مشاهده تصاویر از فعال سازی گرافیک – زوم

[ad_1]

جیمی پل اسکنلون (با نام مستعار JPS) در بریستول، انگلستان، در شهر ساحلی Nachchandan در سال 9 متولد شد. او خلاقیت و اعتماد به نفس خود را نشان داد. و با آموزه هایی که دیده بود، معلمان مدرسه تحت تأثیر اتکای خودش به نقاشی قرار گرفتند. بعد از مدرسه در رشته طراحی گرافیک به دانشگاه رفت. با وجود حمایت ایالت، جیمی دایر قادر به پرداخت هزینه های کالج نبود، بنابراین مجبور به ترک تحصیل شد. کار به عنوان سازنده کفش و کلید کار کلید همه چیز است. جیمی شروع به مصرف مواد کرد و پس از کشته شدن دو تن از دوستانش به کراک و الکل معتاد شدند. در سن 6 سالگی، زمانی که جیمی در وضعیت بدی قرار داشت، دوست خود را به گالری هنری Stencil در بریستول برد.

گرافیتی /


آنجا بود که جیمی متوجه شد که جان خود را از دست داده است. جیمی گرافیتی ساخت Shabloon را از روی پوست مجله و یک اسپری رنگ شروع کرد. اما هنوز به مرحله ای نرسیده که به خودکفایی برسد. زمانی که او بی خانمان بود و هتلی را روی پشت بام رها کرده بود، بدترین اتفاق ممکن بود. در طبقه بالا، معاشرت، معاشرت با دو دوست یا گذران زندگی، تصمیم سختی بود. تصمیم جیمی ثابت می کند که او می تواند در هنر موفق شود و نشان می دهد که حتی اگر در فقر بزرگ شود، قرار نیست بازی را کنار بگذارد.


گرافیتی /


او شرکت را با مشورت و تشکیل جلسات گروهی راه اندازی کرد تا اینکه توانست زندگی خود را تغییر دهد. جیمی با گذشت زمان و هنر کشتی، نه تنها تجهیزات را بهبود بخشید، بلکه مهارت ها و توانایی های خود را برای توسعه سبک و تکنیک خود ارتقا داد. این هنرمند سبک منحصر به فردی دارد. آثار هنری او در کشورهایی از سراسر جهان مانند نروژ، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا و آلمان مشاهده شده است.

هنر و زندگی هنری مرا از اعتیاد نجات داد. من در نقاشی لذتی جز نقاشی نمی بینم که دنیا از آن لذت می برد.

جیمی درباره خودش می گوید:

به تازه واردها توصیه می کنم که با کارهای ساده شروع کنند و همچنین چیزهایی را نقاشی کنند که دوست دارند و می توانند شخصا با آنها ارتباط برقرار کنند. اخبار موضوعی، اطلاعیه های جالب، فقط برای تبلیغ یک برند خاص استفاده می شود. حتما می دانید که قانون شکنی (عدم رعایت قوانین) همیشه استرس زا است. وقتی شروع کردم، نمی خواستم تسلیم شوم. سخت کار کنید و فکر کنید که مجبور نیستید تسلیم شوید.


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /


گرافیتی /

امیدواریم از تماشای این قسمت لذت ببرید. برای دیدن کارهای بیشتر این هنرمند به صفحه اینستاگرام JPS سر بزنید. نظر شما در مورد این گرافیتی چیست؟ آیا دوستشان داری[ad_2]

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما