مدیر سرمایه گذاری سالم: ما در تلاش هستیم تا ایده هایی را در زمینه سلامت دیجیتال جذب کنیم

[ad_1]

استودیو شتابدهنده و استارتاپ سومین برنامه سرمایه گذاری را با عنوان HealthHealthInvest با هدف جذب ایده ها و محصولات خلاقانه در بخش سلامت دیجیتال ترتیب می دهد.

از طریق این فراخوان ، Healthio قصد دارد به استارتاپ های دیجیتالی کمک کند ایده های مربوط به سلامت دیجیتال را از استارتاپ های بهداشتی جذب کرده و ایده ها را به مشاغل جدید تبدیل کنند تا به توسعه اکوسیستم راه اندازی سلامت کمک کنند.

آرش برجيخاني ، مدير سرمايه گذاري سلامت در مصاحبه با ديجياتو ، به اين فراخوان اشاره كرد و گفت كه اولويت او كار با تيم ها و ايده هاي فعال در صنعت مراقبت هاي بهداشتي و تمركز بر سلامت الكترونيك است. وی گفت: “هدف از این فراخوان شناسایی ایده ها و تیم های مربوطه است.”

به گفته وی ، تیم هایی که مایل به شرکت در این رویداد هستند می توانند به یک وب سایت سالم مراجعه کرده و درخواست خود را برای فوریت ثبت کنند: “کارآفرینان و صاحبان ایده باید برنامه های کلی ، اعضای تیم ، سرمایه مورد نیاز و به طور کلی برخی اطلاعات دیگر را به سایت ارائه دهند.”

برجيخاني در ادامه به فرايند بازبيني پروژه اشاره كرد و به ديجياتو گفت كه يك هفته پس از موعد مقرر (14 اكتبر) ، تيم ها جمع مي شوند و بازخوردهاي اوليه ارائه مي شود. ایده های پذیرفته شده سپس وارد فرایند ارزیابی ، توافق عدم افشای اطلاعات و ارزیابی دقیق می شوند و پس از آن توافق نهایی و تیم کارآفرینانه انجام می شود.

اما حضور و پذیرش تیم ها در این فراخوان برای آنها چه معنایی دارد؟ دیجیاتو در پاسخ به این س saidال گفت:

“پذیرش دوره های تسریع ، سرمایه گذاری و ارائه فضای استقرار ، راهنمایی ، مشاوره و آموزش تخصصی به نفع تیم های معتبر خواهد بود. همچنین می توان با استارتاپ های موفق سلامت همکاری و تعامل داشت.”

Homaka ، یک استارتاپ خانگی که کیت های آزمایش خانگی ، خدمات پزشکی بین المللی و گردشگری سلامت را ارائه می دهد ، استارتاپ هایی هستند که در تماس های قبلی بهداشتی موفق بوده اند. جذب سرمایه می شوند.

بازار مراقبت های بهداشتی آنلاین در یکی دو سال گذشته با شیوع کرونا رشد چشمگیری داشته است. اما با افزایش نرخ واکسیناسیون و کاهش نگرانی های اولیه در مورد این بیماری ، آیا کارگران به رشد خود ادامه می دهند؟ برجيخاني به ديجيتو گفت:

“ممکن است استارتاپ های دیجیتالی مرتبط با کرونا رو به زوال بروند ، اما همه استارتاپ های این بخش نه. سلامت دیجیتالی در حال حاضر تبدیل به یک روند سرمایه گذاری در جهان شده است که به سرعت بخشیدن به کرونا کمک کرده است.” بنابراین هنوز فرصت های بزرگی در این زمینه وجود دارد. “

Healthio یک استودیوی استارتاپی است که در اوایل سال 1997 تاسیس شد. با توجه به ماهیت استودیوی استارتاپی و تفاوت آن با مجموعه های دیگر ، استودیوی استارتاپی به نیازهای تیم ها و کارآفرینان با استعداد و خلاق در روند ایجاد ایده های سالم ، تیم سازی ، توسعه بازار و محصول ، سرمایه گذاری و سرمایه پاسخ می دهد. این مجموعه تاکنون 200 ایده را ارزیابی کرده و 7 میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما