مدیر معروف پس از آزار و اذیت کارمند زن اخراج شد

[ad_1]

آژاکس با صدور بیانیه ای مارک اورمارس، مدیر ورزشی این باشگاه را به دلیل مسائل اخلاقی برکنار کرد.

ظاهرا بازیکن سابق تیم های فوتبال آژاکس، آرسنال، بارسلونا و تیم ملی هلند برکنار شد و همین امر ارسال یک سری پیامک های غیراخلاقی به برخی از کارکنان زن این باشگاه را مهم کرده است. او در بیانیه ای نوشت: و باشگاه از این اتفاق به قدری خشمگین است که “اورمارس از حد خود فراتر رفته است.”

اورمارس شخصاً گفت: “من شرمنده هستم.” هفته گذشته اخباری در مورد رفتارم و احساسم نسبت به دیگران دریافت کردم. متأسفانه متوجه نشدم که دارم زیاده روی می کنم، اما در روزهای اخیر متوجه شدم که تحت فشار زیادی هستم. من عذرخواهی کرده ام و می دانم که چنین رفتاری عادلانه نیست، مخصوصاً برای فردی که در موقعیت من قرار دارد، و اکنون متوجه شدم که قطعاً دیر شده است. من گزینه دیگری جز ترک آژاکس نمی بینم. تأثیر عمیقی بر زندگی شخصی من دارد. به همین دلیل از همه می‌خواهم که لطفاً به رقیب خصوصی و خانواده‌ام احترام بگذارند و بگذارند در آرامش زندگی کنیم.»

به گفته لین مایارد، رئیس واحد نظارت آژاکس، تصمیم برای حذف overmars با مشورت رئیس باشگاه ادوین فندرز گرفته شده است. او گفت: «این یک وضعیت غم انگیز برای همه دست اندرکاران این پرونده است، به ویژه برای زنانی که با رفتار بیشمارها مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. زمانی که شایعاتی مبنی بر وقوع این اتفاق شنیدیم، بلافاصله شروع به بررسی صحت آن کردیم. ما با نهایت دقت و در نظر گرفتن همه جوانب این کار را انجام دادیم و در نهایت با مشورت مدیرعامل، رئیس باشگاه و با کمک جمعی از مستشاران خارجی، تصمیم بر عزل اورمارها گرفته شد. مارک احتمالا از نظر فنی بهترین مدیر ورزشی آژاکس بود، اما او راه زیادی را طی کرد.

فندرز، هم تیمی سابق اوورمارس و رئیس آژاکس گفت: فکر می کنم شرایط برای همه ما وحشتناک است و من با لین مایار موافقم. به عنوان رئیس باشگاه، وظیفه من کمک به همکارانم است، اما ایجاد یک محیط کاری امن برای همه مهم است. من و مارک روزهای زیادی را با هم گذراندیم، اما اکنون باید کار با هم را متوقف کنیم و این یک شوک بزرگ است.

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما