معترض توسط بابی واگنر مدافع لس آنجلس رمز در حالی که به میدان می دود، برخورد می کند | CNNCNN

یک معترض دوشنبه شب در حالی که تیم سان فرانسیسکو 49رز میزبان لس آنجلس رامز بود، با تمام قوای مدافع NFL بابی واگنر ملاقات کرد.

در پایان نیمه اول، مردی در حالی که مشعل صورتی رنگ را حمل می کرد، وارد زمین استادیوم لوی شد و به طور موقت بازی را متوقف کرد.

در حالی که او ابتدا از تلاش میزبان طفره می رفت و سعی می کرد او را متوقف کند، با دویدن به سمت نیمکت دفاعی رام ها اشتباه کرد.

واگنر و هم تیمی تاچاریست مک کینلی او را دیدند که در حال آمدن است و زمانی که مک کینلی سعی کرد معترض را بگیرد، واگنر او را ساقط کرد.

این بازیکن 32 ساله با دخالت او قانع شد، زیرا نیروهای امنیتی مرد را به بیرون از زمین اسکورت کردند.

واگنر پس از بازی به خبرنگاران گفت: “به نظر می رسید که قرار نبود او در زمین باشد.”

به نظر می رسد پیتون و الی منینگ، اسطوره های NFL، از حذف لذت می برند، همانطور که واکنش آنها به ESPN بود.

پیتون با تماشای پخش مجدد حادثه خندید: “این چیزی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. واگنر، کهنه سرباز. او را زمین بگذار، حالا برو بیرون و بگذار بچه ها کنترل را به دست بگیرند. بابی واگنر، کهنه سرباز بازی کن.”

گروه حقوق حیوانات Direct Action Everywhere مسئولیت این شیرین کاری را بر عهده گرفت، در حالی که معترض تلاش کرد تا آگاهی را در مورد حق نجات، سازمانی وابسته که به دنبال «کمک به افشاگرانی است که برای افشای سوء استفاده از مزارع در کارخانه‌ها و نجات حیوانات رنج‌دیده در معرض زندان هستند، افزایش دهد».

یکی دیگر از معترضان نیز تلاش کرد تا بازی را مختل کند اما به نظر می رسید زودتر متوقف شد.

اقدام مستقیم در همه جا یک عکس در توییتر ارسال کنید فعالان پس از آزادی، افزودند که آنها “کمی مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند اما روحیه خوبی دارند.”

او همچنین گفت مردی که با واگنر مواجه شد، به احتمال زیاد به دلیل شعله ور شدن، دستش سوخته است.

49ers در پشت یک دفاع مستحکم با هفت اخراج و قطع توپ بر رام ها مسلط شدند و 24-9 پیروز شدند و 2-2 در فصل پیش رفتند. این باخت همچنین مدافع عنوان قهرمانی رامز را به 2-2 در سال کاهش داد.

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما