معرفی رشته علوم مهندسی – مشاوره تحصیلی آکو بهترین مشاور کنکور در کرج

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت موسسه ونوس مراجعه کنید و جزئیات بیشتر در رابطه با آن بخوانید. سعی کنید در این دوران سهم مربوط به یادگیری را تا حدامکان کاهش دهید. خیلی از دانش آموزان کنکوری تا کمی به آنها فشار وارد می شود تسلیم می شوند وبی خیال رویاهایشان می شوند؛ اول از همه باید بگویم که برآورده کردن رویاها کار آسانی نیست؛ نمی توان با دست روی دست گذاشتن و بدون تلاش کردن انتظار کسب رتبه برتر یا قبولی در رشته و دانشگاه تاپ داشت! اگر به موقع اقدام کنید و ارزش وقت را حقیقتا بدانید تمام اضطراب های ناشی از کمبود وقت را که اکثر شاگردان کنکوری یزدی در زمان های منتهی به کنکور به آن دچار می شوند را نخواهید داشت.

در این مرحله با تندخوانی، باید مبحث مورد نظر رو سریعا مطالعه کنید. دانشجوی مهندسی برق الکترونیک دانشگاه صنعتی شریف و از رتبه های دو رقمی کنکور سراسری ۹۵ که از دوره پیش دانشگاهی زیر نظر مشاور تحصیلی بوده است می گوید: من مشاورم را که خود رتبه ۱۰ کشوری رشته ریاضی بود از طریق مطالعه مصاحبه ها و مقالات علمی اش انتخاب کردم و نه از طریق تبلیغات برنامه های تلویزیونی. البته که در این آشفته بازار کنکور که هرکس رتبه برتر کنکور سالهای گذشته شده، خود را بهترین مشاور کنکور کشور میداند، انتخاب بهترین مشاور تحصیلی کار سادهای نیست. البته در میان آنها دانشجویانی هم بودند که انصافاً با تلاش فراوان خود وارد رشته پزشکی دانشگاه تهران شده بودند. البته بعدها و در زمانیکه از جو کنکور دور شدم ، در مصاحبه ای به این موضوع اشاره کردم. او می افزاید گاهی نیز فضاسازی های تبلیغاتی می کردم به اینصورت که مدیر مؤسسه از من می خواست تا به منظور جلب توجه بیشتر یک جوسازی ساختگی راه بیاندازم، به عنوان مثال بنویسم: ای مردم به داد ما برسید دی وی دی های ما را بردند و کپی کردند در حالیکه در واقعیت کسی اینکار را نکرده بود چون انصافاً این دی وی دی ها به درد کسی نمی خورد که بخواهد کپی کند.

زیرا وقتی کلاس دوم دبیرستان بودم هر مشاوری که در این رسانه می دیدم بلافاصله به سراغش می رفتم اما وقتی ۵ دقیقه با او صحبت می کردم متوجه می شدم که دانش چندانی ندارد و بسیار ضعیف است. قاعدتاً با روشهای چنین مشاوری در کنکور موفق نخواهم شد. بنابراین روش های جمع بندی برای دوران کنکور با روشهای جمع بندی برای امتحانات مدرسه کاملاً متفاوت میباشد .دومین، موردی که مورد اتفاق و اجماع بین بهترین در ایران و بهترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور پزشکی و بهترین مشاوران کنکور ریاضی قرار داشت شروع دوران جمع بندی در بازه زمانی دو ماه قبل از کنکور است به عقیده برترین مشاورین کنکور ایران برای جمع بندی کنکور، دستکم به یک بازه زمانی دو ماهه نیاز است این در حالی است که، همین موضوع در خصوص امتحانات مدرسه شاید تنها دو الی سه هفته باشد.بنابراین برخلاف امتحانات مدرسه که دانشآموزان در یک بازه دو الی سه هفته ای می توانند جمع بندی مناسبی را انجام دهند، در کنکور دستکم به ۶۰ روز زمان برای یک جمع بندی خوب و جامع نیاز است.

کافی است یک بار جمعه بعد از ظهر به نمایندگیهای آزمونهای آزمایشی کنکور سر بزنید یا در شبکه های اجتماعی داوطلبان کنکور گشت و گذاری کنید تا شور و شوق و اضطراب داوطلبان را برای گرفتن تراز بالاتر در آزمونهای آزمایشی و بهبود رتبهشان ببینید. اول که باید طبق جدول بالا دروس مهم خودتون رو مشخص کنید . شما باید با مشورت گرفتن از یک مشاور کنکور تجربی خوب، و با توجه به نقاط قوت و ضعفتان برای چگونگی خواندن دروس برنامه ریزی کنید. یعنی تصور کنید یک مؤسسه کنکور خودش خبرنگار دارد که مثلاً با یک رتبه برتر کنکور مصاحبه ای ترتیب داده است و آن رتبه برتر هم مدام در این گفتگو از کتابها، محصولات و آزمون های آزمایشی آن مؤسسه تعریف و تمجید می کند. هر زمان که سوالی برایتان پیش آمد می توانید مستقیما با مشاور کنکور خود چت کنید و مشاور نهایتا 4 ساعت بعد سوالتان را به صورت کاملا شفاف به شکل صوت ( ویس ) برایتان توضیح می دهد.

ظاهراً با شکل گیری شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام، کلاهبرداران کنکوری نیز روش فریب کنکوری ها را بخوبی آموخته اند. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاههای کشور هدف شماست و میخواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشتهای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. دوره انتخاب رشته به دلیل سرنوشت ساز بودن بسیار مهم بوده و الزامی است که حتما زیر نظر یک مشاور انتخاب رشته کنکور انجام گیرد و مشورت به عمل آید . آیا صرفاً سالها تجربه در عرصه مشاوره تحصیلی معیار مناسبی برای انتخاب یک مشاور تحصیلی است؟ در صورت استفاده از این مشاوره ها شما می توانید سوالات خود را در زمینه: رتبه های قبولی ارشد مشاوره، بهترین گرایش ها و زیر گرایش ها، بازارکار، سطح دانشگاه ها، احتمال قبولی در کد رشته های مد نظر، نحوه چیدمان صد انتخاب کنکور ارشد و مواردی نظیر این از مشاوران تخصصی رشته مشاوره بپرسید. بنابر توصیه بهترین مشاوره های کنکور تهران و بهترین مشاور های کنکور ایران بهترین منابع برای جمع بندی کنکور استفاده از کتاب دور دنیای موسسه گاج جهت جمع بندی کنکور و همچنین شرکت در همایش برترین اساتید کنکوری ایران است .برای این منظور شرکت در همایش فیزیک استاد مهدی باباخانی و شرکت در همایش ریاضیات استاد سامان سلامیان و شرکت در همایش زیست شناسی استاد زارعی از نویسندگان گاج و شرکت در همایش شیمی استاد بهمن بازرگان مورد توصیه اکثر مشاوران می باشد .با آرزوی موفقیت برای شما دانش آموزان کنکوری.

زمانی که جان وینسنت آتنا واف و کلیفورد بری از طریق فیزیک، ریاضیات و مهندسی برق الکترونیک شروع به توسعه اولین کامپیوتر دیجیتال جهان کردند. اینرا هم باید اضافه کنم که من در دو درس نیز معلم کنکور خصوصی داشتم که نقش زیادی در کسب درصدهای بالای من ایفا کردند. به گزارش برنا، تا قبل از منع سوء استفاده تبلیغاتی از اسامی نخبگان کنکور در برنامه های صداوسیما، برخی از این نفرات برتر با نشان تجاری برخی از موسسات کنکور، عکس های یادگاری گرفته و یا در تیزرهای تبلیغاتی آنها شرکت می کردند. در این صورت شما علاوه بر درس فعالیت روزانه هم خواهید داشت تا بدنی سالم و مقوی داشته باشید. پس باید نسبت به رتبه کسب شده و وضعیت حال که حاصل تلاش گذشته داوطلب می باشد ، دید منطقی داشت و انتظار معجزه از مشاوره انتخاب رشته کنکور نداشت. با توجه به هزینه بالای رفت و آمد و شرکت در جلسات حضوری مشاوره تحصیلی، داوطلبان در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری با مشکلات و چالش های متعدد مالی روبرو می گردند مشکلاتی که برای داوطلبان ساکن در مناطق محروم مضاعف می گردند؛ در همین راستا و در سالیان اخیر مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری و همچنین مشاوره آنلاین انتخاب رشته کنکور سراسری جایگاه خود را در میان مراکز مشاوره تحصیلی یافته است، به طوری که اهمیت و جایگاه ویژه ای در این مراکز پیدا کرده است.

شما می توانید با اعتماد به آموزشگاه کنکور توکان گام های ترقی را برای رسیدن به هدف خودتان بردارید. در ادامه مطالب همین صفحه به آموزش برنامه ریزی درسی خواهیم پرداخت و طریقه برنامه ریزی برای کنکور را به شما یاد خواهیم داد. اگر همه آنها راست می گویند، پس چگونه است که همین اشخاص چند روز بعد تغییر موضع داده و با شرکت در مصاحبه های کاملاً تبلیغاتی، از کتب کنکور یا خدمات موسسات آموزشی خاص دفاع می کنند و موفقیت خود را مرهون برنامه ریزی ها و آزمون های آزمایشی آنها می دانند و یا همانند یکی از رتبه های برتر کنکور در مصاحبه های متفاوت خود اظهارات متناقضی را ارائه می دهند. فردی دیگر که از نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۰ است نیز در اینباره گفت: پس از کسب رتبه تکرقمی، یکی از مؤسسات کنکور با پرداخت مبلغی از من تصویر تهیه کرد تا در تبلیغات خود از آن استفاده کند.

رقابت فشرده و تنگاتنگ برای رسیدن به رشته های پرطرفدار دانشگاههای خوب باعث می شود تا شما حتی به صمیمی ترین دوست خود نیز نگویید که مشاور یا معلم کنکور دارید. اونم توسط رتبه های برتر کنکور IDN . یکی دیگر از رتبه های برتر کنکور نیز گفت: برخی از این مؤسسات شیطنت هم می کنند به عنوان مثال مؤسسه کنکوری که کار تدریس زیست شناسی می کند از من می خواست تا بطور غیرمستقیم یکی از بهترین مشاورین تحصیلی را زیر سؤال ببرم. بعد از مشخص شدن رتبه ام در کنکور سراسری، موسسات بسیاری تماس گرفتند و خواستند تا در مصاحبه ها و تبلیغات آنها شرکت کنم. از طرفی چون من و خانواده ام داشتن مشاور تحصیلی را از دوستان و آشنایان مخفی کرده بودیم، به همین خاطر بعد از کنکور نمی توانستم رسماً اعلام کنم که مشاور داشته ام. از طرفی چه تضمینی دارد که دانش آموزی به خوبی درسهایش را بخواند و یا در سر جلسه آزمون اتفاق، خاصی برایش نیفتد. حال آنکه سازمان سنجش و طراحان آن به دقت این برنامه ها را زیر نظر داشته و بر اساس آن اقدام به طراحی سؤالاتی می کنند که دانش آموزان استفاده کننده از این بسته های آموزشی را در سر جلسه کنکور غافلگیر نماید.

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های خود با داوطلبان شیراز در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد. آیا می دانستید سؤالات آزمون های آزمایشی برخی از مؤسسات کنکور ۲ روز قبل از آزمون خرید و فروش می شود. آنها متنی حاوی چند سؤال و جواب از پیش تعریف شده به ما می دهند و می گویند مطابق همین متن به سؤالات پاسخ بدهید. تو دنیایی که همه چیز داره روز به روز تخصصیتر میشه و برای کوچکترین و پیش پا افتادهترین کارها هم متخصصین حرفهای وجود داره، بهتره که از وجودشون بی بهره نباشیم. دختر جوانی که دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران و از رتبه های تک رقمی رشته تجربی در کنکور سراسری ۹۵ بوده است، گفت: من دو سال زیر نظر مشاور بودم که چندی پیش به عنوان بهترین مشاور کنکور از دیدگاه رتبههای زیر هزار هم شناخته شد. خانم جوانی که دانشجوی رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف است، به برنا گفت: کار بسیاری از مشاورین یا دبیران مدرسه از کیفیت لازم برخوردار نیست لذا دانش آموز ترغیب می شود تا از مشاور و یا معلمین مطرح خارج از مدرسه کمک بگیرد.

پسر جوانی که در رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف تحصیل می کند می گوید: من نیز سال سوم دبیرستان که بودم به هوای بهره گیری از روش رمزگردانی که توسط فردی در تلویزیون تبلیغ می شد به سراغ مؤسسه کنکورش رفتم اما به نظرم این روش بیش از حد بزرگنمایی شده بود زیرا با حفظ چند آیه یا فرمول به روش رمزگردانی که نمی توان در کنکور رتبه ۲۰ هزار آورد حال چه برسد به کسب رتبه های زیر ۱۰۰. کنکور بزرگترین ماراتن ورود به دانشگاههای کشور امسال با تمامی چالش های کرونایی برگزار شد و آنرا به رزمایش و آزمونی برای ادامه روال عادی زندگی در شرایط کرونایی تبدیل کرد. ولی من هرروز شاد تر از دیروز به تلاشم ادامه میدادم و حتی یک ذره احساس تنفرنداشتم نسبت به کنکور و به سخت شدن سوال ها تواین سال ها و به کتاب ها .و هر کتاب رو با حرص و طمع برای یادگیری مطلب جدید؛باز میکردم میخوندم . این دانشجوی پزشکی در ادامه به برنا گفت: در دانشگاه متوجه شدم که برخی از رتبه های ممتاز کنکور نیز همانند من از همان سالهای اول یا دوم دبیرستان، مشاور یا دبیر کنکور داشته اند. براساس بخشنامه مرکز آموزشهای عالی آزاد پخش برنامه های تبلیغاتی کنکور با تصویر رتبه های برتر در صداوسیما ممنوع است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم