محبوب ترین ایموجی های سال 2021

[ad_1]

در رفتن کنسرسیوم یونیکد هر سال در اوایل دسامبر (آخرین ماه سال) آمارهای مختلفی را در مورد ایموجی ها منتشر می کند که یکی از محبوب ترین ایموجی های هر سال است. طبق آمار جدید این سازمان، اولین ایموجی این لیست از سال 2019 بدون هیچ تغییری وجود داشته است، اما محبوبیت سایر ایموجی ها در سال جاری تغییر کرده است.

به گزارش فرارو، کنسرسیوم یونیکد یک سازمان غیرانتفاعی است که مسئولیت دیجیتالی کردن زبان های جهان را بر عهده دارد. این بدان معناست که این سازمان همچنین مسئول برخورد با ایموجی به عنوان یک “زبان” است که بیش از 92 درصد از جمعیت جهان از آن استفاده می کنند. در 2 دسامبر 2021، کنسرسیوم فهرستی از ده ایموجی محبوب امسال در جهان را منتشر کرد.

این لیست هر سال به عنوان اخبار جالب از سراسر جهان منعکس می شد، اما گزارش امسال به ویژه قابل توجه است زیرا کنسرسیوم یونیکد در سال 2020 در لیست قرار نگرفت. بنابراین این اولین بار پس از سال 2019 است که می توانیم دوباره این داده های خنده دار را ببینیم. بر همین اساس می توانید 10 ایموجی محبوب دنیا در سال 2021 را در تصویر زیر مشاهده کرده و با لیست سال 2019 مقایسه کنید.

محبوب ترین ایموجی های سال 2021

قابل توجه است که شماره یک محبوب ترین ایموجی سال 2021 همان چهره شاد سال 2019 است. طبق اطلاعات دریافتی این ایموجی در دو سال اخیر امتیاز خود را به گزینه دوم نداده است. به همین ترتیب، هیچ تغییری در استفاده از شکلک دوم – قلب قرمز – مشاهده نشد. با این حال، بقیه ترکیب در حال تغییر است. قابل ذکر است که دو قلب در سال 2019 از رتبه هفتم سقوط کردند و حتی در سال 2021 نیز در ده ایموجی برتر ظاهر نشدند. در همین حال، انگشت شست از دهم به چهارم رسید.

علاوه بر ده ایموجی برتر سال 2021، کنسرسیوم یونیکد همچنین تعداد زیادی از داده های سیستم ایموجی را در این سال منتشر کرد. شما می توانید تمام داده ها را در اینجا ببینید، اما ما نکات جالبی را در زیر برای شما خلاصه کرده ایم:

– پرکاربردترین ایموجی مربوط به لباس تاج است.
برای حیوانات، محبوب ترین ایموجی پروانه است.
ایموجی های مختلف گل بر حیوانات و طبیعت تسلط دارند. این احتمالاً به دلیل طیف گسترده ای از جذابیت و قابلیت های کاربردی متعدد آنها است.
– کم محبوب ترین دسته ایموجی ها پرچم ها و کم محبوب ترین زیر مجموعه پرچم ها پرچم های کشور هستند. مردم به پرچم اهمیت نمی دهند.

منبع: androidauthority

ترجمه: مصطفی جرفی-فرارو

[ad_2]

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما