ماسکر و کارت صدا از دیدگاه سازنده متخصص – زومیت

[ad_1]

اگر بخواهید خرید کارت صدا یا یک میکسر بهتر، کیفیت صدای خود را بهبود بخشد. تا پایان این مطلب با سازکالا همراه باشید.

یکی از سوالات متداول این است که بهترین راه برای کنترل نویز در سیستم های کامپیوتری چیست؟ خرید کارت صدای حرفه ای بهتر است یا میکسر؟ از طرفی شرکت های مختلف سالانه طیف وسیعی از محصولات را به بازار عرضه می کنند که باعث سردرگمی زیادی در خرید تجهیزات شده است.

در این مقاله سعی شده است مزایا و معایب هر یک از این محصولات را توضیح دهیم و به شما کمک کنیم تا با توجه به نیاز خود تجهیزات مناسب را خریداری کنید. تفاوت کارت صدا و میکسر با ساز در زیر آمده است.

کارت صدا و کارت میکسر چگونه با هم مقایسه می شوند؟

کارت صدای مستقل

در این مقاله دو دسته از محصولات را به عنوان مطالعه موردی کامل در نظر گرفته ایم. دسته اول کارت صدای مستقل است که به شما امکان می دهد میکروفون یا ساز را مستقیماً به گوش وصل کنید و گوش را با کیفیت بالا ضبط کنید. از این نوع محصولات می توان به Voice Card 2i2 Company Focusrite یا Voice Card Evo 4 Company Adinet اشاره کرد.

میکسر

در دسته دیگر، میکسرمیزبان ها ممکن است نرم افزار میزبانی صوتی را برای شما فراهم کنند. به عبارت دیگر میکسرهایی که دارای کارت صدای داخلی هستند. ما ممکن است به این محصولات به عنوان میکسرها اشاره کنیم، مانند StudioLive AR8c، Presence یا AG06، یا یاماها.

کیفیت صدا

هر کدام از این دو دسته از محصولات به شما این امکان را می دهند که ورودی و خروجی های مختلفی را انتخاب کرده و به سیستم های کامپیوتری خود متصل کنید. همچنین کیفیت صدا و ضبط هر دو محصول بسیار بالاتر از کارت صدای داخلی کامپیوتر شما می باشد.

سازکالا

همه کارت های صدا و میکس بی همتا

یکی از مهم ترین نکات در مورد تفاوت کارت صدا و میکسر در این زمینه این است که شما نباید تمام کارت های صوتی یا میکسرهای موجود در بازار را با یکدیگر مقایسه کنید تا بتوانید محصول خود را ارائه دهید.

بسیاری از محصولات موجود در بازار به دلیل امکانات متفاوت و متفاوتی که انتخاب می کنید طراحی و ساخته می شوند. باید روی تخصص هایی که نیاز دارید تمرکز کنید.

تعداد ورودی و خروجی

اگر می خواهید نوشیدنی ها وارد صنعت صدا شوند، خرید یک کارت صوتی با 10 ورودی برای شما مناسب نیست. از آنجایی که احتمالاً خیلی قوی است، نباید از 10 میکروفون به طور همزمان استفاده کنید. بنابراین، مهم است که ویژگی هایی را که هنگام خرید باید بدانید، در نظر بگیرید.

کارت های صوتی

کارت صدا ممکن است مانند شتاب دهنده یا کمپرسور (همچنین میکسر) انتخابی نداشته باشد، اما ورودی و خروجی هایی که برای آنها در نظر گرفته می شود معمولا بسیار ورودی و خروجی هستند، سازهای خود را کشف کنید.

بسته نرم افزاری

اکثر کارت‌های صوتی موجود در بازار همراه با یک بسته نرم‌افزاری شامل بسته نرم‌افزاری، مجوز از میزبانی نرم‌افزار با چند پلاگین هستند که می‌توانید از این ابزارها استفاده کنید یا از این ابزارها استفاده کنید. با این حال، برخی از قسمت های نگه دارنده کارت صوتی دارای انباشته های داخلی هستند که می توانید از آنها برای خودکنترلی استفاده کنید.

تفاوت در اشغال فضا

یکی دیگر از موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گیرد، محیطی است که در آن فعالیت می کند. در کل، استفاده از کارت های صوتی فضای بسیار کمی را اشغال می کند و به همین دلیل است که شما باید بهترین استفاده را از فضا داشته باشید.

سازکالا

میکسرها

یکی از مهم ترین نکات در مورد میکسرها این است که برای تغییر صدا یا پارامترهای خود نیازی به استفاده از ماوس، کیبورد یا نرم افزار نرم افزاری ندارید. بلکه می‌توانید صدای بیرون را با استفاده از فیدها و رفتارهایی که میکس‌کننده‌های مختلف در نظر گرفته می‌شوند، تغییر دهید.

صرفه جویی در زمان

این باعث می شود زمان کمتری برای بیان نگرانی های خود داشته باشید و از طرف دیگر نه تنها می توانید از این محصولات برای تشنج استودیویی استفاده کنید، بلکه می توانید آنها را به تنهایی حمل کنید و در اجراهای زنده از آنها استفاده کنید. اجراها را زنده کنید.

تشنج چند کاناله

یکی از نکاتی که باید در نظر داشت این است که برخی از قسمت های میکسر ممکن است نتوانند چندین کانال را به طور همزمان ضبط کنند. بنابراین، در این صورت، امکان خرید کارت صدا با هزینه 100 ریال وجود دارد.

نکات خرید از کارشناسان زبان

نمی توان انکار کرد که هر یک از این محصولات را می توان برای خود استودیو خریداری کرد، اما توجه به این نکته مهم است که این ویژگی ها باید در جای خود باشند. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نظر داشت کلید فانتوم پاور است. همچنین انواع ورودی و خروجی هایی که برای این محصولات در نظر گرفته می شود نیز نیاز به دقت زیادی دارد. نحوه تغذیه دستگاه، ویژگی های لوپ بک مخصوص و همچنین تعداد کانال های مونو و استریو از دیگر موارد مهم در خرید این محصولات است.

پایان سخنرانی

برای کمک به شما در یافتن کارت صدا یا میکسر مناسب و پرسیدن سوالات خود از کارشناسان، ما به شما مشاور سازنده فروشگاه پیشنهاد می کنیم. فروشگاه سازکالا فروشگاهی معتبر است که نمایندگی برندهای رسمی استودیویی مانند ESI، MXL و Steinberg را دارد. برای مشاوره با کارشناسان این فروشگاه می توانید با شماره 02154772 تماس حاصل فرمایید و یا به وب سایت آنها به نشانی مراجعه نمایید https://sazkala.com/ همچنین ببینید.

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما