مقدمه پاراگ آگاروال; مدیر عامل جدید توییتر – آنچه باید درباره زومیت بدانید

[ad_1]

جک دورسی دیروز 29 نوامبر 2021 (29 دسامبر 1400) از سمت مدیرعاملی توییتر استعفا داد و پاراگ آگاروال، مدیر ارشد فناوری شرکت را به عنوان جانشین خود انتخاب کرد. دورسی در بیانیه ای در توییتر استعفای خود را اعلام کرد و گفت: «تویتر باید بتواند بدون حضور بنیانگذارش روی پای خود بایستد». وی همچنین دیدگاه خود را در مورد پاراگ آگاروال به شرح زیر بیان کرد.

من به مدیرعامل پاراگ ایمان زیادی دارم. او نقش مهمی در تصمیم گیری های مهم برای توییتر داشته است و اقدامات او در 10 سال گذشته انقلابی در توییتر ایجاد کرده است. اکنون زمان هدایت پاراگ است و فکر می کنم او برای این سمت مناسب است.

آگاروال ممکن است یکی از محبوب ترین نام ها برای افراد در پلتفرم هایی مانند توییتر نباشد. اما او یک مهندس با تجربه در توییتر و از دوستان نزدیک دورسی است. او برای اولین بار در اکتبر 2011 با تمرکز بر روی محصولات تبلیغاتی در توییتر شروع به کار کرد و اولین کسی بود که نامش برگزیده شد. مهندس عالی او توییتر را تصاحب کرد.

شش سال بعد، در اکتبر 2017، آگاروال به عنوان مدیر ارشد فناوری منصوب شد، در این مدت او برای رسیدگی به مسائل کلیدی مانند مسائل امنیتی رمز عبور و برخی از ابتکارات کلیدی مانند تمرکززدایی اقدام کرد.

مقالات مرتبط:

با وجود سابقه کاری غنی آگاروال، او تنها 37 سال سن دارد. او چهارمین مدیرعامل توییتر است و هرگز در انظار عمومی دیده نشده است. پس از تایید نقش جدید او در توییتر، این قطعا تغییر خواهد کرد.

تا کنون، ما شش چیز در مورد پاراگ آگاروال می دانیم که می تواند نشان دهنده کارایی او به عنوان مدیر عامل توییتر باشد.

آگاروال قبل از آمدن به توییتر از بمبئی به استانفورد رفته بود

IITBombay

مدیر عامل جدید توییتر مدرک خود را در رشته علوم و مهندسی کامپیوتر از IITs در بمبئی دریافت کرد و طبق پروفایل لینکدین خود، دکترای خود را در رشته فلسفه بین سال‌های 2005 تا 2012 به پایان رساند. و علوم کامپیوتر در دانشگاه استنفورد.

آگاروال در شرکت های بزرگ فناوری شناخته شده است

طبق گزارش LinkedIn، آگاروال در سال 2006 برای یک دوره کوتاه چهار ماهه برای پروژه های تحقیقاتی به مایکروسافت پیوست و بعداً به پروژه های تحقیقاتی یاهو و AT&T پیوست. او اولین بار در سال 2011 وارد توییتر شد.

آگاروال به سرعت در توییتر رتبه ها را طی کرد

مهندس ارجمند

آگاروال در همان ابتدای ورودش به توییتر، پروژه های مرتبط با جدول زمانی توییت های کاربران و رشد مخاطب را آغاز کرد. او اولین فردی در شرکت بود که سیستم رتبه بندی حساب های توییتر را راه اندازی کرد مهندس عالی از او گرفت. در سال 2018، آگاروال به عنوان مدیر ارشد فناوری توییتر منصوب شد.

آگاروال دارای فناوری یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی یکپارچه در توییتر است

به عنوان مدیر ارشد فناوری، آگاروال در توییتر روی رویکردهای یادگیری ماشینی یکپارچه و هوش مصنوعی تمرکز کرد و در مصاحبه ای در سال گذشته (2016) نیکلاس تامپسون، توضیح داد که توییتر با استفاده از این فناوری، توییت های نامناسب را هوشمندانه شناسایی می کند.

آگاروال به تمرکززدایی رسانه های اجتماعی علاقه مند است

آسمان آبی

آگاروال یکی از پیشگامان توسعه یک پروتکل شبکه اجتماعی غیرمتمرکز به نام Blavasky است و از سال 2019 (2009) در این پروژه مشارکت داشته است. دورسی قبلاً بلووسکی را استاندارد مکالمات اینترنتی توصیف کرده بود.

دورسی از آگاروال به عنوان منبع تصمیمات مهم توییتر نام برد

آگراوالدورسی

دورسی با اعلام استعفای خود به آگاروال تأیید کرد که آگاروال طبق تصمیم هیئت مدیره توییتر به اتفاق آرا انتخاب شده است. دورسی مهارت، شجاعت و روحیه آگاروال را ستود و او را به عنوان یک انتخاب عالی برای مدیرعامل توییتر شناخت. یکی از کارمندان سابق توییتر به وال استریت ژورنال گفت آگاروال دوست نزدیک دورسی است.

شما کاربران زومیت انتخاب مدیر عامل توییتر پاراگ آگاروال را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا او می تواند مدیر عامل مناسبی برای توییتر باشد؟

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما