مدیر عامل فایزر: به احتمال زیاد، گونه Omicron بر عملکرد قرص‌های Corona ما تأثیری نخواهد داشت


معرفی گونه جدیدی از کرونا به نام “Omicron” نگرانی زیادی در جوامع مختلف ایجاد کرده است، به طوری که برخی از کاهش اثربخشی این درمان‌ها و واکسن‌های استرس گزارش می‌کنند. آلبرت بورلا، مدیر عامل فایزر، اکنون معتقد است که قرص کرونا این شرکت بر گونه‌های آمیکرون تأثیر می‌گذارد و روی آن‌ها مؤثر است.

بورلا در مصاحبه ای با CNBC این موضوع را مطرح کرد و از طراحی تبلت Corona توسط این شرکت در زمینه جهش های احتمالی آینده خبر داد:

خبر خوب در مورد درمان‌های ما این است که در زمان طراحی متوجه شدیم که بیشتر جهش‌ها در سنبله‌ها اتفاق می‌افتد. به همین دلیل، من مطمئن هستم که گونه جدید کرونا روی درمان ما تأثیری نخواهد داشت. قرص های کرونای ما.”

چند هفته پیش، فایزر برای دریافت مجوز قرص کرونا به نام Paxlovid به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مراجعه کرد. به گفته فایزر، این قرص خطر بیماری عروق کرونر قلب و مرگ را تا 89 درصد در 3 روز اول پس از علائم کاهش می دهد.

آلبرت بورلا

این قرص آنزیم مورد نیاز برای تکثیر ویروس را مسدود می کند. همراه با داروی HIV که متابولیسم انسان را کند می کند، این قرص به Paxlovid طولانی اثر اجازه می دهد تا با غلظت بالا با ویروس مبارزه کند.

Borla انتظار دارد که این شرکت 80 میلیون تبلت از این تبلت را تولید کند که افزایش قابل توجهی نسبت به انتظارات قبلی آنها از 50 میلیون دوره آموزشی است.

در همین حال، طبق یک مطالعه جدید، فایزر از اثربخشی بالای قرص کرونا بر گونه Amicron متقاعد شده است.

علاوه بر این قرص، فایزر مدرنا آمادگی فوری برای ساخت واکسن Omicron کرونا را اعلام کرده است. مدرنا انتظار دارد واکسن مورد نیاز برای این گونه تا اوایل سال 2022 در دسترس باشد، اگرچه انتظار می رود قبل از انتشار واکسن Amicron در بسیاری از کشورها گسترش یابد.

بورلا گفت فایزر کار روی یک واکسن جدید را آغاز کرده است که می تواند در کمتر از 1100 روز در دسترس باشد. بورلا خاطرنشان کرد: فایزر قادر است واکسن هایی را برای سویه بتا و دلتا در مدت زمان کوتاهی تولید کند، اما به دلیل اثربخشی خوب واکسن اصلی، از واکسن های جدید استفاده نشده است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اخیراً از کشورها خواسته است که به دلیل خطر بالای اومیکرون برای گونه های جدید آماده شوند. باید دید که آیا آینده Amicron Corona یک شوک جدید برای جهان خواهد بود یا خیر.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان