مقامات دانشگاه پرینستون جستجو برای یافتن دانشجویی را که هفته گذشته ناپدید شد تشدید کردند | CNNCNN

پنج روز از ناپدید شدن میسراخ یونیتی 20 ساله، دانشجوی دانشگاه پرینستون می گذرد و مقامات دانشگاه را بر آن داشت تا جست و جوی خود را افزایش دهند.

طبق گفته دانشگاه، یونیتی آخرین بار حدود ساعت 3 صبح در نزدیکی یک ساختمان آپارتمانی در پردیس نیوجرسی مشاهده شد. دانشگاه اولین بار روز دوشنبه ناپدید شدن او را گزارش کرد و همچنان از مردم برای آگاهی از محل اختفای او درخواست می کند، زیرا وزارت ایمنی عمومی تلاش های جستجو را افزایش می دهد.

این دانشگاه در به‌روزرسانی جامعه محلی گفت: «به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم برای یافتن دانشجوی مفقود شده در مقطع کارشناسی Misrach Ewunetie ’24، امروز شاهد افزایش حضور نیروهای اجرای قانون در محوطه دانشگاه و اطراف آن هستیم که شامل استفاده از هلیکوپتر، هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای آبی می‌شود. صبح چهارشنبه.

دانشگاه از هر کسی که اطلاعات مربوط به تحقیق را دارد می‌خواهد با بخش ایمنی عمومی تماس بگیرد.

مقامات گفتند که ایونیتی موهای سیاه، چشمان قهوه ای و پوست قهوه ای روشن دارد. او 5 فوت و 4 اینچ قد و حدود 130 پوند وزن دارد.

رئیس باشگاه به روزنامه دانشجویی «دیلی پرینستونین» گفت که یونیتی پنج شنبه شب در یکی از 11 کلوپ غذای مدرسه داوطلب بود. الکساندر ماراوچیک، رئیس باشگاه اولتراس، به روزنامه گفت که یونیتی یکی از اعضای “وظیفه” بود که در طول یک نمایش موسیقی زنده در باشگاه غذاخوری خانه داری می کرد.

“پنجشنبه شب یکی از اعضای ما که در ابتدا برای خدمت ثبت نام شده بود نتوانست در مراسم ما شرکت کند و میسراش داوطلب شد تا شیفت آنها را پوشش دهد. پس از تعطیلی باشگاه و انجام کلیه مسئولیت های وظیفه، میسراش – و سایر اعضای کشیک” مراوچیک به روزنامه نوشت – برای شب رفت.

سارا الگاد، مدیر اجرایی موسسه غیرانتفاعی Minds Mater Cleveland، گفت که ناپدید شدن یونیتی غیرعادی بوده است. Ewunetie فارغ التحصیل سال 2020 از Minds Matter Cleveland بود و به دنبال پر کردن شکاف تحصیلی با دانش آموزان کم درآمد و با موفقیت بود.

العکد گفت: «خارج شدن عمدی از رادار یا جدا شدن از خانواده جزو ویژگی های شخصی او نیست.» ما از خانواده او حمایت می کنیم زیرا آنها به تلاش های مجری قانون برای یافتن امن او کمک می کنند.»

Ewunetie جوایز سال 2020 را از The Villa St. آنجلا – دبیرستان سنت جوزف، طبق بیانیه اسقف نشینی کاتولیک کلیولند. دیکون جیمز آرمسترانگ در بیانیه ای گفت: “ما برای بازگشت سریع و ایمن او دعا می کنیم.”

در ایمیلی به دانش‌آموزان، دبلیو راشل کالهون، معاون رئیس‌جمهور پرینستون در امور دانشگاهی، گفت که خانواده یونیتی یکشنبه شب با مدرسه تماس گرفتند تا پس از چند روز خبری از او درخواست بررسی ایمنی کنند.

کالهون در این ایمیل گفت: «از روز یکشنبه، DPS به طور فعال با دفتر دادستان کل و ادارات پلیس ایالتی و محلی برای پیگیری همه نشانه ها در جستجوی Misrach کار می کند. “من مطمئن هستم که همه چیز برای یافتن میسراخ انجام می شود.”

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما