معرفی رشته علوم مهندسی – مشاوره تحصیلی آکو بهترین مشاور کنکور در کرج

ما با بخشی از آن درآمد کلیه بدهی های شرکت را تصفیه کردیم و تصمیم گرفتیم با مابقی آن مبلغ بر روی تولید محصولاتی متفاوت متمرکز شویم، به همین دلیل تیمی از برنامه نویسان کامپیوتر تشکیل دادیم. به کمک دوستم یک آگهی استخدام در بین دانشجویان خوابگاههای پسرانه دانشگاه های شریف و امیرکبیر پخش کردیم و توانستیم چند برنامه نویس بسیار زبده و نخبه استخدام کنیم. بتواند با استفاده از دانش روانشناسی و استعدادیابی و شخصیت شناسی، علایق، استعدادها و مهارت های شما را کشف کند. این خیلی عالی است، شما آن زمان مگر چند سال داشتید ؟ آقای تهرانی شما جزء معدود مربیان یا مشاورین تحصیلی و کنکور هستید که خود از رتبه های برتر کنکور سراسری در سالهای نه چندان دور بوده اید ، آیا آن زمان شما خودتان هم از مشاوره کنکور استفاده می کردید؟

من تازه هفده سالم شده بود، چرا برگشتند ، همان زمانی هم که تصمیم داشتم آن شرکت را بخرم به آنها پیشنهاد دادم که بمانند اما به دروغ گفتند که می خواهند از ایران بروند البته بعدها که شرکت به سوددهی رسید به سراغ من آمدند و از کار خود ابراز پیشمانی کردند اما من دیگر حاضر نبودم به آنها فرصت جبران بدهم زیرا به نظرم کسی که به فرصتها پشت می کند ، شایسته موفق شدن نیست. بعد از نشست، آقای مهدویان با من صحبت کردند و گفتند که در حال نگارش فیلمنامه تازه ای هستند و خود و آقای امینی گمان میکنند که یکی از نقشها مناسب من است. بهترین آموزشگاه کنکور دخترانه کرج با تکیه بر اساتید مجرب توانسته است در دوره فعالیت خود رضایت دانش آموزان در همه رده تحصیلی را بدست بیاورد، تعداد زیادی از دانش آموختگان ما توانسته اند بهترین رتبه های کنکور را بدست بیاورند. از طرفی قطعا طراحان سوالات کنکور نیز از بینندگان چنین برنامه های خواهند بود و این کار ممکن است باعث تغییر در شیوه سوالات آنها شود، هر چند روشهایی که ما در مطالعه دروس می آموزیم به اندازه ای علمی و مفهومی است که حتی تغییر نگرش طراحان نیز نمی تواند مانع موفقیت دانش آموزان شود.

ضمن آنکه در زمینه کنکور بعید می دانم که بخواهم در برنامه های صداوسیما شرکت کنم زیرا روشهای ما بصورتی است که قطعا با پخش آن ، دانش آموزان زیادی آنها را خواهند آموخت و لذا طبق تعهدی که در خصوص شاگردان خود داریم رقابت برای قبولی در رشته های پرطرفدار بهترین دانشگاههای کشور سخت خواهد شد. موفقیت محصلان یزد در هر مقطعی راههای مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روشهای آن آگاه شود. تصمیم گرفتیم تا در مصاحبه ای متفاوت و فارغ از بحث کنکور، به گفت و گو با این مربی سرشناس مهارت های زندگی بنشینیم. اغلب این رتبه های برتر ؛ جلسات انگیزشی بسیار خوب ، برنامه درسی حساب شده منطبق با آزمون های آزمایشی را برگ های برنده این مشاور می دانند. ، نکات مهم تستی کنکوری، پیش خوان دروس سال آینده، تکنیک تست زنی کنکور، مرکز مشاوره کنکور در مشهد و غیره تحت نظر مشاور و روانشناس و مشاوره درسی میباشد. اگرچه در نگاه اول پرداخت چنین هزینه گزافی برای خرید پکیجهای آمادگی برای کنکور کمی زیاده روی به نظر میرسد ولی با این حال، والدین بسیاری وجود دارند که حاضر به پرداخت این هزینهها هستند و با خرید پکیجهای آموزشی ویژه که حاوی نکات تست زنی نیز میباشند گامهای بلندی را در مسیر موفقیت فرزند خود برمیدارند.

خیر پس شما و رقیبتان نیز یکی نیستید باید برای هرکدامتان یک روش خاص خود را باید داد. تلاش ما برای رضایت و موفقیت شماست. پیگیر شماست و اگر ببیند انگیزه تان پایین آمده روش های مختلفی را برای بازگرداندن روحیه شما انجام خواهد داد.بهترین مشاور کنکور شما را تا رسیدن به مقصد همراهی میکند و تنهایتان نمی گذارد. هزینه کردن برای مشاوره ی کنکور و پیشرفت تحصیلی بزرگترین سرمایه گذاری برای آینده شماست. به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان زنجان،حمید بهبودی از مشاوران مدارس به عنوان بهترین مشاوران برای انتخاب رشته کنکور نام برد و اظهار کرد: این افراد ویژگیهای فردی و اجتماعی دانشآموزان را میشناسند و چون مستقیماً در طول سال با دانشآموز و خانواده او مرتبط بودهاند بنابراین بهتر میتواننـــــــد در تعیین اولویتهای رشته شهرها به داوطلب کمک کنند. زیرا اگر دانش آموز با دلهره درس بخواند منجر به این می شود در یادگیری های پیشین خود دچار احساس ضعف کاذب کند اکثر دانش آموزان این پدیده را با اصطلاح هول کردن بیان می کنند این پدیده رایج به این دلیل است که دانش آموز با اینکه مطالب را به خوبی فرا گرفته و تمرینات زیادی هم حل کرده است به دلیل نگرانی خود نسبت به کنکور نمیتواند ارتباطی بین دانستههای خود و سوالات تستی که جلوی روی وی قرار میدهند پیدا کند اضطراب موجب این میشود که دانشآموزان نتوانند استراحت کافی داشته باشند یا ایا اگر در طول شبانه روز استراحت می کنند نتوانند خوابی مفید داشته باشند.

این رتبه برتر کنکور می افزاید نه تنها من بلکه بسیاری از هم دانشگاهی هایم که از رتبه های زیر صد کنکور هستند، معتقدند: خود رتبه های تک رقمی و دو رقمی و خانواده های آنها علاقه ای ندارند تا دیگران بدانند که اینها از خدمات مؤسسه یا مشاور کنکور خاصی استفاده کرده اند و تا جایی که بتوانند این مسأله را از دیگران پنهان می کنند. من به مخاطبین خوب سایت تابناک پیشنهاد می کنم حتما مجموعه مستند نمایشی آخرین روزهای زمستان که در مورد زندگی این نابغه جنگ است را تماشا کنند زیرا درس های بزرگی در آن نهفته است که با خواندن صدها کتاب در مورد رازهای موفقیت آدمهای موفق تاریخ نیز نمی توان به آن دست یافت. خب من روی این درس تعصب خاصی دارم زیرا زمانی که در سال آخر دبیرستان بودم روزی دبیر فیزیک مان که آن زمان اتفاقا دبیر صاحب نامی هم در سطح شهر تهران بود، اصرار داشت که کلمه به کلمه نکاتی که درس می دهد را بنویسم ، او تصور می کرد ارائه آنهمه فرمول تستی ناکارآمد باعث می شود دانش آموزانش در کنکور نتیجه خوبی کسب کنند اما من که از مشاورم آموخته بودم چگونه فیزیک بخوانم اعتقادی به آن فرمولها نداشتم ، ایشان هم مرا تهدید به اخراج از کلاس کرد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد بهترین مشاور کنکور همدان لطفا به بازدید از وب سایت ما.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم