورم را از بین ببرید، تنش عضلانی را کاهش دهید، انعطاف پذیری را افزایش دهید و به جلوگیری از آسیب در طول تمرین کمک کنید. با استفاده از تکنیک های دستکاری بافت نرم، ماساژ استرس و خستگی را کاهش می دهد و در عین حال گردش خون را بهبود می بخشد. سنگ های گرم شده برای ماساژ استفاده می شوند و ممکن است در مناطق خاصی از بدن قرار داده شوند تا گره ها، تنش و استرس را از بین ببرند.

وزارت بهداشت فلوریدا (FDOH) در حال واکنش به شیوع بیماری مننگوکوک در برخی مناطق فلوریدا است. کارشناسان ماساژ ما بسیار باتجربه هستند و باید از مسائل بهداشتی که ممکن است داشته باشید آگاه باشند تا درمان را مطابق با آن انجام دهند. برای ایمنی مادر و نوزاد، برای دریافت ماساژ قبل از تولد باید سه ماهه اول بارداری را پشت سر گذاشته باشید. در زمان تمدید باید دارای گواهینامه CPR منقضی نشده (LMTs Health Provider Level & RMPs Basic CPR) باشد. ما از روغن دانه کنف استفاده می کنیم که به صورت ارگانیک و بدون آفت کش های شیمیایی رشد کرده است و مهمتر از همه دارای گواهی اصالت است. ماساژ آیورودا-یوگا، ماساژ با روغن گرم، ماساژ روغن معطر یا ماساژ با سنگ داغ – تمرین ماساژ طبیعی محل شما برای تندرستی و آرامش است.

از آنجا، آنها می توانند در چشمه های معدنی، مراکز پزشکی، مطب ها و هر جایی در این بین تمرین کنند. هنگامی که آموزش خود را به پایان رساندید و مجوز خود را دریافت کردید، برای موقعیت ماساژدرمانگر در یک مرکز پزشکی، مطب کایروپراکتیک، محل درمان سرطان یا موارد دیگر واجد شرایط خواهید بود. درباره ماساژهایی که پیشنهاد می کنیم بیشتر بیاموزید تا گزینه مناسبی برای شما پیدا کنید! در اسپا پوست و بدن در نشوا، ما انواع ماساژ را برای هدف قرار دادن نیازهای شما ارائه می دهیم. من حدس می‌زنم که من واقعاً تنوع را دوست دارم و کاوش و یادگیری همه مشاغل و سرگرمی‌های مختلفی که داشته‌ام برایم جالب بوده است.

تنش به سادگی ماساژ داده می شود و گردش خون تحریک می شود.

به نگهبان ما اطلاع دهید که آیا مایلید در طول درمان به صورت رو به پایین یا به پهلو قرار بگیرید و همچنین از فاصله شما مطلع شوید. او درباره قسمت هایی از بدن شما که دوست دارید ماساژ دهید صحبت خواهد کرد. تنش به سادگی ماساژ داده می شود و گردش خون تحریک می شود. ماساژ بدن زن به مرد کمک زیادی به رهایی از تنش و شکستن سبک زندگی یکنواخت می کند. همچنین به قوی و سفت شدن ماهیچه ها کمک می کند. به تمرکز بر کل نگری ادامه می دهد و جایگزین شعار قبلی، "بهترین استفاده از هر بدن" می شود. استرس را در عضلات آسیب دیده کاهش می دهد، نقاط استرس را تسکین می دهد و با الهام گرفتن از ساخت مایعات و روان کننده های بدن، سفت شدن مفاصل را افزایش می دهد، به طوری که به بدن اجازه می دهد خود را بدون زحمت در جای خود قرار دهد.

دور از دسترس کودکان نگه دارید. فشار امروزی برای انجام کار و بار حسی مداوم که کودکان اغلب در معرض آن قرار می‌گیرند می‌تواند برای همیشه استرس‌زا باشد. انجمن ماساژ درمانی آمریکا (AMTA) تأسیس شد و با ایجاد استانداردهای اخلاقی و آموزشی، زمینه را برای ماساژورهای امروزی فراهم کرد. امروزه تقاضا و محبوبیت درمان ماساژ درمانی در حال افزایش است. لذتی نه تنها برای پادشاهان هاوایی: درمان لومی لومی تقاضای زیادی دارد. Lomi Lomi یک ماساژ به سبک هاوایی است که به آرامی و در عین حال عمیقاً روی ماهیچه ها با سکته های جریانی مداوم کار می کند. روغن‌های چاکرا خالص با رایحه ملایم، سکته‌های ماساژ با هدایت انرژی و استفاده هدفمند از سنگ‌های قیمتی در ۷ مرکز انرژی شما آرامش عمیقی را به شما می‌دهد. سنگ های بازالت گرما را برای مدت طولانی نگه می دارند که به آرامش کامل ماهیچه ها، نرم شدن بافت ها و گرم شدن بدن کمک می کند. ماساژ بافت عمیق ما با حجامت سوما با استفاده از ترکیبی از ضربات آهسته، فشار عمیق‌تر و درمان نقطه ماشه‌ای برای آزاد کردن تنش مزمن عضلانی در عمق فیبرهای عضلانی.

ماساژ روغن دانه کنف ما به شما کمک می کند تا فورا درد مفاصل و عضله را تسکین دهید و به آرامش ذهن شما کمک می کند تا بتوانید در حالت آرامش عمیق قرار بگیرید. روغن گرم پوست سر و گردن ما را ماساژ می دهیم. همه ماساژهای ما شامل یک بالش گرم گردن، آروماتراپی و درمان حوله ای با بخار گرم گیاهی در پشت، گردن و پاها است. برای بازگرداندن تعادل درونی: تمام اندام های بدن انسان در نواحی رفلکس پاهای ما منعکس می شوند. این می تواند یک ماساژ خوب سگ برای اضطراب باشد، به ویژه برای سگ هایی که از لمس انسان می ترسند. هنگامی که نقاط فشار در بدن شما در حین ماساژ تحت فشار قرار می گیرند، گردش خون افزایش می یابد و به شما احساس انرژی می دهد. ماساژ کامل بدن به بدن زن به مرد در دهلی|توتال ریلکس اسپا، بهترین پارک سبز اسپا.

بسته به سبک ماساژ، تکنیک ها ممکن است شامل نوازش، ورز دادن، تکان دادن، ضربه زدن یا نگه داشتن فشار ثابت باشد. بسته به میزان ناراحتی، ماساژ را می توان به صورت ماساژ جزئی یا کامل بدن انجام داد. بدن را آرام می کند و شفا را در سطح عاطفی و معنوی برای دستیابی به یک شفای "خود کامل" تسهیل می کند. یک روش بسیار موثر برای بهبود تندرستی، زیرا اثر روغن‌های ضروری خواص درمانی ماساژ را افزایش می‌دهد. درمان‌های ما بهزیستی را پشتیبانی و بهینه می‌کنند و آرامش و تعادل عمیق را فراهم می‌کنند. بعد از حمام بخار جلسه با یک مینی ماساژ آبرسان عمیق به پایان می رسد. طول جلسه همچنین شامل زمان برای لباس پوشیدن، در آوردن لباس و صحبت با ماساژدرمان در مورد درمان است.

در حین رزرو یا آخرین قبل از شروع درمان، از شما می‌خواهیم هر گونه منع مصرفی را که ممکن است درمان شما را تغییر دهد یا نکند، به ما اطلاع دهید. عدم ارائه اطلاعات در مورد موارد منع مصرف ممکن است منجر به عدم درمان یا قطع درمان شود. بلافاصله پس از رزرو، یک ایمیل تأیید از ما با تمام اطلاعات مربوطه دریافت خواهید کرد. شما شانس خود را در قرعه کشی با دادن اطلاعات ایمیل و تلفن همراه به ما دو برابر می کنید. در فوریه 2022، کالج یک "بازرس مخفی" را فرستاد که دوربین او را با استفاده از تلفن خود "سه بار بین 30 ثانیه تا پنج دقیقه" در طول ماساژ ضبط کرد.

سه ماساژ مختلف تایلندی بر طعم خاور دور اسپا نان ویلمرزدورف تأکید می‌کند. Wellness am Wäldchen در برلین-کوپنیک ماساژهای آرامش بخش و همچنین درمان های درمانی و درمان های زیبایی را ارائه می دهد. Viva Day Spa به عنوان بهترین ماساژ در آستین در نظرسنجی The Austin Chronicle's Best of Austin Reader's Poll 2021 و بهترین ماساژ درمانی در Austin American-Statesman's بهترین جوایز 2021 انتخاب شد. ما از طریق ارائه لوازم و تجهیزات نوآورانه‌تر ماساژ درمانی با قیمت‌های رقابتی، نمایشگرهای POS و استراتژی‌های پیشگامانه به افزایش درآمد کمک می‌کنیم. انبار ماساژ اختصاص داده شده است تا با بهترین کیفیت تجهیزات و لوازم ماساژ موجود را در اختیار شما قرار دهد. ما برای لوازم و تجهیزات ماساژ از جمله روغن‌های ماساژ با کیفیت، کرم‌ها و لوسیون‌ها، فروشگاه شما هستیم. سالن ماساژ بدن به بدن توتال ریلکس بیوتی اسپا خدمات با کیفیتی برای ماساژ کامل بدن در دهلی-ان سی آر ارائه می دهد. متأسفیم که این خدمات در حال حاضر در دسترس نیستند.

ناخن‌ها و کوتیکول‌ها قبل از صیقل دادن دست‌ها با لاک‌های ژل بدون تراشه و خشک شدن با لامپ UV برای ماندگاری طولانی‌تر، به طرز ماهرانه‌ای شکل می‌گیرند و صاف می‌شوند. به دنبال آن ژل کانتور چشم، بالم لب زردآلو، عسل، ماسک کرم سنت جان ورت برای جلوگیری از زبری و دارای خواص ضد التهابی قوی و ژل آلوئه ورا برای بهبود آبرسانی است. درمان های منظم تاثیر مثبتی در سطح عضلانی دارند، پوست و بافت همبند را حفظ و تقویت می کنند، خاصیت سم زدایی و پاک کنندگی دارند و از فعال شدن قدرت بازسازی و خود ترمیمی حمایت می کنند. رزرو درمان یک تعهد الزام آور برای شماست تا از یکی از درمان های انتخابی ما در آبگرم وابالی لذت ببرید. تمام درمان ها با دقت زیادی توسط درمانگران ما تهیه می شوند و به طور خاص با نیازهای شما طراحی می شوند.

دامنه حرکت و انعطاف پذیری را افزایش دهید.

در صورت عدم امکان حضور در نوبت، لطفا به موقع و حداکثر تا 4 ساعت قبل از شروع درمان به ما اطلاع دهید. همچنین ماهیچه ها را شل می کند، دامنه حرکتی را بهبود می بخشد و اندورفین را افزایش می دهد، که همگی می توانند درمان پزشکی را تقویت کنند. دامنه حرکت و انعطاف پذیری را افزایش دهید. ماساژ به طور فزاینده ای همراه با درمان استاندارد برای طیف گسترده ای از شرایط و موقعیت های پزشکی ارائه می شود. ماساژ کامل بدن دارای طیف وسیعی از اثرات است، از آرامش خالص تا تسکین مشکلات جدی پزشکی.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از جملات انگیزشی برای ماساژ دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما