متهمان دشان واتسون ادعاهای خود را علیه تگزاس حل و فصل کردند

به گفته تونی بازبی، وکیل مدافع این زنان، هیوستون تگزاسی ها با 30 زن به توافق رسیده اند که دشان واتسون، مدافع NFL را به سوء رفتار جنسی در قرار ملاقات های ماساژ متهم کرده اند.

یکی از متهمان واتسون ماه گذشته شکایتی را علیه تگزاس، کارفرمای سابق واتسون تنظیم کرد و مدعی شد که سازمان “چشم خود را بر روی رفتار واتسون نسبت به ماساژدرمانگران در طول مدت حضورش با تیم بسته است.” او تنها شاکی است که علیه تگزاس شکایت کرده است، اما بازبی در بیانیه‌ای گفت که توافق با «همه زنانی است که علیه سازمان هیوستون تگزاس شکایت کرده‌اند یا قصد دارند شکایت کنند».

24 زن علیه واتسون شکایت کرده‌اند و ادعا می‌کنند که او بین سال‌های 2020 تا 2021، زمانی که وی در تگزاس فهرست شده بود، آنها را در قرار ملاقات‌های ماساژ مورد تعرض یا آزار قرار داده است. واتسون که هر گونه تخلفی را رد کرده است، ماه گذشته 20 مورد از این دعاوی را حل و فصل کرد. هویت شش زن اضافی که با تگزاسی‌ها به شهرک‌ها رسیدند ناشناخته است و بازبی از ارائه جزئیات بیشتر در مورد اتهامات آنها علیه واتسون یا تیم خودداری کرد.

بازبی گفت: «من هیچ اظهارنظر دیگری در مورد ادعاها یا نقش ادعایی تگزاسی‌ها نخواهم داشت، به جز اینکه بگویم در نحوه رسیدگی تگزاسی‌ها به این اتهامات و روشی که تیم واتسون آن را انجام داده‌اند، اختلاف آشکاری وجود دارد.

خانواده مک‌نیر، مالکان تیم، روز جمعه در بیانیه‌ای گفتند که تا مارس 2021، زمانی که اولین شکایت واتسون علیه وی تنظیم شد، هیچ اطلاعی از رفتار ادعایی واتسون نداشتند، اما “ما عمدا تصمیم گرفته‌ایم این موضوع را به صورت دوستانه حل کنیم. این چنین نیست. اعتراف به اشتباه، بلکه موضعی روشن در برابر هر نوع سوء استفاده جنسی و رفتار نادرست است.»

سخنگوی NFL از اظهار نظر در مورد اینکه آیا لیگ در مورد تگزاسی‌ها تحقیق خواهد کرد یا این که آیا سازمان ممکن است با نظم و انضباط مواجه شود، خودداری کرد.

بازبی گفت که شرایط تسویه حساب ها، از جمله مقدار پول، محرمانه است.

اخبار مربوط به تسویه حساب زنان با تگزاسی ها در حالی منتشر می شود که واتسون منتظر حکمی در مورد اینکه آیا یا چگونه توسط NFL تنبیه می شود یا نه، پس از یک جلسه سه روزه در ماه گذشته قبل از داور مشترک NFL و NFL منتشر می شود. بازیکنان فوتبال آمریکایی. هیئت منصفه بزرگ تگزاس در ماه مارس اتهامات جنایی علیه واتسون را رد کرد. پس از اینکه هیئت منصفه بزرگ اول اتهامات را رد کرد و قبل از دومی، کلیولند براونز با واتسون معامله کرد و با او قراردادی بی سابقه و کاملا تضمینی پنج ساله به ارزش 230 میلیون دلار امضا کرد.

قبل از اینکه یکی از شاکیان واتسون شکایت خود را علیه تگزاس طرح کند، تحقیقات نیویورک تایمز نشان داد که تیم محلی را ارائه کرده است که واتسون برای برخی از قرارهای ماساژ که منجر به شکایت های مدنی یا شکایات جنایی شده است، استفاده کرده است. نماینده تیم همچنین پس از اینکه زنی که آن را ثبت کرده بود، تهدید کرد که به دلیل افشای رفتارش به صورت آنلاین از او شکایت خواهد کرد، یک توافقنامه عدم افشای اطلاعات را به او ارائه کرد.

Buzbee گفت که شکایت این زن علیه تگزاس پس از تکمیل اسناد حل و فصل با پیش داوری رد خواهد شد. چهار پرونده قضایی علیه واتسون هنوز در جریان است – از جمله شکایت زنی که از تگزاس شکایت کرد – و به نظر نمی رسد توافق با تگزاس بر این پرونده ها تأثیر بگذارد.

بازبی تکرار کرد که “چهار پرونده علیه دشان واتسون ادامه خواهد داشت” و انتظار می رود که این چهار پرونده در بهار 2023 محاکمه شوند.

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما