معرفی بهترین مشاوران کنکور تجربی – ویرگول

جلسات مشاوره تحصیلی در مشهد با حضور بهترین مشاور تحصیلی مشهد به صورت حضوری در محل موسسه برنا برگزار می شود. به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در همدان، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند. فقط کافی است یک بار تماس بگیرید تا تمامی سوالات خود را مشاوران ما پبرسید و جواب های درست را دریافت کنید. مشاوران تحصیلی غیرحضوری مجموعه بزرگ مشاور گروپ می توانند از اولین مرحله همراه با شما باشند و از نقطه صفر تمام راهنمایی های لازم را در تمامی زمینه ها به شما ارائه دهند. به همین دلیل حتما باید از مشاوره آغاز کنید. ممکن است یک دانش آموز یا داوطلب کنکور به علت های مختلفی از جمله وابستگی زیاد به شبکه های اجتماعی و اتلاف وقت در اینترنت، خواب کم یا زیاد، عدم تمرکز حواس، کندخوانی، اهمال کاری و امروز و فردا کردن، عدم تعادل در مطالعه دروس مختلف، برنامه ریزی درسی نامناسب و ده ها دلیل دیگر تاکنون نتوانسته است ساعت مطالعه مفید خود را افزایش دهد و یا اگر افزایشی داشته موقت بوده و پس از مدتی مجددا کاهش یافته است. این امکان را به دانش آموز بدهد که هر زمان از روز نیاز به مشورت داشت با او در تماس باشد.البته نباید اینگونه برداشت شود که دانش آموز باید انتظار داشته باشد هر زمان که خواست با مشاور تماس بگیرد و بهتر است همه چیز روی برنامه باشد .

مشاور کنکور قراره به شما چیزای جدید یاد بده. اگر از نظر مالی در تنگنا قرار دارید، اگر به دنبال یک مرکز عالی برای دریافت اصول برنامه ریزی و مطالعه هستید و اگر می خواهید از تمامی اخبار مربوط به دوران تحصیلی آگاهی داشته باشید، مشاور گروپ راه حل کار شما است. باید بریم سراغ افرادی که خودشون یک مرتبه تو این مسیر وارد شدن و با سربلندی از اون خارج شدن، این کار باعث میشه تجربه های اشتباه رو دوباره تکرار نکنیم و با انتخاب گزینه های درست خودمون رو به اهدافی که داریم نزدیک تر ببینیم. تجربه موفق با دبیران حرفه ای: بهره گیری از تدریس اساتید کنکور و متخصصین و آشنایی با دیدگاه این اساتید مجرب. خب طبیعتا وقتی وارد چنین مسیری میشیم نمیتونیم انتظار داشته باشیم همه چیز برای ما روشن و واضح باشه، و همین طور نمیتونیم با دانشی که از سال های قبل داریم این مسیر رو هم طی کنیم. خروجی چنین مشاورهای یک کنکوری بخت برگشته است که هر روز به خود میگوید: واقعا من تنبلم! اون میدونه یک برنامه ریزی برای اینکه استاندارد باشه به چه ویژگی بهترین مشاور کنکور مشهد نی نی سایت هایی احتیاج داره. تجربه عنصری هست که مثل الماس در کارنامه یک مشاور میدرخشه. کارشناسان ما با توجه به تخصص و تجربه زیادی که دارند به راحتی می توانند به تمامی سوالات شما پاسخ دهند و تمامی نگرانی های شما را از بابت هر چیزی از بین ببرند.

داشتن برنامه ریزی دقیقا به شما کمک میکنه تا بتونید از زمانی که برای مطالعه کردن برای قبولی در یک رشته خاص اختصاص میدید، بیشترین بهره ممکن رو ببرید. بنابراین به جای آزمون و خطا کردن برای پیدا کردن مسیر درست، بهتره که از همون روز های ابتدایی زیر نظر فردی که در این مسیر قدم گذاشته باشید تا بتونید از تجربیات موفق اون فرد استفاده کنید. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب همدانه در همدان با بیتوجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجهای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین همدان نخواهد داشت. تمامی مشاورانی که در حال حاضر در آموزشگاه کنکور توکان حضور دارند، آماده هستند تا برنامه ریزی های مناسبی را به دانش آموزان پایه های مختلف ارائه کنند. راه مقابله با این استرس آماده شدن و یادگیری نحوه صحیح مطالعه هر درس می باشد. بدیهی است که مشاوره تحصیلی حضوری مزیت های خاص خود را دارد، اما با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی شما می توانید به راحتی از مزیت های یک مشاوره تحصیلی غیرحضوری در تمام مراحل تحصیلی خود بهره ببرید. اما دلیل این موضوع این هست که هر برنامه ریزی ای مفید نیست، برنامه ریزی شما باید دقیق، استاندارد و بر اساس ویژگی های شخصی و فردی شما تنظیم شده باشه.

و حالا با توجه به برنامه ماهانه و هفتگی ای که داری دقیقا میدونی که باید در طول روز چه درسی رو بخونی، از روی چه کتابی مطالعه کنی، چه زمانی نیاز هست تست زنی انجام بدی و مرور در چه تایمی انجام میشه. مشاوره تحصیلی غیرحضوری این امکان را برای کاربران فراهم کرده است که بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی، به راحتی با متخصصان برتر تماس بگیرند. قرار نیست با داشتن این ابزار مسیر خیلی راحتی رو پیش رو داشته باشید و حسابی خوش بگذرونید، نخیر. از شهریور ۹۴ شروع کردم و این دفعه قوی شروع کردم با ساعت مطالعه بالا وشرکت در ازمون های کانون دو ازمون ابان کانون تراز های به ترتیب ۶۳۰۰ و ۶۶۰۰اوردم و زمینه پیشرفت فراهم بود تا اینکه مشکل بزرگی پیش اومد. مشاوره کنکور: استراتژی رسیدن به رتبه زیر هزار چیه؟ آیا مشاوره تحصیلی تلفنی بهتر از مشاوره حضوری است؟ مشاوره کنکور چجوری و از کجا شروع کنیم؟ برای پیمودن این مسیر باید از مشاوره کنکور استفاده کنی. شما با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی غیرحضوری می توانید بدون کوچکترین هزینه ای از یک برنامه ریزی تحصیلی عالی منفعت ببرید. این امر به شما کمک می کند تا همکاری بیشتر خود را با مشاوری ادامه دهید که طرز کار و راهنمایی های او بیشتر مورد پسند شما قرار می گیرد و با او احساس راحتی بیشتری می کند.

از خودشناسی کافی در مورد محدودیت ها و نقاط قوت خود (نظری و بین فردی) برخوردار باشند. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی همدان می باشد. با توجه به اینکه کنکور زبان به نوعی یک کنکور فرعی و جانبی در کنار سایر کنکورها شناخته میشود، لذا معمولاً اکثر شرکتکنندگان آن تمرکز و هدف اصلیشان را برای قبولی در آن نمیگذارند. به واسطه ی اینکه مدت زیادی هست که دارن توی زمینه کنکور کار میکنن تجربیات زیادی دارن. دقیقا باید بدونی کجا داری میری، اون جا چه امکاناتی در اختیار تو قرار میگیره، سختی های کمپ زدن در اون مکان چی هست و خلاصه سیر تا پیاز ما جرا رو باید بدونی. ما هم نمیگوییم داشتن مشاور درسی از الزامات کسب رتبه برتر در کنکور است و اگر دانش آموزی مشاور تحصیلی نداشته باشد، نمیتواند رتبه شود. این موضوع رو یادتون باشه که همون قدر که رسیدن به یک هدف خاص میتونه شیرین و دلپذیر باشه باید در ازای رسیدن به اون هم تلاش کنید و هم زمان کافی اختصاص بدید اما نکته ای که وجود داره این هست که صرفا داشتن تلاش زیاد نمیتونه عامل پیروزی شما در یک پروسه باشه، چیزی که اهمیت داره این هست که شما بتونید اون حجم از تلاش و زمان گذاشتن رو در جهت خاصی برای رسیدن به هدف مشخصی استفاده کنید.

اما امسال شرایط برای شما کاملا متفاوت هست. داستان کنکور با سال های پایه کاملا متفاوت هست. امسال علاوه بر اینکه باید درس های جدید سال دوازدهم رو مطالعه کنید، باید درس های سال دهم و یازدهم رو هم مجددا مطالعه و مرور کنید، داستان زمانی پیچیده تر میشه که در درس های سال های پایه ضعیف باشید و نیاز داشته باشید برای مطالعه مجدد اون مباحث زمان بیشتری اختصاص بدید. شما هر سال فقط درس های همون مقطع تحصیلی رو میخوندید و میدونستید که باید در دو نیم سال درس ها رو در قالب آزمون های تشریحی امتحان بدید. از طرفی در سال های گذشته در امتحانات تشریحی اگر پاسخ سوال رو نصف و نیمه پاسخ میدادید، این امکان وجود داشت که بتونید نیمی از نمره اون سوال رو بگیرید اما امسال باید در زمانی مشخص دقیقا به پاسخ درست هر تست برسید، بنابراین کاری که باید امسال انجام بدید با سال های گذشته کمی متفاوت هست. اما در مشاوره تحصیلی غیر حضوری در صورت تمایل می توانید هر بار با یک مشاور جدید از مجموعه گفتگو کنید و نظرات و ایده های جدید را در زمینه های مختلف دریافت کنید.

در واقع، رتبه گردون دغدغه چه بخوانیم و چگونه بخوانیم را از دوش شما بر می دارد اما اینکه شما روی برنامه خود مصرانه پیش بروید تا به هدف برسید دیگر بر عهده شماست. هر ساله سازمان سنجش کشور در ایام خاصی از سال آزمون های کنکور سراسری و یا آزاد را برگزار میکند که البته احتمال تغییر تاریخ در آن وجود دارد که در جدول زیر به آن اشاره خواهیم کرد. از این جهت که در حال حاضر اکثر دانش آموزان و داوطلبان کنکور مشکل انگیزشی مداوم یا مقطعی دارند که در هر صورت باعث از دست دادن زمان و فرصت های عالی برای پیشروی کنکور می شوند . آموزش دادن برخی از موارد همانند خلاصه نویسی ، تست زنی ، مدیریت آزمون ، تند خوانی ، روش های مطالعه برای کنکور تجربی ، تکنیک های تقویت حافظه ، اصول تغذیه مناسب ، خواب استاندارد و افزایش تراز در آزمون در طی کارگاه هایی با حضور مشاور ارشد مجموعه برنا دکتر فضایلی انجام خواهد شد.

روش هایی فراتر از چند خلاصه نویسی و نت برداری سنتی و ساده لوحانه. یک مشاور کنکور کار بلد به خوبی از اهمیت داشتن برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت در سال کنکور خبر داره، چرا که مطمئنن خودش هم از نعمت داشتن برنامه ریزی استفاده کرده. برنامه ریزی همون قدر که میتونه در رسیدن شما به هدفی که دارید موثر باشه، به همون اندازه هم میتونه شما رو از رسیدن به هدف دور کنه. کنکور سراسری یکی از مسائل مهمی است که ذهن داوطلبان و خانواده های آن ها را به خود مشغول کرده است، از این رو هر فردی به دنبال راهی است که بتواند به بهترین روش ممکن به هدف خود برسد. مشاور نباید به صورت مستقیم برای دانش آموز برنامه ریزی کند. سوای از راهنمایی دانش آموز برای برنامه ریزی در زمان های مناسب و مطالعه کافی باید به دانش آموز آموزش های مهم را جهت تدوین یک برنامه متناسب و کامل برای اوقات مرده ارائه کند .

مشاوره تحصیلی غیر حضوری به شما کمک می کند تا اهداف خود را به دقت مشخص کنید و همواره در مسیر درست پیشرفت تحصیلی خود گام بردارید. با داشتن یک مشاور کنکور خوب و دلسوز و استفاده از تجربیات ایشان، حتی اگر بتوانید به چند تست بیشتر در کنکور درست پاسخ دهید، در همان سال اول رتبه بهتری در کنکور کسب خواهید کرد و ممکن است در رشته روزانه و دانشگاه دولتی مورد علاقه پذیرفته شوید که در این صورت مجبور نخواهید بود هزینه های سنگین تحصیل در دانشگاه آزاد و پردیس خودگردان را بپردازید و یا مجبور نخواهید بود به دلیل برنامه ریزی نادرست، روش مطالعه غلط یا سایر اشتباهات چند سال پشت کنکور بمانید.

این امر کمک می کند تا فرد سوال خود را بدون هیچ گونه ابهامی، با شفافیت بپرسد و پاسخ صحیح و درست را دریافت کند. بهترین تیم مشاوره کنکور باید از روابط مضاعف با ملاقات کننده پرهیز کند، داشتن رابطه جنسی با ملاقات کننده یا هر یک از اعضای خانواده وی، نقض فاحش اخلاق حرفه ای محسوب می شود. یکی از اصلی ترین کار هایی که یک مشاور کنکور حرفه ای و کاربلد میتونه برای داوطلب هایی که زیر نظر اون مشغول به فعالیت هستن انجام بده، انتخاب منابع کمک آموزشی استاندارد مناسب و هم سطح با داوطلب هست. به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در گرگان توجه داشته باشید. زمانی که شما برنامه ریزی داشته باشید دیگه هیچ ابهامی برای شما باقی نمیمونه، خیلی دقیق و واضح برای شما مشخص هست که در طول یک هفته و یا یک ماه، هر روز باید چه درسی رو مطالعه کنید، چه زمانی برای اون تست زنی انجام بدید، چه زمانی باید مرور داشته باشید و در نهایت در چه ایامی باید به سراغ جمع بندی مطالبی که تا به الان مطالعه کردید، برید. فراموش نکنید که شما در مسیر زندگی خود باید بتوانید تصمیم گیری کنید و برنامه ریزی داشته باشید .

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از بهترین مشاور برای کنکور ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما