معرفی رشته علوم مهندسی – مشاوره تحصیلی آکو بهترین مشاور کنکور در کرج

فاطمه براتنژاد از شهرستان قاینات استان خراسان جنوبی در کنکور سراسری ۹۹ رتبه هفتم کنکور انسانی را کسب کرد و امیدوار است بتواند در مسیر تحصیل در آموزش عالی هم همواره درخشان باشد. یسری از مشاورا فقط شاگردایی رو قبول میکنن که معدلشون بالای 19 باشه یا تراز کانونشون بالای 6000 باشه. از طرفی برنامهریزی درسی باید با توجه به خصوصیات شخصی دانشآموز باشه تا بتونه برنامه رو اجرا کنه. ۱ – شروع راهبرد آزمون دست ما نیست یعنی ممکنه از موقعی که ما میخوایم شروع کنیم چند تا ایستگاه از راهبرد آزمون گذشته باشه و ما عملا اون مباحث رو از دست دادیم.

بیا با هم یه معامله کنیم. در این جا فقط به ذکر یک نکته اساسی بسنده می کنیم و در مقاله های دیگر با تفصیل به شرح روش های مطالعه می پردازیم. اگر دانش آموزان این نکته را فراموش کنند و برنامه ای برای جمع بندی نداشته باشند، ممکن است در ایام امتحانات با مشکل کمبود وقت مواجه شوند. مشاوران به شما برنامه ریزی مناسبی ارائه می کنند تا بتوانید دغدغه خود را برای درس خواندن برطرف کنید. از آنجا که دوری مسافت های داخل یک شهر و حتی سختی های سفر از یک استان به استان دیگر می توانند ما را با مشکل مواجه کند گروه تخصصی مشاورین ما در سایت پاسخ با ما امکان ارتباط با عزیزان داوطلب کنکور که خواستار شرکت در مقاطع مختلفی چون کاردانی، کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری می باشند را به سهولت فراهم نموده است ،براین اساس شما عزیزان همه روزه می توانید از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب با شماره های سایت تماس حاصل نمایید. اما یک مشاور تحصیلی خوب و آگاه میداند که اگر دانش آموزی به مدت چند هفته از بدن خود بیش از حد کار بکشد و با شب بیدار ماندن بخواهد ساعت مطالعه خود را افزایش دهد، به چنین وضعیتی دچار میشود.

یک مشاور کنکور خوب و کاربلد باید در ابتدای کار، نقشه راه رو برای داوطلبی که به اون مراجعه کرده ترسیم کنه و به جای راهنماییهای مقطعی، دید بلند مدت از مسیری رو به داوطلب بده. حدودِ سه سال پیش، وقتی پنج ماه مونده بود به کنکور ناامید از اینکه امسال نمیتونم به هدفم برسم و قراره یه سالِ دیگه پشتِ کنکور بمونم از وسطِ کلاسِ درس پا شدم و اومدم بیرون. مهندس حسین پور معتقد هستند یک کنکوری حق دارد نه تنها فقط از فکر مشاورش بلکه از نظارت مستقیم مشاورش استفاده کند اینطور نباشد که مشاور فقط با فکرش برنامه ریزی کند و بقیه کارهایش را به منشی یا زیر مجموعه بسپارد، استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی و کمک مشاوره ها ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و از آن بهتر اینکه همراه با شاگردانش رفع اشکال نیز میکند. گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی زنجان سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور زنجان نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

قطعا کنکور همه زندگی شما نیست، اما بخش بسیار مهمی از آینده و سبک زندگی شما را مشخص می کند. پردیس های خود گردان یا همان پردیس های بین المللی سابق در واقع شعباتی از دانشگاه های دولتی هستند که طبق مجوزی که از مجلس شورای اسلامی برای دانشگاه های دولتی گرفته شده است برخی از دانشگاه های دولتی می توانند با احداث شعباتی دیگر از دانشگاه با نام پردیس خودگردان همان دانشگاه اقدام به پذیرش دانشجو در ظرفیت مازاد خود کنند. اما برخی از سایتها نیز هستند که در ازای پرداخت مبالغی درخواست مصاحبه های متنی، صوتی یا ویدئویی می کنند. بهترین مشاور کنکور شخصی است که به اصطلاح خود دستی بر آتش داشته باشد و خود از برترین رتبه های کنکور سراسری باشد چرا که در این پیچ و خم توانسته موفقیت قابل توجهی کسب کند میتواند دست دیگری را گرفته و او را به سر منزل مقصود برساند البته قابل ذکر است که داوطلبان عزیز گاهی دچار وسواس فکری می شوند تا حدی که تنها و تنها از شخصی که نفر اول کنکور است مشاوره می پذیرد و در صورتی که این یک خطای محض است فرق بین رتبه یک تا صد می تواند از نظر دانش بسیار اندک و ناچیز باشد و آمادگی در سر جلسه امتحان و تنها اختلافشان بر سر چند تست کنکور باشد.

بهترین مشاوران کنکور علاوه بر داشتن دانش نظری و عملی برای پیشرفت خوب حرفه خود، باید منابع و حدود خود و نیز اصول اخلاقی حاکم بر انجام حرفه خود را بشناسد . همانطور که خواهیم دید، همه چیز مبتنی بر دانش نظری تکنیک های مداخله نیست. از یک سو، یادگیری نظری قابل توجهی از فنون مختلف مداخله آموزشی مورد نیاز است که با جریان روانشناختی اعمال شده توسط فرد ماهر (شناختی-رفتاری، روانکاوی، پدیدارشناختی- اگزیستانسیالیستی، زمینه ای و غیره) مطابقت دارد. تیم مشاوره کنکور گروه مشاور برتر با بهرهگیری از افراد باتجربه و موفق که در ادامه همین مطلب معرفی میشوند و فارغالتحصیل یا دانشجوی بهترین دانشگاههای کشور مانند علوم پزشکی تهران، دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی و … همچنین گروه مشاور برتر با ارائه خدمات مشاورهای متنوع که در همین مطلب معرفی میشود امکان استفاده همه اقشار جامعه در هر نقطه از کشورمان را فراهم کرده است. درهرصورت اگر میخواهید با آزمونوخطا مسیر کنکور را طی نکنید و با بهرهگیری از تجربیات افرادی که قبلاً در این مسیر به موفقیت رسیدهاند در زمان و هزینه خود صرفهجویی کنید همین حالا با مشاورین گروه مشاور برتر تماس بگیرید.

بارزترین ویژگی که دکتر میرصادقی را از سایر مشاوران کنکور متمایز میکند، تحصیلات عالی در زمینه روانشناسی است. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز گرگان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز زنجان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. با در نظر گرفتن این موضوع، گلدشتاین و مایرز (1986) از سه مولفه اصلی که یک رابطه آموزشی مثبت باید بر اساس آنها باشد دفاع می کنند: احساس ترجیح، احترام و اعتماد متقابل بین هر دو طرف. یک مشاور خوب به حرف های دانش آموز خود گوش داده و بهترین راه حلها را برای آنها ارائه می کند. مربوط به انتظارات دانش آموز و اعتباری است که مداخله روانشناختی ایجاد می کند. به این معنا که حتما می بایست در برنامه درسی خود، جایی برای استراحت، تفریح، تغذیه کافی، گذراندن اوقات با خانواده و دوستان، مسافرت و…

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بهترین مشاور کنکور در شیراز لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما