مرد مسلح مونته نگرو 10 نفر را قبل از شلیک گلوله به قتل رساند

بلگراد، صربستان – یک مرد مسلح در مونته نگرو 10 نفر از جمله یک مادر و دو فرزند 8 و 11 ساله اش را قبل از اینکه توسط یک غیرنظامی در ستینی مورد اصابت گلوله قرار گیرد، کشت.

آندریانا ناستیک، دادستان ایالتی که در مورد تیراندازی تحقیق می کند، به تلویزیون Vegeste گفت: «وقتی به محل حادثه رسیدیم، 9 جسد از جمله دو کودک را دیدیم و دو نفر دیگر در راه بیمارستان جان باختند.

خانم نستیک گفت که شش نفر از جمله یک افسر پلیس در این حمله زخمی شدند.

به گفته زوران بردنین، مدیر اداره پلیس مونته نگرو، تیرانداز ابتدا مادر و دو فرزندش را که مستاجر در ملک او بودند، هدف قرار داد.

به گزارش تلویزیون Vegesty به نقل از شاهدان، تیرانداز سپس با پدر و شوهر قربانیان تماس گرفت تا به او بگوید چه کرده است.

سپس تیرانداز، ووک بوریلوویچ 34 ساله، به تیراندازی با آنچه پلیس به عنوان تفنگ شکاری به عابران تصادفی در خیابان‌های نزدیک خانه‌اش توصیف می‌کرد، ادامه داد، قبل از اینکه مورد اصابت گلوله قرار گیرد و کشته شود.

خانم نستیک دادستان گفت: تیرانداز توسط یک شهروند کشته شد. رسانه‌های محلی پیشتر گزارش داده بودند که پلیس عامل تیراندازی را در Cetinje که در 22 مایلی غرب پودگوریتسا، پایتخت این کشور کوچک بالکان قرار دارد، کشته است.

بردانین، رئیس پلیس، گفت که هنوز مشخص نیست چه چیزی باعث حمله تیرانداز شده است.

گفته می شود که سه تن از مجروحان به شدت مجروح شده اند.

دکتر پریکا ماراس، جراح در حال خدمت در مرکز پزشکی مونته نگرو در پایتخت، به تلویزیون Vegeste گفت: “اینها صدمات بسیار جدی هستند و ما هنوز نمی توانیم تشخیص قطعی را اعلام کنیم.”

دریتان آبازوویچ، نخست وزیر مونته نگرو، در کانال تلگرامی خود نوشت که یک “فاجعه بی سابقه” در ستینیه رخ داده است و گفت که از عصر روز جمعه در مونته نگرو سه روز عزای عمومی اعلام خواهد شد.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما