معاون استاندار کردستان گفت: شب 25 مهرماه، خیابان شهدای سنندج مستحکم شد/ ناصر دیرالزور مورد حمله قرار گرفت.

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: شب 25 مهرماه با حمله به فروشگاه تعاونی روستا، خیابان شهدایی سنندج مستحکم شده و ماشین لباسشویی و یخچال را بیرون آورده و به آتش می کشند. )، پلاستیک است و همین باعث می شود که کوملی از آن سوء استفاده کند، به نیروهای ما شلیک کند و نگهبان بامدی را بکشد.

به گزارش خبرگزاری فارس. مهدی رمضانی عصر امروز در نشست اعضای شورای رسانه اقلیم کردستان که با حضور اصحاب رسانه در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، با بیان اینکه 43 سال از عمر این نظام مستقر می گذرد، اظهار داشت: این نظام مستقر در این کشور 43 سال است. امام خمینی(ره) فرمودند: در مورد دین و بندگی خدا تا چه اندازه با ضرب المثل انس داریم، بحث جمهوری اسلامی است، نه یک کلمه، نه یک کلمه، و ایشان حکومت اسلامی را نگفته است. ما در مسیر حکومت اسلامی هستیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان افزود: نمی توانیم بر همه اقدامات، سکونت ها و اقدامات مسئولان و همه سیاست های جمهوری اسلامی مهر تایید صددرصدی بگذاریم. قطع اینترنت جریان اطلاعات را کند می کند اما آن را متوقف نمی کند. پس از سال های 1357 و 1367 که دشمن در جنگ هشت ساله 1367 به اهداف خود نرسید، دو طرف وارد جنگ شدند و چون مسائل مربوط به دغدغه های افراد جامعه بود، از این ابزار در سال 1375 برای راه اندازی یک جنگ داخلی استفاده کردند. جنگ

به گفته وی، فتنه سال 1401 یک فتنه عقیدتی و فرهنگی است، بنابراین اگر امروز دشمن شمشیر کشید امروز و بلافاصله نیست، بلکه پخته بودند و دنبال بهانه ای برای مرگ خانم محصه امینی بودند. که همه ما را متاثر کرد و رهبر گفت که او مرد. دخترک دل ما را به آتش کشیده است و رئیس جمهور 18 دقیقه با پدرش صحبت می کند و فرماندار به خانه آنها می رود و همه از همه طرف ها ابراز تاسف می کنند. این دختر ببخشید

رمضانی اذعان داشت: در این حرکت سوء استفاده از حرکت های مرده و مرده خواری برای ما روشن شد، در این حرکت بخشی از نخبگان و سیاستمداران را دیدیم که درباره حقوق بشر و هزار موضوع غیرمرتبط صحبت می کنند و صحبتی نمی کنند. در مورد آنها. شورش ها.”

وی ادامه داد: دلیل سختی ایجاد رسانه این است که مستلزم تحول است، امپراتوری رسانه ای دشمن پول، قدرت و تفکر است.

نماینده سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: نظام امنیت مردم را تامین می کند و رفاه نسبی وجود دارد. محرمانه در خیابان شهیدی سنندج با حمله به فروشگاه تعاونی روستا ماشین لباسشویی را بیرون می کشند و ماشین لباسشویی را بیرون می آورند. یخچال و آتش زدن ناصر دیرالزور شکست خورد اما هیچ یک از رسانه ها این حقایق تلخ را منعکس نکردند.

وی گفت: استاندار کردستان که نهضت آسفالت را در نصیر که به صورت غیرمجاز ساخته شده است راه اندازی کرد، داشتن کشتی، باشگاه، زمین چمن را برای همه ضروری می کند، آب سنندج باید پاک باشد چرا؟ در صورت اشغال فلسطین تا نصیر، تیرهای چراغ برق شکسته شد، سنگ هایی به وزن حدود 250 کیلوگرم به خیابان ها فرود آمدند، رژیمی سیاسی که با هر کس که چهره اش را نگه دارد، ملایم است.

رمضانی نقل می‌کند: زنی در خیابان فریاد می‌زند که سلاحش (پلیس) گلوله پلاستیکی است و کوملی مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد، می‌آید و در خیابان الشهداء سنندج تیراندازی می‌کند و پاسدار «بامدی» شهید می‌شود، بیرون می‌کنند. شیخ زاده». با داس

وی بیان کرد: 7 هزار و 100 شهید در کشور داریم که 566 نفر آنها مرتبط با کردستان هستند و اکنون کوملی شعار «جین، زیان، آزادی» می دهد و به بدترین شکل ممکن از زنان بانه و مریوان استناد می کنند.

معاون استاندار کردستان خواستار رهایی جمهوری اسلامی از برخی شایعات شد و گفت: چه کسانی شاهد نسل کشی ادعایی در کردستان بوده اند یا خونی که از نقشه کردستان… پول ها را سیاه جلوه می دهد؟

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما