مطالبات بیکاری کمترین میزان از سال 1969 است. لبه سهام کم است.

[ad_1]

اعتبار …جاستین سالیوان / گتی ایماژ

سن خوزه، کالیفرنیا – کمتر از سه هفته بر شهادت یک نفر و مسائلی مانند پیش‌بینی‌های مالی، جت‌های خصوصی، اسناد جعلی و سوء استفاده از شریک جنسی متمرکز شد.

روز چهارشنبه، وکلای الیزابت هولمز، بنیانگذاران استارت آپ آزمایش خون Theranos، دفاعیات خود را در پرونده کلاهبرداری او به پایان رساندند. او آخرین شاهد بود و هفت روز بعد، شهادت او در مورد مسئله عدالت به طور ناگهانی پایان یافت.

“آیا می‌دانی که او سزاوار پاسخ‌های صادقانه درباره توانایی‌های ترانوس است؟” رابرت لیچ، دستیار وکیل ایالات متحده و یک دادستان برجسته، با اشاره به سرمایه گذاران و بیماران شرکت، که در قلب اتهامات کلاهبرداری قرار دارند.

خانم هلمز گفت: «البته.

پایان دفاع از او مرحله نهایی یک محاکمه تقریباً چهار ماهه را نشان داد و عموم را به عنوان یک همه پرسی در مورد فرهنگ راه اندازی دره سیلیکون مجذوب کرد. خانم هولمز، 37 ساله، با 11 فقره کلاهبرداری مرتبط با ادعاهای مطرح شده توسط سرمایه گذاران و بیماران در مورد ترنوس، که در سال 2018 در یک کلاهبرداری از بین رفت، مواجه است.

علاوه بر این، وکلای هر دو طرف باید قبل از اینکه بتوانند استدلال نهایی خود را که در 16 دسامبر آغاز می شود، بر سر مجموعه ای از دستورالعمل های هیئت منصفه به توافق برسند. سپس هیئت منصفه درباره نتیجه پرونده که متفاوت است، شروع می کند زیرا تعداد کمی از افسران فناوری با جرم مواجه می شوند. اتهامات کلاهبرداری

نما رحمانی، دادستان فدرال سابق و رئیس وکلای محاکمه ساحل غربی، گفت که دادگاه خانم هولمز کند بود. او گفت که انتظار بیش از یک هفته برای پایان شهادت و پایان بحث غیرعادی است.

او گفت: “این یکی از کندترین تست هایی است که تا به حال شنیده ام.”


چه کسی در محاکمه الیزابت هلمز است

ارین وو

ارین ووگزارش از سن خوزه، کالیفرنیا

چه کسی در محاکمه الیزابت هلمز است

ارین وو

ارین ووگزارش از سن خوزه، کالیفرنیا

کارلوس چاوریا برای نیویورک تایمز

الیزابت هولمز، بنیانگذار بدنام استارت آپ آزمایش خون ترنوس، به دلیل دو فقره کلاهبرداری با سیم و 9 فقره کلاهبرداری با سیم محاکمه می شود.

در این مورد برخی از ارقام کلیدی وجود دارد

مورد 1 از 9

شهادت خانم هلمز بخش عمده دفاعیات او را تشکیل می داد. او به مدت هفت روز ترانوس و دیگران را مقصر شکست فناوری آزمایش خون او می‌دانست. او گفت که سخنان او اشتباه تعبیر شد و او معتقد بود که تجهیزات ترنوس کار می کند. او گفت که برخی از اطلاعات را در مورد Theranos مخفی نگه داشته است زیرا یک راز تجاری است. و او روی رامش بالوانی، دوست پسر سابق و شریک تجاری خود، که به گفته او مسئول پیش بینی های مالی اغراق آمیز و مشکلات آزمایشگاه ترانوس بود، تمرکز کرد.

خانم هلمز شهادت داد که آقای بالوانی، که به سانی معروف است و تقریباً دو دهه از او بزرگتر است، نیز تحت کنترل و بدرفتاری بود. او گفت که برنامه، رژیم غذایی، ارائه خودش و چه کسانی را می توانست ببیند تنظیم کرده بود. او همچنین او را مجبور به رابطه جنسی با او کرد.

وقتی از خانم هولمز پرسیده شد که چگونه بر کار او در ترانوس تأثیر گذاشته است، خانم هولمز گفت که تشخیص اینکه تأثیر او از کجا شروع شد و کجا به پایان رسید دشوار است. آقای بالوانی در حین طرح شکایت قبل از محاکمه، اتهامات سوء رفتار را به شدت رد کرد.

اما خانم هولمز نیز به اشتباهات خود اعتراف کرد. او از افزودن لوگوی شرکت‌های دارویی به گزارش‌های گواهینامه‌ای که برای سرمایه‌گذاران ارسال کرده است، پشیمان است، که معتقد است شرکت‌های داروسازی فناوری Theranos را تأیید می‌کنند. او گفت که از نحوه رسیدگی به افشای وال استریت ژورنال با بازرسان خصوصی و حملات قانونی به کارمندان سابقی که با خبرنگاران صحبت می کردند متاسف است. و او گفت که اجازه دارد اطلاعات نادرستی در مورد او در یک مقاله جلد مثبت فورچون منتشر کند.

خانم هولمز بخشی از شهادت خود را با سخنرانی در جمع سرمایه گذاران، بیماران و مطبوعات در مورد قصد خود برای عرضه Theranos به پایان رساند.

او گفت: “من می خواستم تاثیر بگذارم.” “یک سال بعد، پنج سال بعد، 10 سال بعد، می خواهم در مورد آنچه این شرکت می تواند انجام دهد صحبت کنم. آنها به امروز یا فردا یا ماه آینده علاقه نداشتند – آنها علاقه مند بودند که چه نوع تغییری می توانیم ایجاد کنیم.

همه اینها برای حمایت از استدلال اصلی دفاع بود، همانطور که در اظهارات اولیه در سپتامبر توضیح داده شد. وکلای او گفتند که خانم هلمز اشتباهاتی مرتکب شده است. اما اشتباهات او جرم نبود. آنها با هم بحث کردند، او ساده لوح و جاه طلب بود، اما هرگز قصد تقلب نداشت.

ترانوس ایرادی پیدا نکرد. لنس وید، یکی از وکلای خانم هولمز، گفت: آنها آن را بخشی از مسیر موفقیت خود می دانستند.

در بازجویی متقابل خود، شاکیان به دنبال رفع علت خانم هلمز بودند. او خاطرنشان کرد که ترانوس چندین اسرار تجاری دیگر را با شرکای خود که قراردادهای عدم افشای اطلاعات امضا کرده بودند در میان گذاشته است. آقای لیچ به زمانی اشاره کرد که خانم هلمز اجازه داد اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در مورد ترانوس به سرمایه گذاران و بیماران سرایت کند.

وکلای خانم هولمز در ابتدای محاکمه در طی شهادت 29 شاهد که توسط شاکیان فراخوانده شده بودند، سعی کردند واقعیت های پرونده را سوراخ کرده و ابهام ایجاد کنند. او به اعتبار سرمایه گذاران حمله کرد و سعی کرد نشان دهد که آنها باید قبل از سرمایه گذاری در مورد Theranos تحقیق خوبی انجام دهند و خطرات و جزئیات تجارت آن را درک کنند. و او سعی کرد استدلال کند که بیمارانی که شهادت داده اند که نتایج آزمایش خون نگران کننده ای از ترنوس دریافت کرده اند، شایسته تفسیر نیستند.

ارین وو در گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما
این وب‌سایت تنها از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و ما هیچ گونه توصیه‌ای برای استفاده از آن نداریم.