متفکر در مسیر خستگی و مظلومیت خطرناک؟!روزنامه خراسان: در حالی که محمد نادری مصدوم است و مشخص نیست به دادگاه برمی گردد یا خیر، محمود فکری هم اقدامات پیشگیرانه انجام داده و استقلالی از این جناح وجود ندارد. البته به گفته کارشناسان استفاده همزمان محمد نادری و میلیچ هم خیلی خوب بود و ملیچ در فصل قبل هم نشان داد که بازی از کیفیت خوبی برخوردار است. شد!

بعد از بازی و استقلال زیاد مقابل گلغر البته نه با تاکتیک تاکتیکی محمود فکری و دستیارش که با راهنمایی رشید تظاهرکنندگان و تشویق کنندگان به سراغ میلیچ که در این بازی حضور نداشت. با این حال، گلغر را به این مناسبت تبریک نگوید: هیچ مشکلی وجود ندارد. شما همیشه از تیم حمایت می کنید. متن و سوال بسیار ساده و منطقی که سرمربی تیم قادر به پاسخگویی به آن و رفع ابهامات در تمرین است اما ظاهرا این پست در اینستاگرام شوخی محمود فکری و سردبیران استقلال است. کمیته انضباطی

میلیچ و شیخ دیابات که سابقه استقلال و عدم استقلال را در تاریخ خود داشتند، برای ورود به عرصه استقلال فکری با مشکل مواجه شدند و ظاهرا ریشه این موضوع را باید در جای دیگری جستجو کرد و نه تنها به نظر رئیس جمهور. تیم! فکرهای روزهای ابتدایی لیگ با دیابات که شهر اخلاق و ادب و نجابت است، برخورد لفظی پیدا می کند و آن را کمیته انضباطی می نامد یا برای پستی مناسب در اینستاگرام در حین درمان، پستی مشترک در میلیچ ارائه می کند. نگرش خصمانه و خصمانه نسبت به اهداف تیم به غیر از فرشید اسماعیلی، فرشید باقری و محمد دانشگر بدون رنگ شکل نمی گیرد، علامت سوال بزرگی در ذهن ایجاد می شود.

سعید مرفاوی و پرویز مظلومی، سرمربی سابق استقلال و سرمربی فعلی و سرمربی فعلی آبی ها! مرفاوی و مظلومی در زمان سرمربیگری و اخلاق خوب استقلال استقلال نداشتند و استقلال نداشتند یا بیشتر به لیست خود اضافه کردند یا همکاری خود را قطع کردند. مرفوای پائولو رونالدو که بعدها ستاره تیم ملی پرو و ​​کیوی های ایتالیا و بوکاجونیورز در لیست قراردادهای اضافی شد و اریش روتمولر و دیوینگ امسال 2 دستیار خارجی را حذف کردند تا قهرمانی را از آن خود کنند.

نوشتن کتاب درباره پرویز مظلومی! ایگور پروپچ در کمال ناباوری و مرحوم سجاد شهباززاده که فصل گذشته فقط 6 گل داشت به بمب بالکان با 53 گل لقب داد! وی بدون تسویه حساب در گذشت و پس از دریافت شکایت از این دادگاه به عنوان بی زبانی 30430000 جریمه نقدی محکوم شد و یک ریال از این ضرر و غرامتی که به درخواست مقتول و نه آقای رئیس جذب کرده بود، مدیریت نکرد. . ! همین ماجرا در مورد گوران یرکوویچ و همچنین استقلال صربستان تکرار شد و با شکایت و استقلال مبلغ 50 هزار جریمه شد. عادل شیحی آلمانی-مراکشی که با وجود تحت تعقیب قرار گرفتن و با وجود هشدار رسانه ها مبنی بر بی گناهی خود، در شاهکاری دیگر غرق شده بود، سرپرست فعلی تیم استقلال بود که دقایقی از دست داد و به فیفا حدود هزار 90 هزار شکایت کرد. دادگاه ایران! عبور میشائیل هانکه، سرمربی آلمانی از کادر فنی پس از چند ضربه در تیتر دربی توسط ظالم منجر به باخت 4 بر 2 بخت شد.

او البته به دلیل شکایت از استقلال از سوی فیفا جریمه شد و جریمه پرداخت کرد. تمایل فکری یا عدم تمایل به تحت تأثیر وکالت و ظلم و یا خودباوری در روابط خارجی گام خطرناکی برداشته است که اگر تغییر نگرش مانند دوداش فوق در چشم استقلالی ها و تهویه مطبوع رخ ندهد. دور ماند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان