متفکر در مسیر خستگی و مظلومیت خطرناک؟!

[ad_1]

روزنامه خراسان: در حالی که محمد نادری مصدوم است و مشخص نیست به دادگاه برمی گردد یا خیر، محمود فکری هم اقدامات پیشگیرانه انجام داده و استقلالی از این جناح وجود ندارد. البته به گفته کارشناسان استفاده همزمان محمد نادری و میلیچ هم خیلی خوب بود و ملیچ در فصل قبل هم نشان داد که بازی از کیفیت خوبی برخوردار است. شد!

بعد از بازی و استقلال زیاد مقابل گلغر البته نه با تاکتیک تاکتیکی محمود فکری و دستیارش که با راهنمایی رشید تظاهرکنندگان و تشویق کنندگان به سراغ میلیچ که در این بازی حضور نداشت. با این حال، گلغر را به این مناسبت تبریک نگوید: هیچ مشکلی وجود ندارد. شما همیشه از تیم حمایت می کنید. متن و سوال بسیار ساده و منطقی که سرمربی تیم قادر به پاسخگویی به آن و رفع ابهامات در تمرین است اما ظاهرا این پست در اینستاگرام شوخی محمود فکری و سردبیران استقلال است. کمیته انضباطی

میلیچ و شیخ دیابات که سابقه استقلال و عدم استقلال را در تاریخ خود داشتند، برای ورود به عرصه استقلال فکری با مشکل مواجه شدند و ظاهرا ریشه این موضوع را باید در جای دیگری جستجو کرد و نه تنها به نظر رئیس جمهور. تیم! فکرهای روزهای ابتدایی لیگ با دیابات که شهر اخلاق و ادب و نجابت است، برخورد لفظی پیدا می کند و آن را کمیته انضباطی می نامد یا برای پستی مناسب در اینستاگرام در حین درمان، پستی مشترک در میلیچ ارائه می کند. نگرش خصمانه و خصمانه نسبت به اهداف تیم به غیر از فرشید اسماعیلی، فرشید باقری و محمد دانشگر بدون رنگ شکل نمی گیرد، علامت سوال بزرگی در ذهن ایجاد می شود.

سعید مرفاوی و پرویز مظلومی، سرمربی سابق استقلال و سرمربی فعلی و سرمربی فعلی آبی ها! مرفاوی و مظلومی در زمان سرمربیگری و اخلاق خوب استقلال استقلال نداشتند و استقلال نداشتند یا بیشتر به لیست خود اضافه کردند یا همکاری خود را قطع کردند. مرفوای پائولو رونالدو که بعدها ستاره تیم ملی پرو و ​​کیوی های ایتالیا و بوکاجونیورز در لیست قراردادهای اضافی شد و اریش روتمولر و دیوینگ امسال 2 دستیار خارجی را حذف کردند تا قهرمانی را از آن خود کنند.

نوشتن کتاب درباره پرویز مظلومی! ایگور پروپچ در کمال ناباوری و مرحوم سجاد شهباززاده که فصل گذشته فقط 6 گل داشت به بمب بالکان با 53 گل لقب داد! وی بدون تسویه حساب در گذشت و پس از دریافت شکایت از این دادگاه به عنوان بی زبانی 30430000 جریمه نقدی محکوم شد و یک ریال از این ضرر و غرامتی که به درخواست مقتول و نه آقای رئیس جذب کرده بود، مدیریت نکرد. . ! همین ماجرا در مورد گوران یرکوویچ و همچنین استقلال صربستان تکرار شد و با شکایت و استقلال مبلغ 50 هزار جریمه شد. عادل شیحی آلمانی-مراکشی که با وجود تحت تعقیب قرار گرفتن و با وجود هشدار رسانه ها مبنی بر بی گناهی خود، در شاهکاری دیگر غرق شده بود، سرپرست فعلی تیم استقلال بود که دقایقی از دست داد و به فیفا حدود هزار 90 هزار شکایت کرد. دادگاه ایران! عبور میشائیل هانکه، سرمربی آلمانی از کادر فنی پس از چند ضربه در تیتر دربی توسط ظالم منجر به باخت 4 بر 2 بخت شد.

او البته به دلیل شکایت از استقلال از سوی فیفا جریمه شد و جریمه پرداخت کرد. تمایل فکری یا عدم تمایل به تحت تأثیر وکالت و ظلم و یا خودباوری در روابط خارجی گام خطرناکی برداشته است که اگر تغییر نگرش مانند دوداش فوق در چشم استقلالی ها و تهویه مطبوع رخ ندهد. دور ماند.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما