معرفی Nexomon: Extinction; در دنیای جادویی، هیولاها را شکار کنید

[ad_1]

Nexomon: Extinction یک بازی ماجرایی و نقش آفرینی است که دنیایی پر از هیولاهای مختلف را به تصویر می کشد. وظیفه اصلی بازیکنان در این دنیای جادویی به دام انداختن و از بین بردن هیولاهای مختلف است. پس باید خود را برای یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده کنید.

Nexoman: The Extension Role-Playing Game سال گذشته برای رایانه های شخصی و کنسول ها و بعداً برای اندروید و iOS منتشر شد. این بازی اساساً دنباله‌ای بر Nexomon اصلی است و بار دیگر همان الگو را به بازیکنان می‌دهد. بنابراین در دنیای فانتزی این بازی که نمادهای زیادی از سری پوکمون ها در گیم پلی بازی به چشم می خورد، باید سعی کنید هیولاهای جدیدی را پیدا کرده و آنها را شکار کنید.

Nexomon: Extinction سومین بازی از سری Micromon Mons است که توسط VEWO Interactive ساخته شده است. سازندگان 381 Nexomon مختلف برای بازی طراحی کرده اند تا از یکنواخت شدن بازی خود جلوگیری کنند. همچنین وجود یک داستان حماسی کاملا جدید و شخصیت های مختلف باعث جذابیت بیشتر این تجربه نقش آفرینی می شود.

در اولین تیزر بازی متوجه می شویم که جهان در آستانه انقراض است، زیرا یک Nexoman قدرتمند و بی رحم به دنبال تسلط بر دنیای انسان ها و هیولاها است. بنابراین، بازیکن و شخصیت اصلی باید به سازمانی به نام «Rammakers» بپیوندند و ماجراجویی قهرمانانه خود را برای ایجاد تعادل و جلوگیری از نابودی جهان آغاز کنند. در واقع شما به عنوان شخصیت اصلی، امید نهایی این دنیای جادویی هستید.

سفر اصلی بازیکنان در Nexomon: انقراض در یتیم خانه ای آغاز می شود که ظاهراً قهرمان داستان در آنجا بزرگ شده است. سپس می توانید اولین Nexomon خود را انتخاب کنید تا زندگی شما به عنوان یک رام کننده غول پیکر آغاز شود. همچنین بازیکنان ابتدا باید ظاهر و نام بازیکن خود را شخصی سازی کنند. شخصیت های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، اگرچه ممکن است در ظاهر متفاوت باشند.

فضای شهر اصلی بازی نیز بسیار جادار است و بازیکنان می توانند آزادانه با استفاده از کنترل های لمسی برای ملاقات با شخصیت های دیگر یا انجام ماموریت ها، آن را کشف کنند.

Nexoman: Extinction شامل “سیستم رتبه بندی سختی پویا” نیز می شود. یعنی موقعیت و رفتار دشمنان بازی با توجه به توانایی های بازیکنان تنظیم می شود تا بازی خیلی آسان یا سخت نباشد و در نتیجه از خسته کننده شدن تجربه جلوگیری کند. علاوه بر این، مانند بسیاری از عناوین سنتی نقش آفرینی، در طول بازی ماموریت های جانبی و باس های زیادی را خواهید یافت که چالش های بازیکن را دو چندان می کند.

این بازی هم اکنون با حجمی در حدود 100 مگابایت از گوگل پلی، اپ استور و کافه بازار قابل دانلود است. البته در ابتدا باید محتوای بسیار بیشتری را که در حجم های مختلف ارائه شده است دانلود کنید. تجربه بخشی از داستان این بازی شما را حدود 25 ساعت زمان خواهد برد. البته اگر بخواهد ماموریت های فرعی انجام دهد این میزان به 62 ساعت افزایش می یابد.

در پایان لازم به ذکر است که پس از پایان داستان، حالت دوم بازی فعال خواهد شد که ویژگی های جالب و جدیدی را ارائه خواهد کرد. همچنین همانطور که گفته شد Nexomon: Extinction قسمت بعدی عنوان اصلی است، اما اگر بازی اصلی را تجربه نکرده اید، می توانید بدون نگرانی به سراغ این نسخه بروید، زیرا داستان این دو ربطی به یکدیگر ندارد. .

انقراض class=
  • انقراض Nexoman
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • تهیه کننده: VEWO Interactive Inc.
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • جلد: 113/1400 مگابایت

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم