مذاکرات سیل آسای ایران در عراق برای ارتقای کیفیت خدمات در اربعین

ایران سل در جریان مذاکرات با اپراتورهای عراقی راه های ممکن برای ارائه خدمات با بهترین کیفیت به زائران اربعین حسینی را بررسی و پیگیری کرد.

به گزارش روابط عمومی ایران سل، نماینده شرکت «ایران سل» در سفر به عراق با مدیران اپراتورهای عراقی «آسیاسل» و «زین» دیدار و گفتگو و تبادل نظر کردند.

همانطور که در سلسله جلساتی که طی چند روز گذشته بین «کمیسیون ارتباطات و رسانه عراق» با هیئت ایرانی از جمله دکتر مجید حقی، معاون امور پستی، ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) برگزار شد، بیان شد. مهندس سهراب عقبیات، معاون فنی و مدیرعامل شرکت، زیرساخت های ارتباطی و نمایندگان اپراتورهای ایرانی برگزار شد و تلاش اپراتورهای عراقی برای ارائه خدمات ارتباط صوتی و داده ای با کیفیت مورد تاکید قرار گرفت و قیمت ها تا حد امکان کاهش یافت. ممکن است.

همچنین در این جلسه با تشکیل اتاق عملیات مشترک برای ارتباط در طول چهل روز اینترنتی و همچنین اختصاص شماره رایگان ویژه برای تماس با مفقودین موافقت شد.

در این جلسه رئیس مرجع عراق قول داد که اپراتورهای این کشور تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت خدمات و کاهش هزینه رومینگ انجام دهند.

همچنین مقرر شد بیش از 50 ایستگاه وای فای رایگان توسط شرکت پست و مخابرات عراق در کریدور زائران اربعین حسینی نصب شود.

ایران سل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران به مناسبت اربعین حسینی در سال 1444 هجری شمسی خدمات ویژه ای به زائران ارائه کرد.

ارتقای کیفیت پوشش ارتباطی در مسیر مرزی و مرزی تردد زائران با نصب و راه اندازی سایت های تلفن همراه، ارائه اینترنت رایگان به زائران در مناطق مرزی در قالب بسته های ویژه، استقرار تیم های ویژه و حمایت از زائران با توجه به مشکلات سیم کارت و تلفن و اماکن مربوطه در داخل کشور عراق و در مسیر نجف به کربلا و همچنین ارائه برخی خدمات رفاهی و خدماتی به زائران در مناطق مرزی و شهر کربلا در چارچوب این خدمات است.

همچنین با توجه به برنامه شرکت پست و مخابرات عراق برای اتصال جاده نجف به کربلا از طریق فیبر نوری، در صورت اجرای این طرح در اربعین امسال، ایرانسل این راه اندازی را برای زائران به صورت وای اینترنت بی سیم در محل موکب های مشخص شده.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم