مدیر عامل GoFundMe از شما می پرسد، “چگونه می توانم کمک کنم؟”

آیا تناقض ذاتی در ذهن شما در مورد اینکه GoFundMe یک شرکت انتفاعی است وجود دارد؟

در واقع، من فکر می‌کنم که کسب سود چیزی است که ما را قادر می‌سازد کاری را که انجام می‌دهیم و چنین پلتفرم خوبی ایجاد کنیم، زیرا باید یک سرویس پلتفرم کلاس جهانی را اجرا کنیم. ما باید به تکامل ادامه دهیم. ما به معرفی ویژگی های جدید ادامه می دهیم. ما باید واقعاً به جنبه اعتماد و ایمنی تجارت خود فکر کنیم. ما تمام پرداخت ها را مدیریت می کنیم. بنابراین انتفاعی بودن به ما این توانایی را می دهد که افراد بزرگی را استخدام کنیم و با سایر شرکت های فناوری برای آن افراد رقابت کنیم و به آنها غرامت بدهیم، بلکه هدف از گفتن این است که من برای شرکتی کار می کنم که کارهای بسیار مهمی در جهان انجام می دهد.

برای کاهش کلاهبرداری و سوء استفاده در پلتفرم چه می کنید؟

ما در جامعه ای متشکل از انسان ها زندگی می کنیم و اکثریت قریب به اتفاق مردم خوب هستند و هیچ نیت بدی ندارند. برخی از افراد وجود دارند که نیت خوبی ندارند، اما این برای هر کسی که یک تجارت مصرف کننده بزرگ یا حتی یک تجارت کوچک را اداره می کند صدق می کند. شما می توانید کسی را داشته باشید که سعی کند چیزی از فروشگاه شما بگیرد. بنابراین فقط به من می گوید که ما طبیعت انسان را می بینیم، نه بیشتر.

از نظر نحوه برخورد ما با آن، این ترکیبی از فناوری است که به دنبال سیگنال ها و پرچم های خاصی است. و اکنون 11 سال است که این کار را انجام می دهیم، بنابراین همه چیز را زیر نور خورشید ندیده ایم. سپس تیم اعتماد و امنیت وجود دارد که به خوبی آموزش دیده است و راهنمای واقعا خوبی برای آنچه شما به دنبال آن هستید دارد.

چگونه مطمئن می شوید که پول واقعاً به طور مؤثر استفاده می شود؟ چگونه آن را کنترل می کنید؟

وظیفه ما این است که مطمئن شویم پول به ذینفع مناسب می رسد. ما تلاش زیادی انجام دادیم تا در پایان روز تأیید کنیم که این فرد مورد نظر است. وقتی آن پول را به دست آوردند، پول آنهاست و می توانند انتخاب کنند. بنابراین ما راهی نداریم که برای خرج کردن پول به سراغ چیزی برویم که آنها استفاده می کنند، کارت بدهی یا کارت اعتباری. به ندرت شنیده می شود که شخصی کاری کاملاً غیرمجاز انجام دهد. اما در نهایت این پول آنهاست.

آیا اگر GoFundMe از ابتدا نیازی به وجود نداشت، دنیا جای بهتری بود؟

نه زندگی اتفاق می افتد و قسمت های خوب و بد دارد. یکی از بخش‌های اساسی انسان بودن، میل به گذر از آن با هم است. این از بین نمی رود. ما جایی هستیم که مردم با هم ملاقات می کنند و به یکدیگر کمک می کنند. هیچ یک از ما به تنهایی نمی توانیم از زندگی عبور کنیم.

نحوه استفاده مردم از سایت در طول همه گیری چگونه تغییر کرده است؟

مرحله اول مواردی بود مانند تجهیزات محافظ شخصی که افراد ماسک صورت نداشتند. پرسنل پزشکی دستکش و غیره نداشتند. همه آن چیزها رو به اتمام بود. سپس شروع به مشاهده تعطیلی ها و در نتیجه کمپین های بی شماری برای مشاغل کوچک و کارمندان آنها کردم. این برای GoFundMe جدید نبود، اما مقیاس آن کاملاً متفاوت بود. و بعد، چون مردم بیشتر بیکار بودند، به دنبال آسودگی بیشتر از اجاره خانه و این چیزها بودند. با کشته شدن جورج فلوید، ما شاهد فعالیت های زیادی در رابطه با جنبش عدالت اجتماعی بوده ایم.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما